Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fliudkowa

Fluid dobry do 50zł

Polecane posty

Gość fliudkowa

Mam pytanie do znawczyń z forum :) W sumie to nie zaczesto sie fluiduje, ale....mialam w sumie dwa rodzaje fluidów (raczej tych zwyłych po niskiej cenie. Ostanio miałam fluid z Kolastyny matujacy 2 w 1. Jednkaże nie jestem z niego zadowolona... Nie wiem czy to tylko na moja cere tak działa...czy na wszystkich.. otoz jak rozsmarowuje fliud to nie rozprowadza sie zbyt dorze i wchodzi w pory. To nie ładnie wyglada jak sa zatkane te dziurki a tak sie nie rozmarowuje, na policzkach to juz wogole wyglada tragicznie, w jednym miejscu sie trzyma a w drugiim mimo ze rozmaruje to nie widac go i sa takie plamy. Czy to zalezy od fluidu zeby był piekny efekt. czy moze od cery? nie wiem co zrobic aby miec ładnie rozsmarowany fluid na całej twarzy. i jakiego najlepiej uzywac do ceny tak 50 zł. I czy kazdy fliud wchodzi w te dziurki na twarzy (poporach) a w pozostałych miejscach nie? Bardzo prosze o opinie. Z góry sedrecznie dziekuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fliudkowa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
poczytaj na forum wizaz.pl kosmetyk wszech czasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
a swoja droga no najlepszy dla mnie jest Vichy Flexilift!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla mnie tez vichy
ale dermablend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loreal Cashmere bardzo dobry, swietnie kryje, a nie ma maski. Nakłada się rewelacyjnie i jest w dotyku jak jedwab ok. 54zł. A drugi mój faworyt z ulubionej serii Giordani- ujedrniający. Dla mnie bomba, ok. 54 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzilabym calkiem zrezygnowac z fluidu...zniszczysz sobie cere!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam się. Dobre fluidy mają własciwości pielegnacyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od lat uzywam fluidy z gornej polki. Przez ostatnie 4 Lancome Adaptive. Skore mialamprzez to wysuszona. Od paru dni nie uzywam go wcale i od razu widze poprawe....przerzucilam sie na krem nawilzajacy Este Lauder, ktory jednoczesnie nawilza i nadaje skorze ladny opalizujacy kolor....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusieczka
źle dobrany nawet najlepszy i efekty jak widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam Infallible Loreal:) oczywiście peeling 2 razy w tygodniu albo najlepeij codziennie myc twarz chociaż raz żelem peelingującym i przed nałożeniem fluidu wklepać krem nawilżająco-matujący nivea visage, nivea visage young czy kolastyny.. powinno wtedy byc ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×