Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Gość buhahaha
Mama E to zwykla szmata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha
A glupia sztefka nie lepsza ........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek, zeby te konta byly najbardziej oplacalne wazne jest aby regularnie wplacac pieniazki. My wplacamy maksymalna roczna stawke, co jesli % inwestycji pozostanie tak wysoki, da corce kwote ok 40tys na 18tke. Niezle nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalala pruk
buhahaha, a tys to zwykla scierwa! sio! nikt tu cie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha
no i w koncu mamusia pozyczy pare groszy od corki na operacje zmiany twarzy bo charakterku to za zadna kase zmienic sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha
kiedy ja tak lubie jak sie wkurzacie niezly z was ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha
sie pracuje czyszczac kible sie ma .........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry....... Przyszlam sie przywitac:):) Jeszcze sie urlopuje :):)Laba pelny wypas jak mowi moja siostra:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe widze ze Mama E juz tez odpowiedziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefciu, postaram sie to zrobic z domu bo w pracy mamy zablokowany ebay :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agasiulek, forme dostaniesz na chben. w szpitalu z różnymi ulotkami i bajerami,a jak już dostaniesz decyzje w sprawie chb i jesli pobierasz jeszcze wtc i ctc to wystarczy zadzwonic do inland rev. i zgłosic przez tel. dopisza i przysla decyzje, nie trza skladac kolejnego formularza :))) Ja się za to mam z tym ssgm - pomarancza, nie czytaj, bo Ci znów pingiel skoczy :) :P - otóż okazałosieze zagubili prawdopodobnie mojąostatnią strone z poswiadczeniem urodzena sie dzidzi i podpisem położnej! Więc ponownie skladam formularz, musialam zanosic do swojej połoznej w gp o podpis i ledwo zdażę, bo juz w sobote czas mi sie konczy. Ale ja mma zawsze jakies przeboje, toż to ubaw po pachi. Z kolei szukam mieszkania - w agencjach nie ma za bardzo, bo ja mam z tzw. DSS a nie kazdy chce tak wynając ,może oprócz gumtree znaciejakieśstrony inernetowe z ogłoszeniami wynajmu mieszkan? Bo kurcze,bryndza takaze nie wiem :( A do mojego byłego przyjeżdża znów jego córka i nie wiem jak ja to wytrzymam po wakacyjnych przejsciach znią nie mam ochoty nawet jej ogladać 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bu ha ha
to sie w piwnicy schowaj jak taki dzikus z ciebie.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzis na pobraniu krwi i moczu, chyba wszytko ok.. podpisalam formularz odnosnie cesarki i nasluchalam sie o wiekszym krwawieniu i transfuzjach cudach wiankach tak ze mam troche dosc tym bardziej ze wiem w sumie co mnie czeka .... o jejej troche mnie to przeraza a zwlaszcza to cewnikowanie ktorego nienawidze i dochodzenie do siebie ....mam miec chyba przekuwany pecherz z tego co zrozumialam ... na drugi dzien odlacza mi cewnik i wykapia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agasiulek, wszystko bedzie ok. Mialam też cesarkę i jest naprawdę super. Cewnikowanie robiadopiero po znieczuleniu od pasa w dół,nic nie będziesz czuła,a potem faktycznie po jednej dobie usuna cewnik i nie bedzie żadnego problemu. Co do przebijania pecherza to chyba nie robią tego przy cesarce, bo odgóry sie dostaja, ale może to jakis inny sposób. W każdym razie, Agasiulek, bedzie wszystko ok, napisz o której beda Cie cesarzowac, to bede trzymac kciuki. 😘😘😘😘😘😘😘😘 ...a ty pomarancza, chetnie sie schowam z tobo w piwnicy - może nawet by mi sie spodobało... :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefciu, tego jest az tak duzo na ebay!!! http://search.stores.ebay.co.uk/stencil_W0QQ_trksidZp1638Q2em118QQcatrefZC6QQdfspZ32QQfobfmtZ1QQfromZR10QQftrtZ1QQftrvZ1QQga10244Z10425QQsabfmtsZ2QQsacatZQ2d6QQsaobfmtsZsifonlyQQsofpZ4QQssPageNameZWLRS mam nadzieje ze link sie otwiera. Ale bedziesz musiala szukac sama, bo jak dla mnie do za duzo grzebania ;) Jovka, co do mieszkan to nic nie poradze, ale szczerze zycze powodzenia! Asiulek, bedzie dobrze, nie przejmuj sie na zapas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Mam pytanie do Mamy E... dziewczyno czytam Cię i jesteś naprawdę fajną i miłą babką.... i tu mam pytanie bo mi sie nóż w kieszeni otwiera. Dlaczego dajesz się obrażać... czemu dziewczyny nie napiszecie do Modessy żeby zdemaskowała pomarańczę która jest nieźle zdeterminowana bo już dobre pare miesiecy Wam tu bluzga :( Nie dajcie się zablokują ją i będziecie miały świety spokój. Pozdrawiam Was serdecznie :) GaGa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jestem w 36tc, jak mam starać się o paszport dla dziecka , chcemy w marcu jechać na święta i nie wiem gdzie na stronie konsulatu jest link do umówienia na spotkanie, czy coś się juz zmieniło i nie trzeba się uamwiac tylko jechać? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanus, GaGa 😘 milo mi ze nas lubisz. Co do pomaranczowego ataku i obrazania sie, kochana nie obrazam sie bo to sa tylko nieuzasadnione, i przede wszystkim wirtualne, opinie kogos kto mnie nie zna. A kto mnie zna, mnie nie obraza i nawet mnie troszke lubi ;) Jedyne co, to fakt ze zasmieca to nam troszke topik (i sama jestem temu wspolwinna, przepraszam) ale z drugiej strony to i go podnosi :) czesto sa tu pustki :( Widze ze Zuzia jest tylko o 6 dni starsza od mojej Malpki, tez Majoweczka :) Duze buziaczki dla ciebie i pociech 😘 joasiu, pozostawie zeby inne dziewczyny ci odpowiedzialy bo my nie wyrabialismy paszportu w konsulacie polskim. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paszporty
w konsulacie teraz juz nie trzeba sie umawiac. Przychodzi sie i stoi w kolejce - ale nawet wtedy nie trwa to dlugo. Poprawa jest znaczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki pomozcie-dostalkam z hm revenue 5 czekow na rozne kwoty i nie wiecm za co to jest skladalismy z mezem o child tax credit ale to bylo o ile pamietam na niego czy to mozliwe ze to sa pieniadze za to??czy wy dostalyscie tez cos takiego??co ja mam z tym zrobic wplacic na konto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej link do sparawy paszportowej http://www.londynkg.polemb.net/index.php?document=117 widac teraz sie znowu pozmienialo.... Asia nie nie jestem w gorach Radek juz wrocil Ja sie lenie u dziadkow:):)No potem bedzie ciezko wrocic do realiow:(:( Pogoda leje w sumie cieplo tak ,ze lazimy teraz juz wiecej trzeba zrzucic to co sie doczepilo w swita:):) Jak tam mala moze spotkanie w nowym roku wypali:):) Braga ty sie juz przeprowadzilas jak tam wisnioweczka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ,ze Modessa ma nas juz dosc serdecznie po ostatniej jezdzie:):)Minie jej to nas odwiedzi w Nowym Roku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asliulek czekamy na wiesci id Ciebie . Trzymam kciuki jejku jak to szybko zlecialo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×