Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukająca Dziewczyna

SZCZECIN...dobry ginekolog...polecajcie - proszę !!

Polecane posty

Gość magda00
Ja tazke szukałam dobrego ginekologa własnie tutaj,pozytywne opinie skłoniły mnie do dr Mariusza Zarzyckiego.Powiem Wam,ze liczyłam na profesjonaliste i człowieka serdecznego, trafilam w dziesiatke, ten doktor spadł mi z nieba, raczej z forum:DDDa tak powaznie,z czystym sumieniem polecam dr wszystkim kobietkom, nawet najbardziej strachliwym, bo ja własnie taka jestem, bałam sie okropnie.Bardzo serdeczny doktor, a do tego profeska,od razu zdiagnozował moj stan, wychodzac od niego, pierwszy raz w zyciu czułam ,ze jest to lekarz ,ktoremu mozna ufac, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oloooo
ja kobiet ginekologów nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzkogorzko
A czy slyszał ktoś o doktor Joannie Krystowskiej? Czytalam gdzies, ze przyjmuje w Przychodni na Piotra Skargi? Czy mozna do niej pojsc "ten pierwszy raz"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorci-a
mam na imie Ania.Mam problem z harmonami i mam zaduzo meskich hormonow.Chce pomocy od dobrego lekarza ze szczecina.Pomocy gdzie mam go szukac i gdzie.Prosze od powiedz.Z gory dziekujem.Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pbanach
noo.. Pani klamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całkowitą pewnością polecam dr Piotra Banacha. Kompetentny, konkretny. Absolutnie nie zgadzam się, że jest \"cierpkim typem\" (wypowiedź internautki z dn.18.02.08r.). Owszem - nie jest (przepraszam za określenie) \"słodkopierdzącym lekarzem\" lecz od dobrego ginekologa chyba oczekuje się raczej by był kompetentnym specjalistą. Zanim trafiłam do dr Banacha, chodziłam właśnie do takiego \"słodkopierdzącego lekarza\". Był wylewny, miły i nic poza tym - nie potrafił zdiagnozować mojej choroby i jej leczyć. Dr.P.Banach mi pomógł.Polecam go każdej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_sz
Witam. Z czystym sercem polecam dr Piotra Banacha. Prowadził całą moją pierwszą ciążę, rzetelny, wiarygodny i "najlepsze oko" jeśli chodzi o usg. Trafiłam do niego po dość traumatycznych wizytach u Dr Głaza, potem u (świętej pamięci) Peggi Otrębskiej, no i na końcu chyba najgorsze z najgorszych- dr Olendra. Ten ostatni to rzeźnik, bezczelny i wyrachowany typ, z przerostem ego. Brutalny i nieczuły. Nawet nie chcę o tym wspominać, bo aż mam ciarki na plecach... Dr Banach wzbudził moje zaufanie już po pierwszej wizycie. Jest konkretny i nie owija w bawełnę. Inni, jak tu ktoś nazwał "słodko pierdzący" lekarze nadają się bardziej na pogawędki o pierdołach, niż na prowadzenie poważnych i niekiedy trudnych rozmów. Absoluitnie nie zgadzam się z tym, że pan Banach jest oschły czy takie tam. Jest rzeczowy i nie mydli oczu różową pianą, tylko mówi jak jest. Profesjonalne badania, fenomenalnie odczytuje usg, bardzo delikatny podczas badania, poczucie humoru kiedy trzeba. Na powitanie wstaje i podaje rękę, także podaję dłoń aby pomóc kobiecie wstać z fotela po badaniu. Teraz planuję kolejną ciąże i na 100% będzie ją prowadził pan Banach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KN-G
Absolutnie zgadzam się z ania_sz.Pan Dr prowadził moją ciążę.Bardzo byłam zadowolona z tego, jak mnie traktował.Kiedy miałam podejrzenie cukrzycy ciążowej odrazu skierował mnie do szpitala,w ktorym z resztą pracuje.Nie wyobrażam sobie innego specjalisty prowadzącego drugą ciąże.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murmelek
Dziewczyny napiszcie gdzie Dr Banach przyjmuje i czy można się do niego umówić w ramach NFZ? Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KN-G
Numer tel-rejestracja od 14 0694174022 Gabinet znajduje się na ul.Jagiellońskiej 67a/5-wizyty prywatne Jeśli chodzi o wizyty bezpłatne w ramach funduszu, to Pan Dr pracuje w szpitalu klinicznym w Policach. Ale czy tam przyjmuje, to szczerze mówiąc nie wiem. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooouk
do KN-G: ile kosztuje prywatna wizyta u dr Banacha? konkretnie odpowiada na wszelkie pytania czy zbywa krotką odpowiedzią, że objawy mogą być spowodowane braniem tabletek, ale nie muszą:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczek koralowy
Z całego serca polecam doktora Włodzimierza Tudaja - wyleczy z wszystkiego. Miły bardzo sympatyczny rzeczowy facet. Przyjmuje na Odzieżowej i na Witkiewicza. Polecam tutaj więcej informacji: http://www.wlodzimierztudaj.ginweb.pl/ A co najważniejsze wizyta kosztuje tylko 60zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukam ginekologa który leczy nadzerke nowymi metodami a nie wypalanką,pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudzio
cześć dziewczyny, dołączam się do pochwał nad dr Banachem, konkretny, rzeczowy, z poczuciem humoru, nie jest z całą pewnością cierpki, tylko "prosto z mostu" mówi w czym rzecz. Poza tym jeżeli badania można wykonać w ramach NFZ to nie trzeba na nie wydawać niepotrzebnie pieniędzy. Doktor robił mi laparoskopię i był na tyle ludzkim człowiekiem, że po wykonaniu zabiegu przyszedł porozmawiać z moim mężem jak poszło (w tym dniu jeszacze 2 inne kobietki miały zabiegi wykonywane przez ich lekarzy, którzy nie znaleźli czasu żeby przyjść i powiedzieć co im właściwie jest). Z całego serca poleca dr Banacha, bo to naprawdę fachowiec. Pozdrawiam pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam do czynienia z Banachem i osobiście go nie polecam. Możliwe, że na moją opinię wpłynął fakt, że miałam "przyjemność" spotkać go w szpitalu wpierw na patologii a następnie tuż przed porodem - a nie posmarowałam kieszonki wizytą prywatną.Ano.. owszem, cierpki typ, z USG nic nie mogłam się dowiedzieć, w dodatku bardzo niedelikatnie bada.Dla mnie to żaden lekarz, jesli jest uprzejmy i delikatny za kasę. I bynajmniej nie chodzi tu o bycie słodkopierdzącym, jak jedna z uczestniczek dyskusji wspomniała - ale o badanie Pacjentki w sposób delikatny nie "na odwal" i zwracanie się do niej a nie olewanie, jakby Pacjentka w ogóle nie istniała.Cóż. co osoba, to opinia. moja n/t Banacha jest negatywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka159
Ja moge polecic dr IRE!!! bardzo sympatyczny rzetelny lekarz, wszystko wyjsania na spokojnie, SUPER!!!! Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania233
czesc dziewczyny ja chodzilam do tudaja jeszcze jak w miejskim pracowal na nfz teraz mam dylemat potrzebuje dr jakiegos dobrego wlasnie robilam test i jestem w ciazy :))) wolalabym na nfz chodzic jesli macie jakies pomysly to z góry dziekuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rawe123
tylko nie Olender, chyba że za kase zachowuje się jak człowiek. Ja byłam u niego publicznie i okazało się ze miły był do czasu kiedy w gre nie wchodziła kasa. Jak przyszło co do czego to nawet nie powiedział mi że małą nadżerke można leczyć, lub chociażby usunąć na nfz tylko od razu zaprosił do swojego "drugiego gabinetu" gdzie ma "lepszy sprzet" i usunie mi ją za jedyne 300zł. Co najzabawniejsze zadecydował o tym nie mając nawet jeszcze wyników badań, a umówic się chciał nawet tego samego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha_24
Mam pytanie, czy jest jakiś lekarz, na lewobrzeżu, który wypisuje recepty na tabletki hormonalne na pół roku (3 recepty po 2 opakowania). Możecie kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KN-G
dr Banach wypisuje recepty na pół roku- 3 opakowania na 2 receptach.Ale jak się poprosi, to pewnie wypisze na 3 receptach po 2 op. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha_24
Dzięki KN-G :) Bo mój obecny lekarz to po 1 opakowaniu - horror ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniamałgonia
Witam,w sobotę dowiedziałam sie ze jestem w ciązy, chciałabym ze wzgledów finansowym pojsc do normalnego ginekologa na nfz.polećcie kogoś błagam! to juz moja 2 ciąża i poprzednią prowadził dr IRA wspaniały doktor,polecam naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, planuję zajść w ciążę i szukam dobrego ginekologa przyjmującego na nfz. Proszę o propozycje nazwisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akana
Hej, a jakąś fajną szczecińska ginekolożkę? Na pierwszy raz chciałabym jednak do kobiety pójść, tak wiecie żeby się oswoić nieco. I właśnie chodzi mi o jakąś taką po prostu ludzką. Aha, no i chyba prywatnie bo widzę że niestety w tych czasach każdy lekarz po posmarowaniu kieszonki wiele lepiej pacjenta przyjmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia6666666
Polecam dr Oronowicz przyjmuje w Szczecinie na Szafera.Po poronieniu leżałam na Pomorzanach w szpitalu bezduszność jaka tam panuje nie mieści mi się w głowie do tej pory choć minęło już 6 miesięcy.Potem poszłam do jednego lekarza,potem do drugiego który powiedział mi że poronienie mam potraktować jak upadek na schodach!!Ale żaden nic mi konkretnego nie poradził,mówili natomiast że to stres,jedzenie,chemia nas zabija i tak trafiłam do Dr.Oronowicz Miła konkretna kobieta która nie owija w bawełnę,wykryła u mnie torbiel na lewym jajniku,dodam że byłam u niej w środę a w poniedziałek leżałam już na oddziale gin.czekając na operację.Powiedziała mi, że nie będzie mnie okłamywać,że torbiel zniknie bo nie zniknie i że taką torbiel nie da się rozgonić tabletkami i że to strata czasu więc czeka mnie tylko operacja.Tak więc jestem już po dowiedziałam się również, że tą torbiel miałam już wcześniej dlatego to był powód mojego poronienia i żaden lekarz jej nie widział wcześniej dziwne??Dodatkowo miałam dużo zrostów które zostały poprzecinane pamiątka z Pomorzan.Naprawdę polecam tą lekarkę jest konkretna i fachowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminka2
Ja kobiet ginekologów nie polecam równiez. Nie mam jakos dobrych doswiadczeń w temacie kobieta-ginekolog. Źle wspominam, a własciwie jak najgorzej dr Grzeszewsiego z przychodni w Zdrojach. Aż strach,ze taki człowiek w ogóle ma uprawnienia do leczenia i tytuł doktora. Dotychczas chodziłam do Dr Beckera na Powst. Wlkp. w przychoidni na Pomorzanach. Wg mnie znakomity lekarz i człoweik. Doświadczony i wykwalifikowany specjalista. Teraz mam prblem z zajściem w ciąze i koleżanka poleciła mi dr Niedzielskiego, wybitnego specjalistę w temacie bezpłodności. Wybieram sie do niego jutro. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminka2
Dr Grzeszewskiego oczywiscie, przepraszam za literówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja polecam doktora Adama Sokołowskiego, który przyjmuje w centrum medycznym na ulicy narutowicza (chodzę tam jeszce tez do innych lekarzy, kiedy jestem w potrzebie). Do rd Sokołowskiego chodzę już o 2 lat, wczesniej prywatnie, a od stycznia na nfz, czyli w ramach ubezpieczenia, wiec nie trzeba płacić za wizyty. Powiem szczerze, że odwiedziłam już kilka gabinetów i jak do tej pory dr Sokołowski jest najlepszy. Nawet żadna z pań doktor nie okazała sie tak sympatyczna. Pon dr odpowiada na wszystkie pytania i martwi się o pacjentkę. Pomógł mi nie raz, w skarajnych chorobowych sytuacjach, które niestety ze wzgledu na swoją powracającą naturę zdarzają mi się dość często :( Polecam Pana dr, i nie martwcie sie ze to facet! panowie lekarze są duuużo bardziej delikatni :) serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam dr Elżbietę Szwiengier
Witam, serdecznie polecam Pania dr Elżbietę Szwiengier, która przyjmuje na Bandurskiego 36 prywatnie, oraz pracuje w klinice na Słowackiego. Bardzo dobry specjalista, potrafi wszystko wytlumaczyc, czujesz sie po badaniu i, co najwazniejsze w trakcie badania, godnie i nawet, jesli mozna uzyc tego slowa, komfortowo. I jest dama w kazdym calu. Szczescie maja te kobiety, co do niej trafiaja. Tacy lekarze to rzadkosc. Serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×