Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukająca Dziewczyna

SZCZECIN...dobry ginekolog...polecajcie - proszę !!

Polecane posty

Gość sarna51
Szukam naprawde odpowiedzialnego ginekologa... i przestrzegam WSZYSTKIE PANIE przed osobq pana Chruściela, ktory "moim lekarzem" przestal byc, gdzies w granicach lat 1998-99. Na forum nie moge pisac, o tym ile szkody mi wyrzqdzil i jakim jest niegodnym zaufania czlowiekiem. Na pozor mily-sympatyczny- etc, a jak cos nie wychodzi, to nagle znikajq dokumenty z komputera i.... nie bylo mnie jako pacjentki... NIEGODNE czlowieka, a co dopiero lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna2002
Ja moge polecic dr Andrzeja Uzara, przystepny delikatny kulturalny kompetentny. Byl dlugo moim lekarzem, ale juz nie stac mnie na prywatne wizyty więc szukam dobrego ginekologa, najlepiej od razu ginekologa-onkologa. Prosze o informacje jesli takowe posiadacie. Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pewnie ten watek juz nie jest aktualny ale ja zdecydowanie polecam Pan dr A.Niedzielski bardzo dobry lekarz i specjalista w swoim zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufka000111
Jak najbardziej aktualny, piszcie, piszcie bo to ważne kto i jak bada. Ja nie polecam dr Partyka, za jego wulgaryzm i poufałość do pacjentki. Ponadto nie wykonał podstawowych badań mimo, że mówiłam o swoich dolegliwościach. Zbagatelizował i tyle. Wciska spiralę w publicznym gabinecie. Nie wiem czy to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka1976 mogłabyś więcej napisać o dr Niedzielskim? Z tego co wiem to odbiera porody w Zdrojach. I tak się zastanawiam czy się do niego nie wybrać też w celu prowadzenia całej ciąży... Proszę o wszystkie Twoje uwagi i opinie na ten temat!!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renat
Ja moge polecic wlasnie dr Niedzielskiego, jest moim lekarzem od prawie 12 lat. Mam za soba poronienie i dlugie starania o drugie dziecko, zagrożoną ciąże, cukrzycę ciążową, wielokrotne łyżeczkowanie po podejrzeniu o raka, leczenie hormonalne itd. Od kilku lat "okaz zdrowia" jak mówi dr Niedzielski. Konkretny, rzeczowy, b. kompetentny, w razie czego nie ma problemu z natychmiastowym skierowaniem do szpitala. Potrafi być bardzo ciepły i wspierający kiedy jest źle ale nie rozczula się. W gabinecie ma teraz świetny sprzęt, który np. umożliwia wstępne badanie, które kiedyś można było wykonać jedynie po łyżeczkowaniu. Przy każdej wizycie robi usg wewnętrzne. W okresie ciąży wtedy kiedy trzeba. Kieruje również na wszystkie konieczne i wskazane badania- szczególnie w przypadku ciąż powyżej 35 roku życia. Kobieta nie czuje się zawstydzona, są kapciuszki, są spódniczki, pomaga przy zejściu z fotela, cały czas prowadzi fajną pogawędkę, więc jest ok. Minus- cena, ale daje paragon!!! Czas oczekiwania na pierwszą wizytę, lub w nagłych przypadkach trzeba po prostu siedzieć i czekać. Mnie to nie przeszkadza. Kobiety w ciąży mają zawsze miejsce na konkretny dzień lub na telefon w razie czegoś. Nie liczcie, że będzie przy porodzie, bo to nie tania panienka która biega do każdej, ale mogę z czystym sumieniem polecić rewelacyjną Małgosię Madalińską i jej męża, mają szkołe rodzenia i są przy prywatnych porodach. Prowadziła mnie przy drugiej ciąży i była przy porodzie. Poszło śpiewająco a rodziłąm mając 36 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljkdhd
polecam Dr Tudaja i nie polecam dr Olendera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a czy znacie może dr. Elżbietę Kowalczyk-Pękalską???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaa22
Miałam różne doświadczenia z ginami, ale dla mnie numerem 1 jest teraz dr Krzysztof Ira. Do żadnego innego już nie pójdę, prowadził moją ciąże, zawsze czułam się bezpieczna, na wszystkie pytania uzyskiwałam odpowiedzi, umiał uspokoić. Połówkowe robiłam u dr Czajkowskiego i też mogę polecić. Cenowo przystępni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilne
czy ktoś może coś powiedzieć na temat Elżbiety Szwengier? czy polecacie? jesli tak to prosze o numer telefonu to bardzo pilne. a moze jakas inna dobra ginekolożka moze byc prywatnie w okolicach komuny paryskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata83
witajcie, Ja z czystym sumieniem mogę polecić dr. Hannę Płodowską chodzę do niej już prawie 6 lat. Przyjmuje prywatnie, ale warto. Robi wszystkie badania, ma aparat usg na miejscu. Moja mam jest położna i zna trochę to środowisko, jej zdaniem dobry jest dr Niedzielski, dr Pękała, dr. Pieleszek Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulszka
Na swojego lekarza dostałam namiary z tej strony www.ranking.abczdrowie.pl/c/3,ginekolog,1378,szczecin który w moim przypadku sprawdził się na 100% z czystym sumieniem mogę powiedzieć że dzięki niemu jestem matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do gina chodze do http://www.nzozpocztowa.pl/ Maja tam jednych z najlepszych lekarzy ginekologow. A co do personelu to zawsze panie sa sympatyczne i sluza pomoca, nie to co w innych placowkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali22
Dr kowalczyk wie co robi naprawde dobry lekarz polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również nie polecam Dr Pękalskiej, mnie również okłamała, poza tym bada bez zakładania rękawic i nie myje rąk ani przed ani po badaniu- fujjj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, że dr W. Tudaj jest super i jako lekarz i jako człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Mam 39 lat i szukam naprawdę dobrego ginekologa,który nie powie mi, że jestem za stara na tabletki antykoncepcyjne bo palę.zaproponował mi spiralę za 400 zł (sprawdzałam kosztuje 40-120 zł).Dajcie znać jeżeli coś wiecie na ten temat...gdzie ile i u kogo ile to kosztuje?ew.inne wyjścia.Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, W ramach sieci placówek Nasz Doktor oferujemy między innymi Ambulatoryjną Opiekę Specjalistycznę - ginekologię, poradnictwo laktacyjne (szkoła rodzenia w planach). Nasze placówki na terenie Szczecina znajdzie Pani pod adresem: ul. Dubois 27, 71-610 Szczecin, tel. 91 814 02 252, 91 814 02 202, ul. Strzałowska 25, 71-730 Szczecin, tel. 91 422 85 63, ul. Starzyńskiego 2, 70-506 Szczecin, tel. 91 489 31 49. Pozdrawiam Online Ekspert EVOMED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara511
Czy w tej placówce Evomed można liczyć na wizytę na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, W ramach Narodowego Funduszu zdrowia wykonujemy szereg zabiegów rehabilitujących na wysokim poziomie. Oferujemy również poradę lekarską w ramach NFZ oraz wykonujemy badania, np. usg stawów - wszystko na miejscu. Nowoczesny sprzęt i wykwalifikowani specjaliści pozwolą szybko osiągnąć dawną sprawność. Jeśli otrzymałeś sierowanie na konkretny zabieg - zgłoś się z nim do jednej z naszych placówek (W Szczecinie znajdziesz nas na: ul. Stanisława Dubois 27 lub przy ul. Teofila Starzyńskiego 2). W razie dodatkowych pytań, jestem do dyspozycji Online Ekspert EVOMED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka811
Korzystam z tej placówki i mogę polecić mają świetnych ortopedów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evomed - czy na usg małego dziecka trzeba mieć jakieś skierowanie jeśli chcę prywatnie zrobić takie badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Nie potrzebuje Pani specjalnego skierowania - po szczegółowe informacje zachęcam do osobistego kontaktu z placówką pod numerami tel. 91 814 02 252 / 91 814 02 202 lub pod adresem e-mail: biuro@naszdoktor.pl. Pozdrawiam Online Ekspert EVOMED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kantina
Ortopedów mają dobrych i można wiele badań zrobić wszystko na miejscu do tego rehabilitacja też jest dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winkina
Jakie są tam zabiegi rehabilitacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enua
Brat miał przeprowadzona tam właśnie rehabilitację i sobie bardzo chwalił, dlatego jak będę w potrzebie to też skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Winkina, skierowanie na leczenie w ramach NFZ daje nam możliwość skupienia się na ściśle określonych rodzajach terapii, wymienionych w skierowaniu lekarskim. Są to: terapia manualna, masaże różnych typów oraz fizykoterapia. Mamy możliwość wykonywania zabiegów: parafango, sollux, laser, magnetron, tens, diadynamik, elektrostymulacja, galwanizacja, interdyn, ultradźwięki, krioterapia, terapia wodą (różne rodzaje), masaże, gimnastyka (różne rodzaje). Pozdrawiam Online Ekspert EVOMED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześm
Pytanie właśnie do tych co korzystali tam z rehabilitacji, warto iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra placówka świadcząca usługi z zakresu ginekologi i nie tylko znajdziemy tu www.mediluxclinic.pl. Mają bardzo dobre recenzję. Moja znajoma korzystała z ich usług i była bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×