Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Szczescie jest dla tych,co placza, dla tych,ktorzy sa krzywdzeni dla tych,ktorzy probuja, gdyz tylko oni moga docenic wartosc tych osob,ktore pawaja sie w ich zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubasoftas
pamiętam wszystkie chwile złe wszystkie cierpienia każdą mą wylaną łzę odnajdę je pozbędę się bólu co zabijał mnie samotności która otaczała mnie gniewu który spalał mnie bezsilności której nie mogłem Zwyciężyć oczyszczę swoją pamięć wyrzucę Ciebie z niej nie pozwolę byś kazał mi cierpieć kolejny dzień i będę sięgał do wspomnień do dawnych dni by się uśmiechnąć zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całą pewnością - nie kocham cię Z całą pewnością - nie kocham cię kocham tylko twój dotyk bliskość twojego oddechu kocham się w twoich dłoniach kocham gdy twoje włosy płączą się na mojej twarzy i gdy trzymasz mnie: w ramionach, za rękę lub w niepewności czy przyjdziesz dziś czy nie Tak - z całą pewnością - nie kocham cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka ...-pisania nie da się wymusić. Dawniej, wstawałam w nocy , bo coś mi chodziło po głowie . Więc czekam. Może jeszcze to się zdarzy ?? Joahimie -dzięki . Bardzo lubię kwiaty....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może i ja moge
masz życie w prezencie dostałeś je od losu zawsze biegnij zgodnie z ruchem wskazówek zegara masz zycie w prezencie nie oddaj go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja się nie przejmuję. Pewnego dnia siądę i zapiszę kilka albo kilkanaście stron. A potem znów będzie długo susza... Tak to działa u mnie. Ale swoją drogą dużo łatwiej mi się pisze na czarno, kiedy jestem nieszczęśliwa, kiedy mam co z siebie wyrzucać. A skoro teraz niewiele płoddzę, to chyba znaczy że jest dobrze . Pozdrawiam wszystkich. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygrzebany i stary Nie będę Już o nic Cię pytać Nie będę Już żebrać O słowa Nie będę Już szukać Błysku W twoich Oczach Nie bedę już Czekać na cud Przy tobie Już w nie Nie Wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam zasad, jakie tu panują konkretnie, ale chciałabym czegoś spróbować, małego eksperymentu. Nie wiem czy można, to znaczy, czy ktoś się nie obrazi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda - czy ja wiem... Czasem fajnie byłoby napisać coś na kolorowo, podzielić się szczęściem. Oczywiście pisanie na czarno pomaga w oczyszczeniu się, ale kolory też są ładne i mają trochę inną magię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nic złego, tak mi się wydaje. Chciałam tylko... Jak to napisać, żeby nie wyszło źle? Chciałam spróbować coś przerobić. Coś nie swojego, np. twój \"wygrzebany i stary\" kawałek. Ale nie będę tego robić, jeśli nie chcesz, bo nie chcę, żebyś pomyślała, że uważam, że coś z nim jest nie tak. Po prostu widzę go inaczej. Ale to twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, to nic specjalnego. Po prostu, widziałabym to tak: nie będę już o nic cię pytać nie będę już żebrać o słowa nie będę już szukać błysku w twoich oczach nie będę już czekać na cud przy tobie już w - nie nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo tak: nie będę już o nic cię pytać nie będę już żebrać o słowa nie będę już szukać błysku w twoich oczach nie będę już czekać na cud przy tobie już w - nie nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację - jest znacznie lepiej. A wiesz ,że w moim zeszycie jest prawie jak u Ciebie . Jak coś przepisuję , to często jeszcze zmieniam. Jak widać niepotrzebnie . Dzięki!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacznie lepiej . Zwróciłaś mi uwagę na bardzo istotną rzecz- nie ma sensu wszystkiego rozdzielać. Będę o tym pamiętać . Naprawdę cenna uwaga . Serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×