Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość Wiosna wkoło
jest wesoło ,słońce świeci , ptaszek leci mucha brzęczy , żona jęczy !! Pozdrowienia od jelenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello --->> *czarniejszy niz mrok* pisz dalej tak energicznie albo jak sie Tobie podoba - ale pisz - podobaja sie Twoje slowa :-) pozdrowionka:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarniejszy....- już Ci mówiłam ,że lubię to Twoje pisanie - takie jak Twój nick. Pozdrawiam z otchłani ciemności . Niech moc będzie z Tobą . :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu ja - niektórzy mogą pomyśleć ,że rozmawiam sama ze sobą i do tego przez internet . To dopiero jednostka chorobowa -samotnikus- internikus.:) Robię to tylko dlatego ,żeby przypomnieć ,że wciąż tu jestem i czekam na Was !!!!! Pozdrawiam wciąż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę być kimś kogo mi brakjue wytęsknionym z marzeń chcę pisać teksty życia zabijać prozę niebanalnością to właśnie ja ktoś lub nikt pijana lub rozgrzana gwiazda niespełniona zrobią sobie wernisaż wezmę farby może zostane następnym Picasso? namaluję swoje życie....... szkoda płótna, szkoda płótna..... Witajcie! Czarniejszy niebanalne wiersze...i forma zaskakująca. Tak dalej Witam Jagódko! Stęskniłam się za moim ulubionym topikiem więc jestem. Wierszyk znowu z archiwum... a w głowie pustka. Chyba mam majowe kiełbie we łbie hihihi! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - To może i ja mogę . Fajnie ,że jesteś . Mnie już skończyły się zapasy , a pisanie na zawołanie ,nie bardzo mi wychodzi. Serdecznie Cię pozdrawiam i Twoje Słoneczko również 🌼 Ps.Wcale nie szkoda płótna ,a jak się zepsuje zawsze można wziąć nowe .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda które wiersze mam wysłać Koli? Pomóż coś wybrać! Czytałaś te które tutaj są, nie wiem który ci się podoba? Napisałaś już do Koli? Pozdrowienia dla Twoich słoneczek, mam nadzieję że czują się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierz ,które Twoim zdaniem są dobre ( sama wiesz najlepiej). Mnie się podobają te prezentowane ostatnio:) Do Koli , wysłałam maila ( tyle tylko potrafię ). Napisałam ,to co jest zawarte w Jej formularzu ( nick , adres mailowy , oświadczenie ) plus wybrane wiersze . Moje wiersze są już na Jej stronie . Wyślij swoje , będzie mi raźniej :) Dzięki , moje Słońca czują się dobrze i jak zawsze rozrabiają . Pozdrawiam i napisz , jak poradziłaś sobie u Koli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piszących wiersze
🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma już nikogo , nie mam pomysłu na nowy wiersz - idę spać . Może jutro coś zastuka do serca? Życzę kolorowej nocy 🌼 DOBRANOC 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna sobota Nie wzrusza mnie robota Taki konstruktywny rym w kierunku totalnego lenistwa..hehe Dzien dobry *Jagoda Lee* 🌻 Majowe pozdrowienia sle Tobie v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosny ....- dzięki za pozdrowienia . Te same ślę Tobie 🌼 Miłego dnia :) Czarniejszy .....- jak zwykle \" czarna poezja \" Dla mnie jest znakiem rozpoznawczym Twojej osoby . Pozdrawiam (jednak) w jasnych kolorach Zapraszam znowu- przyda się u nas trochę mroku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda jesteś już
Czekam na Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię ten topik
DOBRANOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeniesienie
01:46 sekunda... Każde serca bicie jak zegara tajemnica z piersi mojej się wyrywa i co chwilę okalecza.... To co budzi sie by zachwycić i w pustą czarę przelać jednocześnie ginie i umiera jak sekunda.... która myśli, że jej nie ma.... Myśli potężniejsze bogom przeszywają grube mury a w nich cegły za sekundy za minuty góry... tam gwiaździsty diament czasu od miliona nieodkryty myśli takich ciągle głodny choć powinien być już syty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeniesienie , ale skąd ? Kto przenosi ? Znowu tajemnice...... Lubię je ,ale gdy się kiedyś wyjaśniają . Pozdrawiam i czekam na więcej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTAŁ NOWY DZIEŃ . NIE BYŁO MNIE WCZORAJ ( WAS NIESTETY TEŻ) :( :( :( POMIMO TEGO, ŻYCZĘ WSZYSTKIM UDANEGO DNIA I CAŁEGO TYGODNIA ! POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×