Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Tez mysle ze to przez zabki,bo pcha wszystko do buzi i zgrzyta juz tymi co sa, a nastepne dwa juz przeswituja(to chyba na dniach wyjda),mam nadzieje ze pozniej nabierze apetytu. A zoltka z jajka to nienawidzi-a podobno trzeba dawac... niejadek-bzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE WSZYSTKIE JUZ DWIE GODZINY SIEDZE I CZYTAM WASZE WPISY BO SZUKAM CZEGOS DLA SIEBIE ALE JUZ NIE DAJE RADY-TYLE ICH JEST ZMECZENIE MNIE DOPADLO;-( I TAK MI DO GLOWY PRZYSZLO ZE TAK BEDZIE SZYBCIEJ I PISZE MAM PYTANKO JESTEM W UK 2 LATA DOTYCHCZAS PRACOWALAM PRZEZ AGECJIE I ZASZLAM W CIAZE JESTEM W 16TYG. Z CZEGO BARDZO MOOOOOCNO SIE CIESZE BO BARDZO DLUGO SIE STARALISMY I W KONCU SIE UDALO W PIATEK BYGAM W PRZYCHODNI U LEKARZA PO ZWOLNIENIE ALE DOSTALAM TYLKO NA 2TYG. I JESTEM W SZOKU GDYZ MYSLALAM ZE DOSTANE NA DLUZEJ CHODZI O TO ZE MDLEJE JAK ZA DLUGO STOJE,MAM BOLE PODBRZUSZA,ZAWROTY GLOWY ITP.NIE WIEM MOZE PRZESADZAM MOZE TO NORMALNE W CIAZY ALE NAPRAWDE BOJE SIE WROCIC DO PRACY Z OBAWY NA MOJE MALENSWO A MOJE PYTANKO WIAZE SIE Z TYM JAK NIE WROCE DO PRACY CZY PRZYSLUGUJE MI JAKIS ZASILEK? SLYSZLAM O CZYMS TAKIM JAK SICK-PAY MOZECIE MI W JAKI KOLWIEK SPOSOB POMOC DORADZIC BEDE BARDZOOOOOO WDZIECZNA ZA JAKA KOLWIEK ODPOWIEDZ POZDRAWIAM WSZYSTKIE CIEZARNE,SZCZESLIWE MATKI I NIE TYLKO BUZKA DO USLYSZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arlsob... podejrzewam, ze lekarz wystawil ci \"standardowo\" 2tyg zwolnienie, bo przemeczenie w ciazy jest pospolitym objawem i moze uwaza ze 2 tyg odpoczynku ci wystarcza. Jesli dzien przed zakonczeniem zwolnienia twoje oslabienie i omdlenia wroc do niego i porozmawiaj na pewno nie zostawi cie bez pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziwczyny mam pytanko czy wiecie ile powinno wazyc dziecko 4 miesieczne???? ja mam coreczke 4 miesieczna i jak chodze z nia na kontrole to ta babka mi mowi ze ona za duzo wazy. nie kazala mi jej dawac wazyw ani zageszczac mleka. jak ktoras wie to niech pomoze z gory dziekuje. podam moje gg 682943

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, nie ma regol ile dziecko powinno wazyc. Dzieci roznie sie rozwijaja, znam takie co do 6go miesiaca wygladaly na wychudzone i wyglodniale a potem zaczely szybko przybierac, i takie co przybieraly 250 -350 gr na tydzien (jak moja) a teraz stoi przy swoich 12 kilach od jakiegos juz czasu. Moja w 4tym miesiacu wazyla 8.800, pamietam dobrze bo bylam wtedy we Wloszech i lekarka az sie za glowe lapala bo nigdy nie widziala tak duzego, jak na 4 miesiace, dziecka. Z tego co zaobserwowalam chodzac co tydzien do baby clinic, to to ze angielskie dzieci sa o wiele mniejsze od polskich, nie wiem dlaczego. Moze mamy jakis super nutrient w mleku??? ;) A w jakim percentylu jest twoje dziecko? Bo moja byla w 97ym a teraz \'spadla\' do 91go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. chyba nie ma tu zadnej mamy z okolic dudley ale zapytam. rodziłam pierwsze dziecko w birmingham i bardzo niemiło wspominam pobyt w tamtym szpitalu. juz po fakcie dowiedziałam sie ze city hospital to prawie jak weterynaria. wiec nie polecam. ale teraz bede rodziła w merry hill, to własnie zaraz koło dudley i w zwiazku z tym mam pytanie czy moze któras juz tam rodziła albo jakies wasze znajome, czy mozecie cos powiedziec o warunkach i tamtejszej opiece. bardzo prosze o odpowiedz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam najmocniej, i zanim sie przyczepia ;) , mialo byc regul!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama e dzieki ja dzisiaj bylam w clinice i ta czarna mi powiedziala ze moja mala za duzo wazy czyli 7.8 kg i zebym jej nic nie zageszczala i warzyw tez nie dawala to ja juz nie wiem czy mam jej sluchac czy zrobic to co ja uwazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co by mi powiedziała ,moja mała pojutrze konczy 3 mies. a ma wagę 7 kg, a co do tego ze polskie dzieci są pulchniejsze to fakt , jak wychodziłam ze szczepienia to wchodziła angolica ze swoim maluchem o zgrozo jakie to dziecko było chude, a moją małą lekarka była zachwycona ,jak równiez tym ze mała jest karmiona piersią a jak sie dowiedziała ze dostaje wit D3 tow ogóle była zachwycona i powiedziała ze takie maluchy zdrowiej rosną i jest z nimi mało kłopocików ,tak ze nie rozumiem tej twojej lekarki ,jakies kompleksy ma moze każde dziecko w końcu sie rozwija w swoim tempie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja-a moj Mateuszek to najwyrazniej straszna kruszyna bo ma 8 i pol miesiaca a wazy niecale 9kg. Ale on jest straszny niejadek. (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam wszystkim po dlugiej przerwie bylam na miesiac w polsce z dzidziem oczywiscie gratuluje nowym mamom!tyle juz was doszlo ze trudno sie polapac moj niunek rosnie jak na drozdzach dodaje kilka fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie odnosnie witaminy D mam VIGANTOL i tam jest napisane zeby podac z mlekiem w butelce, ale ja ciagle karmie piersia i nie wiem jak powinnam podawac te witamine. czy wy tez podawalyscie? w jaki sposob??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoras z was sie orientuje jak jest z oplata za wozek przy przelocie samolotem? czy jest on traktowany jako dodatkowy bagaz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czekam juz 3 mies,na child benefit i nic ile czekalyscie chcieli ode mnie homo ofice z aktualnej pracy ale nie mam mam jeszcze z poprzedniej napisalam im ze nie mam i co teraz czekam z niecierpliwoscia bo potrzebuje numeru benefitu do czego innego a tu nic powiedzcie ile wy czekalyscie i czy trzeba wysylac homo office????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co do ChB to my czekalismy 3 miesiace tez nas pytali o home office i nie mielismy z jednego miesiaca bo maz akurat zmienial prace i niestety za ten miesiac nam nie policzyli przy wyrównaniu ... U nas ok mala rosnie je dosc dobrze spi roznie choc w dzien lepiej niz w nocy... martyna pomalutku sie oswaja z dzidzia ...choc mysle ze to trzeba czasu... malej juz po tygodniu odpadl pepuszek i przemywam go tylko przegotowana woda i narazie jest ok, pomalutku chce ja zaczac klasc na brzuszek... z checia sama juz zaczela bym cwiczyc ale wiem ze to za wczesnie... Moze uda mi sie zalatwic paszport tutaj na miejscu bo raz w m-cu podobno jest u nas konsul byloby fajnie bo do Londynu mamy 400 km ...i nie usmiecha mi sie jechac z dzieckiem tyle kilometrow pozdrawiam Was serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusialek, dziekuje. obilo mi sie o uszy ze za wozek w takioej sytuacji sie nie placi i chcialam sprawdzic czy ktoras z obecnych dziewczyn wie cos na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy,chociaz glowy za to nie daje,bo moze to zalezy od lini lotniczych? moze sie ktos wypowie kto juz frunal sobie z bobasem,pozdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becikowe w uk
kilka dni temu dostalam powiadomienie ze nie dostane becikowego .sadzilam ze to sie kazdemu nalezy nie wiem czy odwolywac sie czy to ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie dostalam,ale dlatego ze tak mi te babki w job centre powiedzieli,a tak naprawde,jak dostaniesz juz child tax credit to dostajesz,wiec zaznacz ze czekasz na to zeby Ci termin nie minal,bo do 3miesiecy po porodzie mozna.I jak dostaniesz tamten benefit,to dostaniesz kase z becikowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztefka, dziekuje po raz kolejny :) jesli w easy jest to super :) moja kolezanka dostala chtc, a becikowego nadal nie dostala. ciagle jej przysylaja pisma ze ma cos doslac, albo ze jeszcze decyzji nie podjeli. tak zwlekaja juz od 3 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becikowe w uk
agusialek ,o to wlasnie chodzi ze ja zaznaczylam child tax credit bo wlasnie czekam na odpowiedz ale tez jeszcze nie mam chaild benefitu bo tez na to czekam i nie podalam numeru child benefitu moze to przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak dlugo czeka sie na mortgage? Pytam bo juz zglupialam raz mi mowili ze 8-10 tyg a teraz ze niby na maxa 6tyg i juz nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. chodzi mi wogole jak dlugo sie czeka od momentu podpisania wniosku o kredyt do otrzymania kluczy.- dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzior29 ...odpowiadam na pytanie o stronke z gdzie można kupić DOBRĄ POŚCIEL...ja polecam www.goodmother.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orientowałam sie co nieco o becikowe ( jednorazowa zapomoga Sure Start 500 funtów) nalezy sie jesli to nie jest pierwsze dziecko albo dostaje sie juz inne zapomogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×