Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Czarniejszy niz mrok Silniejsy niz wzrok Słonimski i Lem pisarzy dwóch On pełna ma głowe pisarzy tych wbród Inteligencji moc Zwinnosci kloc Przodowników pracy wielki głos To nasza młodzieżówka kroczy O przed nią on uroczy Nasz przyszły wódz i wieszcz Czarniejszy niz mrok nie zwykły leszcz lecz..ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalia - z miłością każdemu jest do twarzy - zastępuje wszystkie zabiegi upiększające 🌼 Pucio - czyżbyś znalazł swego idola ? To dla niego ten pochwalny hymn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dawno nie pisalam ale uwaznie czytam Wasze poezje...wiecie...jeszcze 3 tygodnie temu odnajdowalam sie w wiekszosci tych utworow-tych o lazach,bolu,samotnosci...I chyba w tej chwili juz nie musze sie z nimi utozsamiac...minal ten najgorszy okres w moim zyciu i teraz mam ochote wyc i krzyczec ze szcezscia i nie moge w sobie znalezc slow ktore by opisaly moje szczescie..moze dlatego ze jeszcze nie dowierzam,boje sie to ubrac w slowa,zniszczyc przez chwalenie sie..no i teraz mnie naszlo :) bogowie nie lubią gdy jesteśmy szczęśliwi patrzą na nas nieprzychylnym okiem łapią bańki szczęścia w zazdrosne sieci Aż boję się pomyśleć Że te noce łzami znaczone minęły by nie zapeszyć I myśli bólem zbrukane wyprostowały się jak celofan Lecz boję sie o tym głośno myśleć by ktoś nie przywłaszczył sobie tego I tylko radość cicho puka w mej duszy Pewnie macie mnie za dzieciaka bo chyba jestem tu najmlodsza a co to jest 19 lat...pewnie pod niektorymi wzgledami jeszcze jestem dzieckiem,ale musialam dosc szybko dorosnac :( No ale teraz calkiem po dziecinnemu pochwale sie,ze matura juz prawie za mna,juz zdana na 100% choc jeszcze nieoficjalnie,ale sprawdzalam wyniki i wczoraj z ustnego angieslkiego mialam 85% czyli na stare oceny mocna 4 a moze nawet z + pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ZORECZKI -prosiłaś wczoraj o wiersz. Nie napisałaś ,o co dokładnie Ci chodzi , więc napisałam taki wierszyk . Napisz , czy może być taki . Jeżeli nie , spróbuję inaczej ( tylko muszę wiedzieć więcej) Dziś są Twoje urodziny, wszyscy ,więc je dziś uczcimy. Wiosna , lato ,jesień , zima , Czas się Ciebie wciąż nie ima Z biegiem lat , ty nam młodniejesz bo codziennie promieniejesz. Matma Twoją jest miłością chociaż dla nas , czasem ością . Kłuje w gardło niesłychanie , gdy za trudne dasz zadanie . Choć zachwycasz się kwadratem, nigdy nas nie witasz batem. Całki , silnie i potęgi to są dla nas istne męki. Dla Twych uszu , to muzyka , twoje serce w rytm jej tyka . Lecz dla Ciebie to znosimy bo tu wszyscy Cię lubimy. Żyj nam długie lata jeszcze BO TY DLA NAS JESTEŚ WIESZCZEM! Pozdrawiam i czekam na opinię :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogódko :) Pytasz gdzie dalej?Mam nadzieje ze Uniwerytet Warszawski-prawo lub stosunki miedzynarodowe..Ale jak narazie to marzenia bo maja straszne wymagania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Jagódko widzę że się za mną stęskniłaś🌼 Nie mam ostatnio zbyt dużo czasu, ale zaglądam. Tworzyć też nie mogę. Zaćma jakaś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze ja
chciałam coś napisać ,ale komputer się pospieszył. Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor *Jagoda Lee* :-) :-) 🌻 :-) \"zycie to nie bajka - zycie to walka\"..hehe i trza bylo ciut podzialac poza zasiegiem kompa - wiec melduje sie, ze zyje , mniej juz pije , serce ze smutku wyje , na szczescie nie tyje ;-) Gratuluje prawie-100%-towego zaliczenia Matury u Dziewczyny piknie piszacej :-) Nawet jesli nie uda sie dostac Tobie na wybrany kierunek - to nie zalamuj sie Dziewczyno , jest wiele innych -nie mniej ciekawych i dobre perspektywy majacych :-) Zycze Tobie sukcesow tak czy tak ;-) Hey! *Jagoda Lee* - czasami \"posucha\" tu panuje, ale ja zaraz nowy wiersz kreuje;-) ,,,hmmmmmmmmmm,,,,i tu wcielo pisanie... nie gniewaj sie Kochanie;-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RADOSNY -SMUTKU - JESZCZE SIĘ DZIŚ NIE ZAMELDOWAŁEŚ :( CO SIĘ DZIEJE? KOLEJNA IMPREZA ....??? POZDROWIENIA I DO ZOBACZENIA TWOICH SŁÓW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sto
Haracz płacony w szarych papierkach dni Banknoty zachwycające ogromem nominałów I pułapka Twojej Dłoni mała I pośpiech, żeby juz tęsnić Choć jeszcze stoisz I nie odjechałaś.... Pierwsza publikacja mojego wiersza sprzed 17 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sto
ONA jest moją żoną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze przed snem - żeby Wasze dni były zawsze pełne szczęścia ,miłości , ciepła i zwykłego ludzkiego dobra . Żeby po latach móc powiedzieć - niczego nie żałuję i niczego bym w swoim życiu nie zmienił.... To na dzisiaj wszystko . DOBRANOC 🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam Wszystkich
też życzę wszystkim słonecznego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień już zasypia w miękkich poduszkach rozrzuconych niedbale po pokoju, (dawno tu nie sprzątałam) cicho kroczy po podłodze, - nie chce skrzypieniem obudzić nowego świtu- jeszcze za wcześnie żeby zaczynać wszystko od nowa ciemność ma zapach nadziei światło obnaża nagą prawdę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×