Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość słonecznego
dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeci
czy śpicie , gdzie wiersze -fan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem , gdzie wszyscy Poeci się podziali . Może brak weny , może nawał codziennych obowiązków ,może ciekawe realne życie ? Nie wiem ,ale wciąż wierzę ,że jeszcze mnie nie opuścili :) Pozdrawiam i czekam - może Nowi odważni też zajrzą ?? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeci poeci
wiecznie są z was dzieci myśli tyle macie , że nie wyrabiacie słowa ciągle płyną jak śnieżną lawiną i co z tego macie - wciąż siedzicie w chacie to moje radosne rymy częstochowskie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czy ja muszę Was do siebie na siłę ciągnąć??? Wywaliłam juz ten nieszczęśny formularz, który tak Was przeraził :D. Dwie osoby sie odwazyły, a reszta tchurzem podszyta??? Jagódko, Aniu czekam na dalsze wiersze. A innych zapraszam, nie bójcie się, u mnie nie gryzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli -słuszny apel!! Tylko ,że moim Poetom ostatnio coraz mniej chce się tutaj zaglądać :( Koli - jeżeli chcesz moje kolejne- prześlę CI je znowu mailem :) POzdrawiam serdecznie i życzę ,żeby strona rozwijała się wspaniale !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam Jagódko :) A może zaglądniesz nie tylko na stronke z wierszami, ale i troszkę dalej? ;) Zapraszam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli- obejrzałam też prace Remby :) Nie wiem jak wejść na forum _ przy logowaniu ,nie wiem gdzie wpisać kod - NIE WIEM GDZIE JEST DLA NIEGO MIEJSCE :( POMÓŻ ,A NA PEWNO BĘDĘ ZAGLĄDAĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódko, ja nie mogę tutaj reklamować swojego forum :), takie są zasady netykiety i ja ich musze przestrzegać. Pośle Ci maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepny koniec tygodnia - wiec zanuce: \"w Polske idziemy - drodzy panowie - w Polske idziemy!!!--nim piersza seta - zaszumi w glowie - do ludzi lgniemy \"..hehe Procentowego relaksu czasami czlowiekowi potrzeba co by w alkoholu znalazl droge do nieba..hehe to ino rym - w rzeczywistosci nie preferuje zbyt wielkich akcji alkoholowych;-) Pozdrawiam oczywiscie *Jagoda Lee* i Poetow tej strony ponownie i zycze Wam Wszystkim piknych dni -amen:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosny ...- już myślałam ,że naprawdę ruszyłeś w Polskę- nie odzywałeś się ( oj nieładnie , nieładnie )! Ale wybaczam , bo wróciłeś :) Miłego , radosnego weekendu :) Pozdrowienia serdeczne i amen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wiekow juz tutaj zagladam, czytam Wasze slowa *Jagoda Lee* i tak szybko nie znikne..hehe...ale sama wiesz...\"zycie jest zyciem\" - wiec czasami wetnie mnie na dni kilka , ale gdy komp leci - zajrze tutaj zawsze-amen:-) Ludzie sie \"wykruszaja\" , ale ta strona niechaj trwa -amen:-) Pozdrowionka - wierny czytelnik Wasz! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę ,że wciąż tu jesteś . Taki los - jedni przychodzą , drudzy odchodzą . Ja ciągle tu jestem , bo Was i to miejsce polubiłam :) Wierzę ,że Ci , co na chwilę zniknęli -kiedyś zatęsknią i wrócą :) Bardzo Cię pozdrawiam i liczę na to ,że będziesz bywalcem tej strony już na zawsze i amen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC ,SPOKOJNEJ SZCZĘŚLIWEJ I PEŁNEJ MIŁOŚCI NOCY WSZYSTKIM ŻYCZĘ 🌼 🌼 a ty mnie ukołysz do snu muzyką swoich ramion, ciepłem ust ,dotykiem najpiękniejszych dłoni..... DOBRANOC....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mieć nic a stracić wszystko modlić się słowami nieskładnymi i bez sensu o dobro, którego już nie ma czy czułosć wyczyści resztkę nienawiści? czy zabierze pieniądze, których nie ma? mam błagać? więc BŁAGAM przepraszam, że przeszkadzam ci żyć JA jeden wielko wyrzut sumienia obrzydliwy w swej fizjonomii nie ma cie juz... została tylko niezdrowa rywalizacja między nienarodzonym jeszcze przedłużeniem drzewa genealogicznego a wygodą i szaleństwem BŁAGAM! jeszcze tylko chwilę uwagi... Jagodo dzięki temu forum znów mi się otworzyły klapki w główce. I znowu piszę. Wiec trwaj na posterunku, i nie opuszczaj nas, bo bedziemy płakać. Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mieć nic a stracić wszystko modlić się słowami nieskładnymi i bez sensu o dobro, którego już nie ma czy czułosć wyczyści resztkę nienawiści? czy zabierze pieniądze, których nie ma? mam błagać? więc BŁAGAM przepraszam, że przeszkadzam ci żyć JA jeden wielko wyrzut sumienia obrzydliwy w swej fizjonomii nie ma cie juz... została tylko niezdrowa rywalizacja między nienarodzonym jeszcze przedłużeniem drzewa genealogicznego a wygodą i szaleństwem BŁAGAM! jeszcze tylko chwilę uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kto rano wstaje..temu...\"...a raczej...ten.... uuuuuuuuaaaaauuuuuuuuu......uuuuuuuuuuuaaaaaaaaa.. jest niewyspany..hehe zaziewane , deszczem za oknem - okraszone *dzien dobry* - sle dla *Jagoda Lee* i Reszty Poetow :-) :-) :-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i ja mogę - dzięki za kolejny wiersz i słowa utuchy :) WCIĄŻ TRWAM NA POSTERUNKU - DO KRWI OSTATNIEJ :) :) RADOSNY ....-DZISIAJ MNIE UPRZEDZIŁEŚ ZE SWOIM DZIEŃ DOBRY :) WITAM RÓWNIEŻ - U MNIE NIE PADA :) ŻYCZĘ TOBIE I WSZYSTKIM POETOM UDANEGO DNIA 🌼 DUŻE BUZIACZKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczne pozdrowienia
od wesołego jelenia (taki rym) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów ja kiedy patrzy na nią jak nie na swoją , (myśli ,że ona tego nie widzi),staje się przezroczysta , zobaczy przez nią telewizor, kolor ściany( trzeba by odświeżyć mieszkanie ), słowa wracają do niego jak bumerang zakrzywione -( nie zawsze da się go złapać) przechodzi do drugiego pokoju , siada ze starą fotografią cholera ! ale parzy w dłonie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle pada
a ja wcale się nie przejmuję , bo do Was tutaj wskakuję Przeczytałem wszystkie wiersze , niektóre bardzo udane :) Fajny pomysł z tym topikiem . Pozdrawiam Cię Jagodo Lee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stare drzewo od środka rozdziera mój krzyk tak głuchy że nie słyszy nikt mój krzyk podeptał czterolistną koniczynę ze złości z rozpaczy bo milczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Alfo Beto - fajnie ,że tu zajrzałaś ( zajrzałeś ):) POdoba mi się Twój wiersz - krótki ,ale treściwy :) Pozdrawiam i zapraszam znów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że nic nie piszę ale jeszcze nie spotkałem się z muzą :D Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) jestem kobietą. za pół roku mam 25 urodziny ;) a piszę jak mam wenę :D od liceum. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 3 GROSZE- NAWET JAK NIE PISZESZ ,ZAGLĄDAJ-ZAWSZE MOŻNA POROZMAWIAĆ :) JA TEŻ NIE POTRAFIĘ PISAĆ CODZIENNIE :) ZAPRASZAM I CIEPŁO POZDRAWIAM:) ALFA BETO - WITAM ,WIĘC KOBIETĘ :) MAM NADZIEJĘ ,ŻE TEŻ SIĘ U NAS ZADOMOWISZ :) POZDRAWIAM I CZEKAM NA KOLEJNE ODWIEDZINY:) WITAM WSZYSTKICH 🌼.JEST NIEDZIELA , A JA JUŻ NA NOGACH :) CHYBA NIE JESTEM ŚPIOCHEM. ŻYCZĘ WAM MIŁEGO ,RADOSNEGO DNIA . POZDRAWIAM WESOŁO :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już południe
moi drodzy , a tu dzisiaj nikt nie wchodzi :) Witam Jagodę Lee i jej poetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×