Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukająca Dziewczyna

SZCZECIN...dobry ginekolog...polecajcie - proszę !!

Polecane posty

Gość gość
Do osoby wyżej – bardzo dobre miejsce do tego, aby zadbać o swoje zdrowie pod względem ginekologicznym. Polecam każdemu, kto szuka sprawdzonego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekolog jest wtedy dobry i się stara gdy podczas badania cipki mamy partnera do którego obecności mamy prawo nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów. Gdy jest świadek to musi się liczyć z diagnozą bo nie powie gdy jest zła diagnoza pani się zdawało! !! Również podczas badań pochwy dochodzi do groźnych zakażeń nawet typu C wątroby bo rękawiczki chronią tylko lekarza. Gdy coś dotyka w gabinecie partnera prosi o zmianę na nowe rękawiczki! Gdy zarazi nas to nie lekarz ma problem zdrowotny lecz my ja i chłopak czy mąż. Często są zboczeni lekarze i tacy tylko wypraszają osobę bliską. Ostatnio onkolog molestował nawet nie letnie pedofil! Urolog zgwałcił pacjentkę. ..Pacjentka była na fotelu. Ginekolog rozpiął rozporek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr ginekolog Prymusiewicz ze Szczecina ! Ten pan nie chciał uznać mojej ciąży mimo wyników krwi.. mojej koleżance przy wczesnej ciąży chciał wypisać tabletki na wywołanie miesiączki. Zdecydowanie nie polecam go przyszłym mamą ! Ostrzegam przed nim gdzie tylko mogę. Ja przez jego olewatorstwo poroniłam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dwóch lat chodzę do doktora Rafała Rzepki do MediLuxClinic http://www.mediluxclinic.pl/personel/Dr+hab.+n.+med.Rafa%C5%82+Rzepka/4 i bardzo go sobie chwalę. Jest spokojny, dokładny, cierpliwy, ma dobre podejście do pacjentek, wszystko tłumaczy. nie mam poczucia, że się spieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×