Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Jeszcze raz ja Zapaliła nad stołem Czarną żarówkę W pokoju rozbłysnął Świetlisty mrok Odkroiła pajdę Codzienności Nalała szklankę Wyczerpania Usiadła na tapczanie Swych złudzeń Zasnęła A sen zgasił Wypaloną żarówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal wygrzebuję :) Zasnąłeś Twój oddech ustał Oczy zamknęły się Nie widzisz nic Nie słyszysz mnie Zasnąłeś Pytali czy żałuję Zamkniętych oczu ? - Zbyt wiele Widziały łez ! Zamkniętych ust ? - Zbyt wiele Wypowiedziały zła ! Nieruchomych dłoni ? - Zbyt wiele Na nich krwi ! Ciebie ? - Zbyt głęboko Zraniłeś mnie ! A jednak cię kocham Pomimo łez krwi i zła Kocham Twoje oczy usta dłonie Które nie zranią nigdy już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam spust i jego drgnięcie a potem szybki ruch wyrok od Boga pamiętam ostatni uśmiech i wyraz twojej twarzy gdy ostatni oddech wypełnił ci płuca wyszeptałeś powoli tylko jedno słowo jedyne, które kiedyś coś mogło znaczyć dwie sylaby nic więcej moje imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie być prochem ni ciałem nie czuć bólu ni przyjemności nie chcieć dobra ni zła nie chcę tańczyć w takt każdej melodii ani śpiewać wszystkich znanych pieśni nie chcę kochać nie chcę nienawidzić chcę tylko wiedzieć kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!Jagodko,pytanie do ciebie:czy data w twoim niku jest twoja data urodzenia?Jezeli tak to ja jestem tylko rok od ciebie mlodsza.A teraz cos krotkiego zeby was nie zanudic na maxa: LIST Napisalam list o swojej milosci do Ciebie A Bog go przeczytal Dlugo w zamysleniu studiowal linijki Potem podniosl glowe i usmiechnal sie Wtedy ty powiedziales ze mnie kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie . Chyba pogoda sprawiła ,że wszyscy są szczęśliwi ( a najlepiej tworzy się w deszczu) Poczekam jeszcze na Kogoś a jeżeli nikt się nie zjawi pożegnam się do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
w deszczu milosci ide ide moknę i moknę tak cudnie twe słowa gesty przenikaja przeze mnie i znów pada to deszcz karminowy deszcz twych emocji i nawet człowiek nie spostrzegł się że przemókł do głebi serca ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to już nie odgrzebane, chociaż jakość... będę musiała nad tym jeszcze popracować, ale co tam: szum samochodów tuż za rogiem zagłusza cichy szept komputera kociooka latarnia już nawet mruga do mnie przyjaźnie - wczoraj byli elektrycy drzewa na horyzoncie opowiadają sobie na ucho historie z innej rzeczywistości o szczęśliwych dzieciach wesołych staruszkach i o ludziach którym gdzieś, czasem udaje się znaleźć szlachetne, wyszlifowane szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noc pocałunkami zamyka mi tęskniące jeszcze za snem powieki szepcze opowieści utkne z wody majaczące na horyzoncie spragnione przywdziania mglistej powłoki dnia śnię o życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to niebo powinno dziś płakać płatkami kwiatów ja już nie umiem w lustrze pustynia w głoniach mgła tylko sny jeszcze pamiętają bo ja zapominam 21.11.2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muśnięcie chłodnego słońca o poranku na jałowym, piaszczystym policzku kazało otworzyć zamglone oczy nocą kolczasne łzy rozrosły się pnączem po pustej, zakurzonej podłodze na stole zdjęcia blade od deszczu mokre po drugiej stronie łóżka pusta, biała mgła jak mleko gęsta a w niej ty 20.11.2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TERAZ DLA ROZLUŹNIENIA TROCHĘ RYMÓW CZĘSTOCHOWSKICH! Błądzisz po bezdrożach Mojego ciała Nie wiesz gdzie Droga podporządkowana A gdzie autostrada Nie wiesz gdzie prędkość Możesz rozwinąć Gdzie zwolnić A gdzie się zatrzymać Znaki też mijasz Bez zastanowienia Daj prawo jazdy Mi do sprawdzenia!!!! Pozdrawiam z uśmiechem!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI ŻYCIE JEST PIĘKNE DZIŚ NIC NIE PISZĘ LECZ JESTEM Z WAMI W TAK SZCZEGÓLNY DZIEŃ przepraszam za błędy!!!jużnie będę krzyczał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×