Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zadzwonić czy nie

Kiedy on przestał dzwonić odezwać się czy nie?????????

Polecane posty

Gość zadzwonić czy nie
wiem jest dupkiem i tyle a ja mam takiego pecha ze trafiłam na takiego co lubi sie bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasas
nie pecha tylko ze okazałas mu za duzo zaufania jakana poczatek a n oczuł sie pewnie zbyt pewnie ze mu wszystko wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasas
wiec im wczesniej tym lepiej dla ciebie nie mysl o nim tylko pomysl o sobie a czy on sie zastanawia jak ty sie czujesz ze on nie dzowni wiem ze faceci maja inny tak myslenia ale chyba nie warto sobie głowy zaprzatac olej to poprostu a jak przyjdzie to niech sie pomeczy troche potłumaczy a ty sie wtedy zastanow czego chcesz nie zeby tak łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwonić czy nie
wiesz czego się boję że teraz mówie że jest dupkiem i wogóle niechce go znać a jak on zadzwoni czy coś to się zmieni wiesz nigdy nie byłam naiwna w stosunku do facetów ale on to robi to po mistrzosku nikt mnie tak nie zakręcił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasas
wiem obawiasz sie ze jak przyjdzie to zmiekniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasas
ale musisz sobie przemyslec czego oczekujesz od zycia jakiego zwiazku czy takiego wiecznego czekania motania cie pze faceta czy szczerego otwartego zwiazku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasas
im dłuzej bedzie ta cisza tym mniej bedzie działał na ciebie kazdego dnia bedziesz odpowrniejsza az z czasem nie bedzie dla ciebie wogole wazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwonić czy nie
wiadomo że oczekuje związku ale kurcze ten dupek mam dużo cech które ja cenie u faceta ale niewiem teraz czy to czasem nie była gra z jego strony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasas
powiem tak miesiac to bardzo ktorko zeby ocs powiedziec a wiadomo ze jak facet chce zdobyc kobiete to nawet na rzesach stanie i do rany przyłoz taki jest i jak dla mnie to za mało zeby kogos poznac w ciagu miesiaca bo tak naprawde to ty do konca go nie znasz jaki naprawde jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwonić czy nie
wiesz w sumie to ja go znam od roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimka 23 vel 24
a ja ci powiem złotą radę też miałam takie 2 przypadki, że było wszystko okej jakiś czas i nagle ON NIE MA CZASU. ja już to przerabiałam. Uwierz mi, jeżli facet jest bardzo zapracowany, ale by mu zależało to ZAWSZE byłby w stanie wygospodarować te 5 minut czasu by zadzownić czy wysłać smsa. Również wiem że ta zasada się sprawdze podług siebie, kiedyś taki starszy osobnik mnie adorował, było ok kilka miesięćy i mnie sie nagle odwidziało, a on mi powiedział tak" to mówisz że nie masz mi czasu nawet maila napisać- przecież to nie trwa 8 godzin" i rzeczywiście miał rację, w dwie strony to idzie. reasumując jeżeli komuś zależy to zawsze znajdzie czas, choćby te 5 minut by usłyszeć głos tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasas
ale znałas rok na jakiej stopie kolezenskiej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwonić czy nie
przez rok dzwonił pisał i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasas
no to mowie ze starałą sie to pewnie był do rany przyłoz nie chce cie martwic ale ja bym nie liczyła na to ze cos z tego bedzie no chyba ze wiecznie bedziesz czekała jak juz zechce mu sie pomilczec a ty pierwsza bedziesz wyciagała reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwonić czy nie
pierwsza napewno nie nie zamierzam pisać ani dzwonić to nie wchodzi w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasas
ja po swoim zyciu wiem ze nie warto tak postepowac stac cie na cos innego i nie mysl tyle o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwonić czy nie
wiem że nie powinnam ale to trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasas
łatwe napewno nie zajmij sie czym masz prace ?? studia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod zadnym pozorem sie nie odzywaj!!!!Chcesz cale zycie byc ta gorsza od niego???.Nie mozesz dac mu poczuc wladzy,bo wtedy jestes juz na straconej pozycji.Zrob to co on pewnie robi w tej sytuacji:wyjdz z domu z przyjaciolmi,zabaw sie,nie mysl....Ja sie odezwalam kiedys,bo nie wyobrazalam sobie zycia bez mojej milosci,a on i tak mnie olal,bo nie chcial tak uleglej dziewczyny.Cierpialam bardzo przez 3 miesiace.Teraz jestem szczesliwa mezatka,a ta pierwsza milosc i tak siedzi gdzies gleboko w glowie,bo tak naprawde nigdy nie zapomnisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasas
im mniej bedziesz o nim myslala tym dla ciebie lepiej bo bedziesz tylko sie rozpływała nad nim zajmij sobie czas masz jakies kolezaki masz z kim pogadac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwonić czy nie
tak mam prace i studia z koleżankami troche gorzej:( napewno się nie odezwę myśle że on myśli ze ja bende wydzwaniac i pisać to się lekko zdziwi chłopak. Wiem że to go zirytuje i zaintryguje tak właśnie było jak nie chciałam się z nim spotkać i go olewałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasas
a skad jestes?? jak chcesz to mozesz pogadac ze mna jesli mieszkamy niedaleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwonić czy nie
ja z warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasas
hm to ja troche dalej ale jak cchesz to napisz na gg moje to pogadamy zebys nie myslala tylko o nim :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwonić czy nie
oki a podasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasas
8816498;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ---autorki
niunia nie martw się i nie czekaj bedzie chcial to sie odezwie bo tak mozna rpzeczekac wiele czasu - korzystaj z tego,z e ma kto z robą pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwonić czy nie
dzieki zaraz napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwonić czy nie
do autorki wiem dlatego nie czekam zadzwoni albo nie ale mam to chyba w dupie. Tylko jak poradzić sobie ztęsknotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ---autorki
pomysl, ze są osoby, kobiety ktore czekając tylko pogrążyly się w dolku a facet i tak olał...wazne jest wspracie najblizszych i to,z eby miec przyjaciol ja bylam sama jak palec, nie mailam z kim pogadac, odnowilma przxyjaznie ze szkoly i jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×