Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Me myśli odpływają, hen gdzieś w dal, dokąd one zmierzają? co osiągnąc chcą? czy możliwe jest aby kiedyś zatrzymały się i po prostu były? 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdzieleee
naprawde idziecie tu wyłącznie w ilosc mam nadzieje ze przynajmniej nie osmielacie sie okreslac poetami ani pisarzami bo znam takich ktorzy od kilku lat teksty publikują i to nie w necie a tej smiałosci nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Joahima
o co chodzi z tą stopką? jesteś Zdzich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego wszystko jest takie trudne? Dlaczego tak ciężko pokonać nam ból? Dlaczego życie choć takie cudne, przysparza nam tyle kłopotów i prób? Dlaczego żyjemy, do czego dążymy? Co jest ważniejsze niż to, co czynimy? Spójrzmy na siebie, spójrzmy na innych Widzimy tylko obraz przedziwny, Na którym w dali, tuż po zachodzie Zaczyna się życie, jak w domu na lodzie. Po chwili wszystko zaczyna się zmieniać stopniały lody zimna już nie ma. Wszyscy są pełni wzajemnej miłości, która to w sercach tak rzadko dziś gości. Więc po cóż pytania, po co te słowa?! Łatwiej żyć chwilą i życia smakować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzę o takiej miłości
"bywa tak...świt się budzi od strony jeziora, nagląc nas do rozplotu snem rozgrzanych rąk, o szyby...jeszcze chłodne, uderza pozłotą, jasny z nieba na ziemię świateł zlot i spust. usta twe, na mych oczach...co chcesz tą pieszczotą powiedzieć? mów! lecz zmyślnych...nie odrywaj...ust."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę znaleźć wreszcie ten lepszy świat By życie swe zmienić na resztę lat. Bo wszystkie te chwile w pamięci zostają Choć czas upływa ślad zostawiają. Lecz to o czym marzę, nie spełni się Bo świat z urojeń opuścił mnie A istniał tylko dzięki marzeniom Stworzonych na pozór, złudnym nadziejom. Pytasz mnie teraz: \"gdzie jest nadzieja?\" Ja ci odpowiem że już jej nie ma Bo jedno serce tak skamieniałe Potrafi zniszczyć świat pełen marzeń. I nic nie jest w stanie tego już zmienić Bo w sercu z kamienia zabrakło nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wiele wierszy tu, na naszym świecie. Wiele jest poezji co wiatr letni niesie. Wielu też poetów skleca swoje rymy Jak staruszek stary przez życie kroczymy. Wciąż napotykamy na swej drodze życia Radości i smutki, cudowne przeżycia. Wciąż obserwujemy: wiek za wiekiem mija Mija też każda trwająca tu chwila. Wszyscy przemijamy pod błękitem nieba Pod osłoną chmurki, każda myśl dojrzewa. Przez co ci co byli w pamięci zostają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on jest kobieta
tylko kobieta moze tak mowic o milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poślę do Ciebie mojego Anioła niech zaprzyjaźni się z Twoim i opowie wszystko co wie o mnie a gdy wróci opowie mi o Tobie Jaki jesteś Jaka jestem Co nas łączy Co nas gubi Ile jeszcze zaświeci słońc nam Byśmy się mogli obudzić Pozdrawiam 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajajaka
rozmowa.... mam oczy.... lecz czy widze? mam uszy .. nie slysze... mam tez serce....le czy zyje?? moge o Tobie rozmawiac z Bogiem choc w niego nie wirze moje mysli nie ufaja brzminiom falszywej harfy przenzacznia.. oszukna przez czas...zapinam marzenia na osatni guzik.... bo wiem ze wzlece kiedys nad zlo i nitkami zwyklych slow bede plesc swoja nowa droge... bedzie "nic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×