Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ProVitamina

Ale durnoty!!!

Polecane posty

Gość hihihihihihihihihihihihi
hehe ale mądra jesteś :D buhahaha Lubię takie żarty hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywisce zze g prawda
moj maz zre nieprzytomnie, a jest chudy jak patyk,az myslalam ze ma jakiego tasiemca, a tu nic. A rusza sie jak kazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76200
-Provitamina ! gdybys byla taka madra ichuda jak udajesz to nie wlazilabys na takie tematy jak diety. Masz problem dziewczyno. Musisz sama przed soba do tego sie przyznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehs nastepny
nieciekawy temat,autorka zreszta rowniez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaaaaa
e tam - ja cos w tym widze :) wiele złotej prawdy tylko ubranej ostrzej w slowa. i dobrze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo opsss
nastepna niesympatyczna na forum? wzajemnie sie powybijac-twoje motto? pogratulowac kultury osobistej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja teraz
ej...przestanmy sie na nia wszystkie tak zloscic i wkurzac...przeciez wszystkie dobrze wiemy ze provitamina mowi PRAWDE!!! kazda puszysta potrafi tylko gderac,,od jutra zaczynam,, ,,schudne bo zaczynam od poniedzialku,, itp. i nie chodzi o to ze obrazam takie osoby,a poprostu jestem cholernie zla na siebie...naleze wlasnie do takich grubaskow:( nawet nie...ja naleze do grubasow.Wiem ze gdybym zaczela sie ruszac,cwiczenia biegi tance i ograniczyla jedzenie to waga zaczelaby spadac,waze 80 kg przy 168cm...ale nie...ja co poniedzialek od roku ,doslownie co poniedzialek, zakladam topiki ze zaczynam,ze juz koniec tej zabawy biore sie na powaznie,ze w lato wszyscy zobacza ze mi sie udalo i bez wahan pojde nad morze z kumpela,ktora tak na marginesie jest szczuplutka i zgrabna.Tylko ze ja mam takiego lenia ze nie chce mi sie cwiczyc,na spacer nie pojde bo mi sie nie chce,biegac nie bo za szybko sie mecze i tak jest co poniedzialek:(:(:(Na pewno sa tu osoby ktore schudly dzieki takiemu forum ale zapewnie 2/3 gledza bez skutku!!!wiem to z wlasnego doswiadczenia,a poza tym zagladam tu i widze niektore dziewczyny z waga np 90 kilo a gdy bylam tu rok temu odchudzaly sie i wazyly 87.takze zalozycielko topiku MIMO ZE JESTEM OSOBA DO KTOREJ TAKZE WYGLASZ TWOJE ZDANIE Z LEKKA IRONIA, TO ZGADZAM SIE Z TOBA tylko widzisz latwo jest powiedziec ale trudno zmobilizowac i wykonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to nie powod
zeby porownywac kogos do zwierzat droga kolezanko wpisujac"żrec" zalozycielka zachowala sie po chamsku ,a jesli chodzi o dziewczyny z nadwaga ,moze nie maja motywacji,samozaparcia i zarzucaja diete,tylko po kiego taki ktos wchodzi tu i atakuje,byc moze pewne wiadomosci wyniosl z domu,gdy rodzice kazali mu "zrec" obiad i teraz wkleja tu swoje niereformowane slownictwo:P Regine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znosze braku ogłady
a takowego brak autorce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że trochę zrozumienia trzeba wykazać. Ja nie jestem puszysta, uprawiam sport, ale byłam gruba i w dodatku przypłaciłam odchudzanie chorobą i nikogo nie obrażam, bo wiem, że odchudzanie, to ciężka walka ze swoją słabością. A jak panienka autorka taka idealna, to co robi na forum o dietach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie to racja. Ale weź pod uwagę, że ktoś pracuje po 16 godz - pracę ma taką, że nie może się po głowie podrapać a co dopiero zjeść. Wraca do domu i je byle co - z pełnym brzuchem kładzie się spać. Tak,tak - coraz więcej takich osób. Nie można wszystkich mierzyć jedną miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy lubią mierzyć jedną miarą i wrzucać wszystkich do jednego worka. Pokazywać co to nie oni i udowadniac swoją wyższość. Jednyna rada - mieć ich tam, gdzie słoneczko nie dochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaadam! Powracam do Was moje grubaski ... Mua :* Mua :* Mua :* Więc tak! Nie chciałam nikogo obrażać i uważam że nikogo nie uraziłam- nie wymyslać mi tam! :) Nadal uważam że moja teoria jest słuszna... Może to nazywać Prawem Provitaminy - MNIEJ ŻREĆ A WIĘCEJ SIĘ RUSZAĆ! Tak! ŻREĆ- nie \"jeść\"! :):):) Też miałam problem z wagą. Nigdy nie stosowałam zadnych diet. Najzwyczajniej w świecie przestałam tyle ŻREĆ i zaczęłam ćwiczyć. Pierwsze dwa tyg jakby bez efektu ale później każdego dni widziałm coraz większą zmianę. A dziś mam super figurę na widok której ślinią się mężczyźni. Dupe mam dużą ale to już tak genetycznie :) Poprostu kształtna :) No to wypad od kompa ślicznotki i jazda zrobić 50 brzuszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Provitamina dalej uważam, że nie można wszystkich mierzyć jedną miarą. Teraz chętnie się z Tobą zgodzę i zaraz jak skończę kopenhaską będę znów ćwiczyć, ale niestety przez 6 lat pracowałam po 15 godz.30 km od domu, więc nie było mnie od rana do nocy, w domu czekały dzieci i obowiązki i jedzenie to była ostatnia rzecz na jaką miałam czas przed snem. I tym sposobem z 50 kg laski zrobił się ze mnie mamut:] Na szczęście już nie długo, no ale tylko dlatego, że już tam nie pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO PROVITAMINA każdy organizm jest inny. każdy tyje od czegos innego. ja przytyłam prawie 20 kg od tabletek antykoncepcyjnyc, więc przestań wypisywać takie rzeczy, że trzeba przestać źreć itd. ja jakoś nie żarłam, i przytyłam. więc skoro takie komentarze wysuwasz, to mów o sobie lub o osobach które znasz, a nie odnoś się do ogółu, bo to naprawde jest niezbyt mądre podejście. zresztą, myśl sobie co chcesz- tylko pamiętaj że niewiedza, wymądrzanie się i mierzenie wszystkich jedną miarą to są bardzo zaszyfladkowane i zacofane poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teraz
provitaminko a ile dawniej wazylas i ile schudlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile by to nie było - tym bardziej powinna zrozumieć wszystkie grubasy. Również wychodzę z założenia, że nie należy pobłażać ale nie trzeba nikogo chamsko obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka prawda drogie Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quiflomylcal1989bekic
Ameryki nie odkryłaś, żeby się tak podniecać. Niedobrze mi. Nie dotykaj, nie dotykaj! Jestem artystką. Artyści mają zielone oczy i złamane serca. W chwilach słabości związują blond włosy zieloną frotką. W chwilach euforii doklejają sobie różowe skrzydła i szukają w gardle przedwczorajszego szczęścia. W chwilach obłędu śnię o normalności. Idiotyzm panienko. Panienka opuści rękawy, bo to niesmaczny widok. Histeryczka Masochistka Dzi**a Połamane wszystko: ręce, nogi, włosy, oczy i cały ten badziewny kicz. Paznokcie wbijam głęboko, głęboko w poduszkę i zaciskam powieki. Odwracam się do ściany i w pozycji embrionalnej zasypiam niespokojnym snem zaszczutego zwierzęcia. Jasne http://tiny6.com/31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keyfortgahe1984kvewi
hehe ale mądra jesteś buhahaha Lubię takie żarty hehehehe Jasne http://gtiny.me/24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×