Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Pozdrawiam nocnie po 🌻 dla Poetek, tak tak pisane przez duże P i dla Poetów {napój natchnienia] :) Pa i do następnego razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 3 grosze !!!!!! :D Gdzie zniknąłeś na tak długo ................????? Ni e rób tego więcej :) Dzień dobry Wszystkim :) Miłego , radosnego i szcześliwego dnia życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) I znów zapraszam do siebie ( mam nadzieję Jagódko, że się nie pogniewasz ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódko, prawdę mowiąc od Ciebie nic nie mam ostatnio i Maleńka kobietka się chyba pogniewała :(. To może i ja mogę tez ucichła, tylko alcolumb podesłał cos nowego i choc namawiam go na więcej nie chce się skusić :(. Zapraszam wszystkich chętnych, strona jest otwarta dla każdego kto zechce zamieścić u mnie coś swojego. Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli - prześlę Ci coś , tylko muszę sprawdzić , co już Ci przesłałam :) Maleńka Kobietka - dopiero niedawno wróciła z Anglii , więc u mnie Jej też nie było .Nie martw się . W necie , jak w życiu -raz na wozie , raz pod wozem ;) Pozdrawiam i głowa do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Jagódko :* Alcolumb, ja chętnie wzięłabym wszystko co piszesz, nie tylko te nowe ;). Innych poetów jagódkowych tez zapraszam. Kontakt jest na stronie, wystarczy tylko napisac i posłać ;). Dobrej nocy Wam zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie takich nocy zakopałem się głęboko w lochu bez tlenu obumieram jak ciężki pierwiastek gdyby móc wyłączyć układ nerwowy i zamknąć świadomość na poziomie złudzeń choć jeśli rozpacz to tylko przekaz impulsów skąd ćmienie serca nie zobaczę naraz kilku księżycy gdy wnikniesz bezpośrednio w krew niczym morfina błyskają retrospekcje burza zmysłów w twym ciele i ja znów organoleptykiem bałem się być blisko żeby nie być dalej zbyt późno ból mnie ogłuszył nie wierzę w rzeczy nieśmiertelne ale po sobie zostawię przetrwalnik miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny staroć, ale nic to. jeden dzień a sto słów niepotrzebnych jedna noc a snu brak nadal jedna miłość już dawno wypadła z dziurawej kieszeni jeden deszcz - moje łzy za oknem jeden cień a gdzies obok ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deszcz pada we mnie i obok gdzieś sen na twoich powiekach a przecież jeszcze świt jeszcze nie powiedziałeś nic a już mi czegoś brak znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iść powoli nie patrząc w tył zbierać liście i czuć ich cierpki smak stać nad przepaścią godzinami i patrzeć jak spada zapomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Alcolumb dziekuję :). Wieczorkiem Twoje wiersze zostaną dodane. Czy nikt inny sie nie zdecyduje? Zapraszam, nie tylko na strone z wierszami, ale też do galerii, może ktos z Was fotografuje? Albo ekartki ? No i na .... nie moge głosno powiedziec, bo nie wypada ;). Wszystko to jest na www.esza.pl Jagódko, mam nadzieję, że nie masz pretensji o ta malutka reklamę ;). No i przypominam Ci o obietnicy złozonej tu i tam :D. Zyczę wszystkim udanej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koli, ja się pasjonuję foptografią kilka lat :D zastanowię się... ;) miłej niedzieli, mimo że taka deszczowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Alcolumb Twoje utwory juz dodane. Tararara zapraszam do galerii, wystarczy się zalogować i dodac fotki. Prezentowane sa w rozmiarze 800 x 600 px i tak najlepiej przesłac, bo przy automatycznym zmniejszaniu pogarsza sie jakość. Zapraszam Cię tez na stronke z wierszami. Wystarczy przesłac mailem dodając do pierwszego wiersza, że zgadzasz się na publikacje utworów na mojej stronie. Oczywiście wszystkich inych tez zapraszam. Stronka się tworzy dopiero, ale mam nadzieję, że sie rozrosnie, także dzieki Wam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ich nie ma wsród nas Nie mozna ich pogłaskac dotknąć pogniewac sie na nich Zostały wspomnienia i serca cierpienia Kiedyś może sie spotkamy i uściskamy Brakuje mi Ciebie mamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotek...ona
Opętał mnie demon Opętał me serce Opętał mą duszę I myśli moje... Zasnąć nie mogę A nawet jeśli mi się udaje Pojawia się w mych snach I rozwija swoje czarne skrzydła Pod spojrzeniem jego zielonych oczu przechodzą mnie dreszcze... A od dotyku jego słodkich ust tracę zmysły... Opętał mnie... Nie potrafię od niego uciec... Nie chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×