Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Jagódko wpadni czasem na Swoją pocztę 🌻 muszę wracać do pracy :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bóg stworzył kobietę spieniony kielich fal syreny rozczesały skrzypcami morza dłońmi przelał duszę podobną tej ze starych obrazów w biały łuk ciała etiuda słońca zamknęła nagą skórę na klepsydrze piasku girlandy promieni mieniły się turkusami na płótnie światła obsypanym zapachem kobiety a wiatr rozszczepił złocisty nurt plaży by we włosy Dafne umiłowanej wpleść wodne korale I widział bóg że to co stworzył jest doskonałe bo opis kobiety stał się pierwszym opisem miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magiczne serce spełnia me marzenie. W magicznym pyłku mały motyl drzemie. Magiczna jest każda spędzona tu chwila. Magiczne jest słowo, które miłość wzywa. Magiczne jest życie różami usłane. Magiczne jak kwiaty z ogródka zerwane. Magiczne są myśli ukryte w mym sercu. Magiczne jak nowy, nieoszlifowany diament. Magiczne jest wszystko, nawet to co mamy. Magiczny jest świat w umysłach schowany. Magiczne sa chwile przez nas tu spędzone. Magiczne i cudne, każdy z nas to powie. Magia nas otacza ze wszystkich stron świata. Magia kocha cuda, miłością je splata... Magiczne jest każde miejsce na tej ziemi Wystarczy w to wszystko po prostu uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozdrapałam ranę . Gorąca lawa sączy się Leniwie Rozgrzewa dawno uśpione już Ciało Kolorem cieszy me zmęczone Oczy Faluje wolno po ścieżkach Mych myśli Zastyga ciszą Nim wybuchnie Znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozdrapałam ranę . Gorąca lawa sączy się Leniwie Rozgrzewa dawno uśpione już Ciało Kolorem cieszy me zmęczone Oczy Faluje wolno po ścieżkach mych Myśli Zastyga ciszą Nim wybuchnie Znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że dziś nikt po za Tobą Jagódko... nie zdobył się na skreślenie słów kilku. Witam Cię... 🌻 dzień zabiegany dziś... głowa niestety nie do rymów skora. ale ;)... wieczorem... hmmm... więc ? do wieczora !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
ważn slowa, bo one pozostawiają ślad duszy:)joahim, ktosiu z daleka, serce czuje, kocha, czeka:) miłość to tajemnica, to piękno, dane konkretnej parze ❤️ serc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymodliłem twój uśmiech przepaść radości bez dna i początku dobry wróg nieszczęścia zamienia me myśli w motyle Przytuliłem twe dłonie niosą spokój światła i tyle ciepła jakby lato kwitło cały rok O serce nie śmiałem cię prosić rzeczywiście ciężka z nim sprawa (prawdziwe skarby trudno unieść) dlatego na moim może się wesprzeć a jeśli kiedyś spojrzysz o świtaniu w niebo wyjątkowo piękne tą porą postąpię tak samo- wpatrzony w ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda Lee701011
Witam Wszystkich i czekam do wieczora ..... Może jednak ktoś wcześniej się odezwie..... Pozdrawiam Was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda Lee701011
Czemu jestem pomarańczowa ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda Lee701011
Próbuję jeszcze raz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dopadła mnie złośliwość rzeczy martwych- dwa razy ten sam wiersz, pomarańczowe niki. Może to osłabienie wiosenne ? Wybaczcie mi ten dzisiejszy chaos. Napiszcie wiersz,może złe wrażenie zniknie ? Pozdrawiam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
wymodlilam twa radosc, karmin serc:) peikne wymodliwalm abys wierzyl w dar pisania:) kochania!!!:) takiego na amen, po grob:) modle sie co wieczor, szkoda, ze nie wiidzisz:) tak proboj, zasze warto, proboj drugi raz:) bede sie modlic zawsze o trwalosc tego:) co nasze:) chaos, a czym on wobec dwojag kochajacych wiernie serc?:) niczym:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
widac widac, piekne:) kiedys je wszytskie wezme do siebie.. wszytskie te z daleka. i nie tylko;) 👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radość jak motyle nadzieją zielone dwa serca nieufne dwa serca zgubione pocałunek tak piękny co się nie powtórzy miłość co zwiędła niczym płatek róży Ocean twych oczu i ust twoich zorza łzy co samotne niczym krople morza anioł zatroskany siwy ze zmartwienia serce kochające w rytm twego cierpienia Oddech niespokojny kiedy nie ma ciebie gdy gwiazdy zbyt czarne zniknęły na niebie gdy wiatr już kołysanek swych nie szepcze nawet śmierć umilknęła tylko w miejscu drepcze I gdy pustka w wieczność zmienia się powoli im mocniej kochasz tym bardziej to boli twe serce co z udręki płacze- tej którą kocham więcej nie zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
piekne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty kryształ moich łez zwierciadło mych marzeń A ze słów pustych mur pomiędzy nami niewidzialna granica miłości z udręką stąpasz po niej boso Tak chciałbym zapomnieć wciąż zamykam oczy widzę tęczę z biało-czarnych kropel drzewa wyrosłe z nasion cierpienia kamiennego anioła pachnącego mchem a na niebie gwiazdy niezmienne Patrzę na to stale i zawsze jakby po raz pierwszy Nigdy nie dojrzałem niczego nad twą duszę piękniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko ciszę białą jak żagiel niemądre pytania o życie myśli niewłaściwie piękne i do kochania dwie lewe ręce Nawet smutek drepta daleko ode mnie jakby bał się zbyt spoufalać a niebo bliżej kiedy płaczę w końcu anioł też rozumie spokój Sama widzisz jak tego niewiele ofiaruję więc tobie dwa słowa prawdziwe wiecznością choć tak proste spróbuj znaleźć inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
Sama widzisz jak tego niewiele ofiaruję więc tobie dwa słowa prawdziwe wiecznością choć tak proste spróbuj znaleźć inne to bardzo wiele moj aniele to slowa zycia kochania i bycia ze soba tylko z toba kocham bardzooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×