Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to juz 25 roku....

to wszystko jest popieprzone

Polecane posty

Gość to juz 25 roku....

jestem z kims od dwoch lat ale ciagle mysle o ex ktory notabene byl zonaty i mial dwojke dzieci (tylko prosze nie oceniac... to nie byl schemat) czuje sie tak jakby byl powodem miliona watpliwosci w moim zyciu rowniez w moim obecnym zyciu i nie wiem co robic :( nie chce kolejny raz zrobic tego bledu i napisac do niego... i tak nie odpisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz 2.5 roku....
rowniez w moim obecnym zwiazku mialo byc a nie zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
wiesz ot jets tak jak z obecnym jestes daleko, nie w ziaku i myslisz o ex to normalne bo tak ex daleko ale i obceny daleko i nie wiesz co czujesz. wyklarowaloby sie to gdybys z obecnym sie spotykala, byla, mialabys porownanie cp czujesz do ex a co do obecnego. jestem pewna ze pozbylabys sie watpliwosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz 2.5 roku....
z obcenym jestem od dwoch lat, spotykam sie, widuje, planuj przyszlosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daleko bylo
troche rozumiem ale moze pomoge - mialem kochanke ( jestem zonaty ) a teraz sie nieodzywam do tamtej bo boje sie tego ze kocham ja bardziej niz zone , a dzieci mamy , i nieche ich zostawic , zona wie o tamtej , jakos zyjemy , ale mysle codzien o niej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sercenadwa
to dobrze, ze kochasz bardziej niz zone, w koncu tak mialo byc:) boisz sie czy ona cie kocha, oto zkocha:) i nie mysl o jakis tam pierdolach, bo wazne, ze bedac w zwiazku jestes wierny!!!! co po facecie, ze nie mial kochanki;) a w zwiaku nie umie byc wierny!! a ty miales, ale w zwiaku jak jestes jestes wiernyyy to piekne:)))))) ona kocha ty kochasz, zosatwcie to co bylo i te cholerne toksyczne osoby wokol was, bedziecie szczesliwi, uszczesliwiajac innych:) sluchaj tylko serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daleko bylo
oj serce sluchac - to byl by cios dla dzieci - niema mowy niezostawie ich :( , wiem co to zycie bez ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sercenadwa
serce moje, a czy nie uwazasz, ze to wlasnie tak mialo byc zrobione? a bedzie dziecko nie zwiaze sie z zadna czyli bedzie moj, cwaniactwo. poza tym jakbys mial dziecko z ejdna a 2 z inna? to co mialbys dwie pod dachem? mysl madrze, nie daj sie maniupulowac. i nie krzywdz siebie:) dziecko bedzie i tak przy tobie, nawet jak z nia nie bedziesz pod dachem. cwana zmija, a ona pod dachem to 2 facetow musialaby miec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sercenadwa
a ojca brak to zero czyli jak umrze. dopoki zyjesz masz kontakt. nie dawaj sie manipulowac zadnej kobiecie nawet mamie. to bezsensu zyc wbrew sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daleko bylo
ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sercenadwa
nie ehh tylko ehhh ona kocha i ja:) to najwieksze szczescie, i nie daj zburzyc je nikomu:) jest sie z tym kto nas kocha a my jego, zyj jak serce mowi. nie sluchaj ludzi, co radza a wiwele maja za uszami, niech zajma sie swoim zyciem. to fajne by bylo dziecko i juz do konca ze mna, zatem 10 pod dachem musialby miec. nie daj sie. milosc to najwieksze szczescie na ziemie:) raj w sercach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sercenadwa
jak juz je przysiegniemy to dbajmy o nie zawsze, by nie bylo potem rostan, kochanke itd. aby byc razme do kocna dnia az po grob:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz 2.5 roku....
do "daleko bylo" czy dzieci to powod zeby rezygnowac z milosci przeciez one wszystko widza i rozumieja... jezeli sie udaje... jak daleko bylo? jak sie rozstaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×