Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Flyfly tylko to w wannie :D Oczywiscie chodzi mi wylacznie o Adasia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik27
widze ze tutaj wiekszosc mam z londynu i ze juz sie znacie ja jestem tu nowa od niedawna i widze ze nikt nie jest zainteresowany pgadac albo spotkac sie bo moim maluchom brakuje towarzystwa polskich dzieci a mi kolezanki natalia ma 3,5 i chodzi do przedszkola i je bardzo lubi ale jak wraca do domu to sie nudzi bo ile mozna sie z mama bawic moze ma ktos ochote poklikac a potem od czasu do casu kawa ciateczka spacerki ewa z birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efik27 szkoda ze jestes z londynu bo ja za dwa tygodnie lece do Anglii,co prawda jestem w ciazy wiec nie mam towarzystwa dla twoich pociech ale leci ze mna kolezanka,ma synka 2,5 roczku i napewno chetnie by sie spotkala,bedziemy tam nowe i pewnie calymi dniami bedziemy sie nudzic,bo nasi faceci w pracy,tylko ze my bedziemy w St.Annes.pozdrawiam:) badz cierpliwa,moze niedlugo znajdziesz towarzystwo dla siebie i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik27
karolcia 23 ale ja nie jestem z londynu tylko z birmingham to pod londynem dwie godziny jazdy samochodem od londynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama E😘 No wlasie Twoj L zniosl mi torbe na dol i inny facet a na dole jego partnerka wziela ta torbe,ze szlam tylko z malym na rekach. Podziekuj L w moim imieniu,bo nie zdarzylam,bo poszliscie. :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisuje sie na spotkanie. Moj mezulek jest na urlopie i juz sie prawie zgodzil jechac do Londynu ( choc mamy kawalek drogi). Bardzo sie ciesze :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanko.od kiedy zaczełyscie podawac herbatki dzieciom jesli karmilyscie piersia? Jest teraz tak goraco i szkoda mi tego mojego szkraba, chce cyca co chwile i wazy teraz 7,200 - wydaje mi sie ze troszke za duzo :( Chociaz na wykresie jeszcze jest w granicach normy. Ostatnio powiedzialam poloznej ze chce zaczac podawac herbatke, a ona na to ze absolutnie NIE. Abym karmila tylko piersia do 6 miesiaca. I co Wy na to??? Wydaje mi sie, ze jesli bym mu podawala cos do picia to waga by przestala tak rosnac- ostatnio przez 2 tygodnie przytyl 600 gram. Nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efik27 to przepraszam za pomylke,chyba cos zle przeczytalam,ja sie nie orientuje gdzie jest birmingham,a ty wiesz gdzie jest st.annes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik27
karolcia 23 ja niewiem gdzie jest twoja miejscowosc niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik27
droga mileno niewiem moze ja cos zle napisalam ale ja nie jestem z londynu mieszkam w birmingham chociaz bym chetnie poznala inne mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno nie pisalam ale nie mam na nic czasu:) nie bede mogla na spotkanie przyjechac bo to akurat ten weekend ktory mi nie pasuje:( ale mam nadzieje, ze nastepnym razem sie uda nata witaj w UK - napisz jak wrazenia:) sztefka - trzymaj sie na chemii oby samopooczucie po bylo dobre a raczysko precz! szanta - tym razem ja upraszam o cierpliwosc ale napisz wkrotce pozdrowionka dla wszystkich:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milena ja bylam \'strict\' i przez pol roku nic nie podalam tylko piers:) ale z perspektywy czasu widze jaka bylam wtedy uwiazana - mysle ze juz od 3-4 miesiaca mozna podawac wode i ewentualnie jakies herbatki lub rozcienczone soczki bez cukru, zwlaszcza ze upal jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik 27
a gdzie mileno i inne proponujecie to spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik 27
do siobhan gdzie mieszkasz bo moze wtwedy bysmy sie spotkaly w nastepny weekend co ty na to mileno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efik ja mieszkam w kencie, poludniowo-wschodnia anglia:) spotkanie jest w londynie, bo tak logistycznie najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik 27
do siobhan gdzie mieszkasz bo moze wtwedy bysmy sie spotkaly w nastepny weekend co ty na to mileno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Milena no ja bede z mezem i Szanta tez tak ,ze sie chlop nie zanudzi z babami:):) Wyslemy ich na spcer z maluchami:P:Pmy wolna chwilka dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flyfly - to lubie :D widac ze kobitka z ikra jestes (hm, w zasadzie juz z narybkiem...) Dzieki wielkie I do zobaczenia w naturze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny i przepraszam., ze tak sie tu pojawiam \"z doskoku\", ale wiecie jak jest... ucze sie byc mama. Milenaa, nie wiem jak sie przechodzi z cyca na butle, bo ja cycem karmilam tylko dwa razy. Szanta, masz racje-to sciaganie i sterylizowanie to podwojna robota. Jestem na siebie wsciekla, ze nie bylam bardziej stanowcza i nie dalam malej cyca na sile. Teraz to sie msci (ale przynajmniej w nocy czesto wstaje i karmi moj mezulek, wiec mam troche wiecej luzu :) ) Dziwczyny, widze ze sie wreszcie spotkacie. Opiszecie, jak bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braga
Czesc babeczki Macie moze jakies informacje na temat dobrych szkol w londynie najlepiej w okolicy Stratford? Prosze pomozcie moj maz wraca w lipcu do Londynu a slyszalam ze do szkoly trzeba wczesniej zapisac malucha.Mala konczy w grudniu 5 lat i chyba musi isc od stycznia do szkoly.Jak to jest z ta angielska rekrutacja do podstawowek. Czy to prawda ze katolickie szkoly stoja tak dobrze w opiniach? W Polsce raczej bym ich unikala. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braga
To jeszcze raz ja. Mam mnostwo obaw jezeli chodzi o szkole.Mala moja angielskiego uczyla sie troszeczke w przedszkolu a jak my wyjezdzamy w pazdzierniku i w styczniu do szkoly to czy ona sobie poradzi praktycznie nie znajac jezyka angielskiego.? Ale babeczki wam dobrze, jak wy bedziecie miec ten problem co ja to wasze maluchy beda juz pewnie po angielskich przedszkolach a wiec praktycznie obaw u was o jezyk nie bedzie bo maluchy na starcie beda dwu jezyczne. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik 27
CZESC BRAGA EFIK Z TEJ STRONY NOWA JESTEM MAM DWIE CORY NATALIE I NICOLE NATALIA 3I POL NICOLA 5 MIESIECY JESTEM W ANGLI JUZ DWA LATA WIEC COS MOGE CI DORADZIC JESLI CHCESZ ZAPISAC DZIECKO DO SZKOLY MUSISZ ISC DO CANSLU ALBO ZADRYNDACI ZAPYTAC O LISTE MIEJSCOWYCH SZKOL ALE NAJJEPSZA OPINIE MAJA KATOLICKIE MOJA ZACZELA CHODZIC I LUBI CHODZIC CHODZI Z USMIECHEM POZDRAWIAM EWA BIRMINGHAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braga- ja tez polecam katolicka szkole. Mam kumpele co pracuje w Londynie w szkole i mowila, ze do najlepszych szkol katolickich to nawet 2 lata wczesniej trzeba zapisywac:( Normalnie to zapisuje sie dzieci przynajmniej pol roku przed rozpoczeciem nauki. Ale tak ogolnie to w Consilu maja wszystkie informacje. I wydaje mi i sie , ze jesli mala konczy urodzinki w grudniu to pojdzie od nastepnego wrzesnia do szkoly. Ale wszystkich informacji udziela ci w najblizszym Councilu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zapisuje juz teraz mojego Ptysia do szkoly, wlasnie katolickiej, mamy taka pod nosem:) po prostu dzwonilam do nich i maja mi przyslac formularz rejestracyjny. NIe do konca jednak rozumiem jak to jest z tymi przedszkolami tutaj. kiedy sa platne a od kiedy juz nie i o co chodzi z tymi sesjami? JAk strasznie mam dzis zly humor... brrrr. jak osa. i to bez powodu. Mialam wlasnie egzamin z angielskiego dzisiaj, moze jakos ten stres mi uchodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgorzatko - moze nam sie w koncu spotkac? Jednak jedynym dniem jaki mi bedzie pasowal - to niedziela - bo wlasnie zaczelam prace. Wiec jesli jakies propozycje - to wiesz gdzie mnie szukac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×