Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

camillee- to ci sie corcia udala🌼sliczna dziewczynka🌼🌼. Juz widac, ze ladniutka kobietka z niej wyrosnie❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztefka- Olus to juz duzy chlopczyk i taki slodziutki❤️❤️. Pamietam jak niedawno sie urodzil a tu zaraz roczek skonczy🌼 Jejciu, jak te nasze maluszki szybko rosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada, dziekuje bardzo :) sztefka, pomysle i dam ci znac :) w sierpniu moja bedzie juz troche wieksza, wiec moze zmienie wozek ;) dzisiaj bylsmy w przychodni bo mala ma juz 6 tygodni :) lezala i usmiechala sie do pani doktor ;) przez pol nocy cwiczyla :) jak sie obudzila na karmienie, to usmiechala sie z pol godzny, wiec sie torche nie wyspalam, ale pierwszy raz widzialam zeby tak dlugo sie usmiechala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy moge zapytac
jaki masz wozeczek bo sama szukam i potrzebuje opinii :D dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frika123
chej mamuski !mam pytanie do MADZIOR 29!!!!!!!!!!WIEM ,ZE RODZIłAS W SZPITALU W ENFILD MOZESZ MI POWIEDZIEC JAK TAM JEST JAKA JEST OPIEKA I OGOLNIE ...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frika123
KALCIA 64 MNIE POINFORMOWALA O TYM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frika123
PRZEPRASZAM DO MAGDZIOR29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusialek28
Dobry wieczor-moze ktoras nie spi i podpowie mi,bo ciekawi mnie czy ja juz mojemu 8smio miesiecznemu synkowi moge dawac danonki do jedzenia? a jesli nie to kiedy mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frika123
JA DAWAłAM JUZ 7 MIESIECZNEJ CORCI DANONKI ,ZUPY WLASNEJ ROBOTY !TYMI ZE SłOICZKA PLULA WOGULE NIECHCIAłA!GOTOWANE MIESO !JABłKA STARTE ,BANANY ,A NAWET SPORADYCZNIE WEDLINKE TAKA CHUDZIUTKA !I NIGDY NIC JEJ NIEBYłO SZYBKO ZACZEł CHODZIC BO JAK MIAłA 9 MIESIECY STAWIAł PIERWSZE KROKI A NA ROCZEK BIEGAłA PO CALYM DOMU!NIGDY MI NA NIC JESZCZE NIE CHOROWAł PROCZ KATARU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusialek28
Dziekuje Frika,jutro mu dam i zobacze-pewnie polubi. musze mu urozmaicic cos to menu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE, no kurcze ja to ide do fizjera jutro, a spotkania ani mru mru :( bedem buczeć jakem mazowianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovka, najpierw musze sie pozbyc katarzyska i kaszlu... poprostu mnie dobija! 😭 udanej fryzurki zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frika 123 ja rodziłam w chase farm hospital-jestem b.zadowolona personel przemiły,nawet po porodzie zaproponowali mi posilek i mojemu meżowi,dostalam odzielna sale zupełnie za friko więc jestem b.zadowolona:))pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha
idz Jovka idz wreszcie nie bedziesz wygladac jak czupiradlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi 2-27
asiulek córcia piekna DUUUUze gratulacje. akt urodzenia kosztuje 3f jedna kopia,ja wzięłam 3 kopie tak na wszelki wypadek KALCIA 64 napisz na gg co nowego u was? BUZIAki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedno pytanko do Was jak nazywa sie taka nakładka przykrecana do wózka by wieksze dziecko moglo na niej stac ? bo mysle by kupic i jek bede chodzic na spacerki Martynka by w tym mogla sobie stac...moze bym znalazla na e-bayu ...hmm dzieki za informacje i mile slowa:) sztefka jabłeczniczek wychodzi mi pysznny a mój maz nie lubiacy nigdy jabłeczników zajada sie nim :) kurcze chodze ciagle glodna musze trzymac diete bo boje sie ze mala tez jest alergikiem tak jak Martyna a jeszcze jedno czy te akty dostane od razu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi 2-27
tak akty urodzenia wydają na miejscu przy rwjwstracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek, piekna dzidzia 😘😘😘😘 całusy dla niej i dla Ciebie 😍 Niech zdrowo rośnie 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNKI.mam prozbe do mam czy mozecie mi podac jakas stronke gdzie mozna kupic ladna posciel dla dzidiz??zamowilam 2 mce temu sobie 2 kplety i do pej pory nie ma widu ani slychu,ani na mejla nie odpisuja?:((jakas niekompetentna ta firma!!moze któras z was ma jaks sprawdzona firme??/dziekuje za pomoc ipozdrawiam.:)(usta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusialek28
Czesc dziewczyny. Moj 8-smio miesieczny syn nic nie chce jesc. Mleka je malo,bo jakies 400ml dziennie,a po za tym daje mu obiadki zmiksowane typu gotowane mieso z warzywami i ryzem,a na sniadanie owsianka. Ale ostatnio strasznie wybrzydza,nie mam pojecia co moge mu jeszcze dawac. Co moge mu dac na sniadanie? czy chlebek z maslem wskazany? Pomozcie,bo juz mi rece opadaja-taki niejadek:( Pozdrawiam wszystkie mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich,moze mnie jeszcze pamietacie?Slonce mozesz zaczac podawac rozgniecionego banana,albo starte jablko z rozmoczonym w wodzie ciasteczkiem np.reach tea,kanapka z maslem i dzemem jak najbardziej wskazana,mleka powinien zjadac ok 660 ml,dziecko w tym wieku powinno zjada 2 pelne posilki.Pozrdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,dawno mnie tu nie bylo,zajrzalam na wczesniejsze strony i sie przerazilam.Pomaranczowe smiecie przesadzaja!Ja rozumiem ze mozna zazdroscic,ze ma sie gorzej,ze sie komus nie udalo w Anglii bo nierob,ale zeby zaraz obrazac?!Do wszystkich pomaranczowych apel:WRACAJCIE NA WYSYPISKO SMIECI,Z WAS JUZ NIC BEDZIE-ANI MATEK ANI OJCOW!NO CHYBA ZE SIE PODDACIE RECYCLINGOWI....ALE TO TEZ WATPLIWE..SLABE ISTOTY..NIEZLY MAM Z WAS UBAW..NAPRAWDE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darulka
hej dziewuszki, nie chce zawracac glowy,ale byloby mi milo gdyby ktoras ciezarowka z basingstoku chciala nawiazac kontakt,byloby razniej,ja jestem w 6 miesiacu ciazy,pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sliczne malenstwo!!!!! my na pelny akt urodzenia czekamy juz ponad miesiac!! dostalismy ten skrocony i napisali ze do miesiaca powienin rpzyjsc pelny, ale do tej pory go nie ma! musiamy tam rpzedzonic i sie doiwedziec co sie dzieje!! w piatek powinnismy miec wizyte w ambasadzie, ale slyszalam ze juz nie obowiazuja te umowione spotkania (?????). czyli teraz sobie moge pojechac kiedy tylko chce?? a jesli pojade na umoiwona godzine, to wejde o tej godzinie czy musze czekac w kolejce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogole to odwiedzila nas rodzina, sa zachwyceni tymi wyprzedazami :) obkupili sie po uszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciekawe czy mnie jeszcze pamiętacie Widzę że jest poruszony jest temat aktuów urodzenia my dostalismy od razu pełny akt urodzenia i wzięłam sobie dodatkowo dwa na wszelki wypadek. Moja Julcia skończyła 7 miesięcy i rano na śniadanie je kaszkę ryżową i danonka, je zupy mojej roboty, mięsko (pierś z kurczaka) warzywka (marchewka, pietruszka, seler, ziemniaczek, czasami kalafior, brokuły jajako, ryż) i nic jej nie jest zajłada się aż jej się uszy trzęsą.Je również owoce w słoiczkach. Mojej koleżanki mały eż tak mial może synek niechce jeśc przez ząbki.Pozdtrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×