Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Dobry wieczor. Sztefcie ciesze sie bardzo ,ze juz w domku jestes wysciskaj malego i duzo buziakow dla Was.😘😘 Hmmm MamaE kurcze wazne jak czlowiek wchodzi do domu i czuje wlasnie te cos nie wiem jak to nazwac ,ale bardzo wazne odczucie co do swoich czterech scian.Mysmy widzieli chyba z 30 domow ,a ten jeden i zaden inny jak sie okazalo. Co do kupna to zycze duzo cierpiliwosci i wytrwalosci ehhhhh fajny to moment jak czlowiek juz klucze do reki dostaje ,ale przed nie wspominamy z mezem najlepiej. Mielismy podpisac kontrakt 12 czwerwca i babce sie przypomnilo 2 dni przed podpisanie papierkow,a noz w domu ktory chce kupic moga byc korniki ,wiec agencja do specjalistow i okres oczekiwania tylko na panow 2 miesiace .wiec przeprowdzilismy sie dopiero 12 sierpnia ,a ja jak do dzisiaj slysze korniki to mnie szlag trafia my na wypowiedzeniu z mieszkania baba o kornikach meble w drodze istne jaja ,ale bylo minelo:):):):P Jezuuuuuuuu ja mam nowa nianie jak mnie szlag z nia nie trafi to bedzie dobrze co za baba mowie WAm .Mam Adasia i wrazenie dziewczynke 58 letnia do pary.Musze jakos wytrzymac do lipca jak se palne w leb to prosze sie nie dziwic😭😭😭Przypadki chodza po ludziach:):):) Szanta ,a ty co jeszcze jedziesz ??????WWWWWWOOOOOOLLLLLLAAAAAMMMMMMM CCCIIIEEEE SSSSLLLLYYYSSSZZZYYYSSZZZZ. Moze tak jej sie spodobalo ,ze nie chce wracac ,a ja jej tak zachwalalam na powrot. My jutro na krasnoludki jedziemy maly znowu i cala podloge wyfroteruje ,a ja potem mam go normalnie ochote do pralki wrzucic. Mamy juz 8 zeboli ,ale jak to w zyciu bywa nam technikom psikus synek robi i zeby rosna krzywo😭😭Poczekamy zoabczymy czy beda staly jak wiatr zawieje czy sie ustawia do jakiegos wygladu😭 Spotkanie drugi weekend szczegolow wiecej ,my jestesmy bardzo chetni:):):)Musze sprawdzic tylko kiedy znajomi przyjezdzaja i mam na dzieje ,ze spotkamy.Kto jeszcze chetny?????? No i reszta kobitek gdzie jest?????? Prosze nie pisac o jedzeniu bo ja staram sie kuchnie omijac szerokim lukiem:P:P:P,a wy tu takie pysznosci opisujecie co ktora jadla lub ma zamiar:P:P P.S. Ja uwielbiam kuchnie Hiszpanska ,Wloska i Chinska i Hinduska I Tajska i reszte tez tak ,ze widzicie same slabosci co jedzenia mam .Mnie to nawet juz frytki z octem smakuje:P:P:P Ok ja juz uciekam Zuzanna jak mnie nie ma to biegne tak stwierdzil ostatnio moj maz ,ze na tylku spokojnie nie moge usiasc ehhhhh zycie odpoczne na emeryturze:):) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki melduję ze chlopie moje znalazło dla nas mieszkanko, z ogródkiem i miejscem na autko podobno bardzo fajne-ocenię jak przyjadę w sobotę i niedlakeo jest park i blisko do stadniny :) będę mogła jeździć na moich kochanych sierściuszkach :) a tymczasem jutro ostanie wieczorne karmienie cycusiem :( chyba bardziej ja przeżyje to odstawienie niż mały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
Ulus - maly ma teraz 16 tygodni Bardzo szkoda ze musisz czekac do lipca, uwaj bardzo na siebie, dobrze sie odzywiaj i nie przemeczaj. FlyFly - Szanta juz w domu, przeczytaj wyzej co napisalam :-) A do emerytury trzeba dozyc - zebys sie nie wykonczyla w przedbiegach :-) Niusia - bardzo sie ciesze, mam nadzieje ze mieszkanko poza tym wszystkim co napisalas jest rowniez gustowne. Dziewczyny - a ja mam do was daleko! Siobhan - zdjecia poszly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na dobranoc zagladam bo padnieta jestem, i to nie nowosc :( dzisiaj rano wybieralismy sie z szefem do Swindon, ale po wielu perypetiach skonczylismy w Bath, zrobilismy sobie polgodzinny spacerek i wrocilismy do Londynu.... nawet nie mam sily mowic! potem do biura na dwie godziny potem biegiem do domu po mala i biegiem z domu zeby inny domek zobaczyc. No i dylemat, Lukasz jak narazie woli ten co zobaczylismy dzisiaj :o ja niby tez bo jest super ale w glebi duszy cos czuje ze nie.... narazie przeogromne buziaki dla wszystkich duzych i malych 😘 😘 pa pa 😴 Zuzanno, alez na zartach to sie jeszcze troszke znam (chyba) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede na siebie uwazala-POSTARAM SIE!!! Moj synus ma 14 tygodni!!! JAK MOZECIE TO ZUZANNA30,Siobhan, Mamo E przeslijcie mi fotki waszych pociech na maila!!! A co z reszta mamus??Gdzie sie podziewacie?? AKIRA gdzie ty??🌼 Szanta juz wrocilas??🌼 Agnieszka26 co u WAS??🌼 Madzik24 co u WAS??🌼 Pozdrawiam!!!🌼😘 DOBRANOC!!! Karaluchy pod poduchy!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
czesc Ulusik!nasze dzieci sa w tym samym wieku i moj tez ostatnio marudzi,kurcze,wiec widze ze to normalne.No a przeciez ja mam jeszcze 9 latka ktory wlasnie terz przechodzi okres jakiegos buntu wiec mam ubaw popachy.Ostatnio sie odchudza ale posluchaj jaka dieta cud: lody 3 razy w tygodniu a w dzien w ktorym nie je loda to moze sobie pozwolic na snickersa-niezle to sobie wymyslil co?Co do spotkania to no problem ja mam auto i moge podjechac bo jak juz wspominalam mam 30 min do Ciebie.W Luton jest fajne centrum handlowe i chce sie wybrac na zakupki tam.Aha co do zasilkow to jezezeli skonczylo ci sie Maternity musicie to zglosic do Inland Revenue i zwieksza Wam Child Tax,jezeli nie masz House Benefit to terz jest najlepszy moment aby sie o niego postarac.W zaleznosci od Wszych dochodow mozesz sie starac o Income Suport z Jobcentre.Chcialabym sie spotkac z Toba i pogadac rowniez dlatego ze otwieram biuro porad dla Polakow,mam juz nawet pierwszych klientow,nie wiedzialam ze jest tak duze zapotrzebowanie ale poniewaz robilam to do tej pory nieodplatnie stwierdzilam ze wiedza tez kosztuje i chce to robiz po prostu odplatnie.Oczywiscie bez przesady.Ostatnio pomagam azylantom z Rosji,wiec krag chetnych sie poszerza.Podaje Ci mojego E-maila monika_michel30@o2.pl i GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
GG 10327942.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
ale ze mnie pierduska nr GG zle Ci podalam 10307942.Ulus jakbys mi podala nr swojej komorki to bym z checia pogadala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
Sztefka dzieki Bogu jestes juz w domu!Jestes niesamowita!Chcialabym zebys napisala ksziazke o tym co nas nie zabije to nas wzmocni.Jak tylko nabierzesz sil bierz sie do roboty i pisz!Co do zatwardzen to rzeczywiscie czopki bylyby najlepsze ale ja przez 3 tyg pomagalam termometrem a teraz Kubus daje rade sam.Technika jest nastepujaca:po wlozeniu termometra lekko przycisnij go do dolu,samo wlozenie i poruszanie nie jest efektywne.Duzo picia podawaj z kilkoma kroplami soku jablkowego lub pomaranczowego -3-5 kropelek do kazdej porcji.Zmien mieszanke badz ja rozcienczaj bardziej.No i powodzenia na kolejnej nowej drodze zycia!Oby najlepszej w Twoim zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akira mozesz cos wiecej na pisac o Income Suport? Bede bardzo wdzieczne, a jestem w podobnej sytuacji co Ulus. Maz jest jedynym zywicielem rodziny, macierzynski mi sie skonczyl a na utrzymaniu mamy trojke dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Dziewczyny, jestem z mezem w Anglii juz prawie dwa lata i chcielismy sie starac o rezydenta. Czy mozecie mi napisac,jaki formularz powinnam wypelnic :EEA1 Residence Permit (tymczasowa rezydentura), czy EEA3 Permanent Residence (rezydentura stala). Jakos nie moge sie zorientowac, czy na stalego rezydenta trzeba pracowac w Anglii piec lat, czy tylko rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka26!!! ten Incom Suport to zasilek dla osob ktore z niezaleznych od nich przyczyn nie moga isc do pracy!!! dokladniej nic wiecej nie wiem!!! Jak twoje Malenstwo?? pozdrawiam wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mateczki, a wiec bierzemy sie do organizowania tego spotkania czy nie? Sobota? Niedziela? Maj 12-13 czy 19-20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia64
mamoM jestes tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha, no widzisz jaka ja biedula jestem! No nic ze swiat najpierw zjezdzilam i jakies pozadnej haty sie jeszcze nie dorobilam, kazdy sobie scieli jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie ze wam czas uprzyjemniem w pracy bo z tego co widac musi wam sie bardzo nudzic ze na forum ciagle siedzicie... czyli moj cel zycia osiagnelam! przyjemnego czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zmienie ale po 40tce, dobrze? pozwol mi jeszcze byc tym podlotkiem przez te dwa i na pewno marne lata moje zycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje, dobre zdrowie sobie bardzo cenie, przedewszystkim na starosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fulka!!! co ty tak siadlas na Mame E!!!!????Daj jej spokoj-to forum dla matek polek wiek nie jest wazny!!!a doswiadczonego to i milo posluchac🌼!z reszta kazdy ma tyle lat na ile sie czuje wiec nie wiem po co te zlosliwosci!!!😠 ZAJMIJCI SIE LEPIEJ CZTMS INNYM!!! Mamo E-nie zwracaj na to uwagi i nie polemizuj ze zlosnicami!!!🌼 pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fulka, no jakos tak wyszlo, ale wlasnie tuz przed menopauza sie udalo! Przerywam wam rozrywke bo musze gnac do domu, umowiona jestem z konsulentem finansowym zeby omowic jak najlepiej zainwestowac ta kupe kasy ktora trzymam pod materasem! Ulcia 🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Teraz jak czytam to juz same monologi zostaly :) wiec szkoda wogole odpowiadac na jakies glupie zaczepki. To niby wielka tajemnica, ale my tez sie przymierzamy do kupna domku tutaj i nawet juz oferte zlozylismy. Dom marzenie, chyba bym paplakala sie ze szczescia jakbym juz go miala. swoj wlasny dom. u nas na szczescie ceny nieruchomosci nie sa tak niebotyczne jak w Londynie wiec i latwiej jest z kupnem. mala ugryza mnie juz dzis 3 razy, wiec si ezbuntowalam i wyslalam tatuska do uspienia bez cycka - moze byc ciezko, ale juz wiem ze to mozliwe. Na razie po dzwiekach dochodzacych z gory nie sadze zyby jakies postepy byly... /:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mateczki.Ale dzisiaj duzo mamusiek.Fajnie.Ja juz mozna powiedziec ze na walizkach.Tylko mam problem z tymi aswiadczeniami o chrzcie.Jak dobrze nie zapłace(co łaska) to bede miala tylko po polsku.Dzisiaj moja mama zabrała małą na cały dzień do siebie i wiecie co ja nie musiałam nic odciagać a mała nie płakała zadowoliła sie kaszą.Może to ta chwila zeby ją odstawić od cycusia po przylocie na miejsce.Dziewczyny jeśli czegoś potrzebujecie z polski piszcie.kupie i przesle.póki jeszcze jestem na miejscu.A co do zaparć to najlepiej czopki glicerynowe albo podawac duzo wody przegotowanej do pici.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waoa
Cześć, mam pytanie, ile trzeba przebywać w Anglii żeby móc ubiegać się o obywatelstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×