Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość witam1111
dla Was 👄i❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda -----> jasne że jest super!!! Ja też myślę o tych, którzy czekają (mam nadzieję, że wciąż jeszcze czekają) na odrobinę światła tam, gdzie nie ma słońca. Tym bardziej, że jestem z Katowic. Myślę o nich i modlę się, żeby wszystko dobrze się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM . ŚMIERĆ ZEBRAŁA ŻNIWO W KOPALNI . DLA TYCH , KTÓRYCH JUŻ TUTAJ NIE MA -ZAPALAM ŚWIECZKĘ ,A TYM ,KTÓRZY CIERPIĄ SERDECZNIE WSPÓŁCZUJĘ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie pustka w głowie
i jakoś smutno i szaro i brak weny .............. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mnie ciekawi, to to, że chyba wszyscy tu bywający nagle stracili wenę do pisania. Jestem w stanie w to uwierzyć, bo sama nie mam ostatnio wielu nowych pomysłów na pisanie. Ale całkiem to zabawnie wyszło, że tak wszyscy naraz. Cieszę się jednak, że co jakiś czas ktoś wrzuca jakieś perełki. PS Jagoda -----> Ja w każdym razie mam zamiar zaczekać, aż mój aniołek, co to mi dyktuje wiersze na ucho wróci do mnie i znów szepnie coś swoim zwyczajem. I mam zamiar zaczekać na to na tym topiku. :) A jak ciebie tu nie będzie, to kto będzie to czytał??? Co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka - bedę , będę :D Tak mi się tylko napisało , wszak ten topik to moje dziecko :) Masz rację , ja też nie mam weny ,ale zawsze tu wpadam ,żeby się chociaż przywitać :) Tylko o to proszę , dawajcie jakiś znak życia , NAWET JEŻELI NIE PISZECIE WIERSZY . Maleńka - miłego weekendu :) Masz trochę mniej nauki ? POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda ----> nauki... nie mam mniej, niestety. Żeby dać sobie ze wszystkim radę, musiałabym chyba siedzieć 24/7 nad książkami, ale nie mam najmniejszego zamiaru ;) Trochę przesadzam oczywiście. Ale nie ma łatwo...Takie już życie studenta... Sama chciałam ;P A jeszcze mój organizm wyprawia jakieś wariactwa, buntuje się wtedy, kiedy nie powinien. Praktycznie od wtorku do wczoraj miałam taką okropną migrenę, że myślałam, że zacznę wyć. To nie są najlepsze warunki do nauki... Sory, użalam się nad sobą. Idę cosik zjeść i zasiąść tradycyjnie przed telewizorem. 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam :) Tylko echo mi odpowiada, ale już trudno. Ostatnio lubię rozmawiać sama ze sobą. Wjłaśnie wróciłam z kina. Film nie zachwycił mnie specjalnie, więc nici z poprawy nastroju. A jutro poniedziałek... Bu - nie lubię poniedziałków, ale jueszcze bardziej nie lubię wtorków :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello + servus + witam:-)) dzien dobry *wtorkowo* ---*Jagoda Lee* , *Malenka* i Reszta Swiata:-) Wcielo mi internet - teraz znow przepisowo leci ten wirtualny kabarecik;-) Aura do du..... szaro totalnie - ale - \"jesli w sercu nie mielibysmy slonca - to nawet sloneczne dni nic by nam nie daly\"..hehe Wiec usmiechajcie sie do wewnetrznego slonca ;-) i dodajcie: \"byle do wiosny\" ;-) :-) :-) Czy juz gdzies spadl snieg albo ksiezniczka z konia?;-) Milych dni przed--swiatecznych Wam zycze:-) pozdrowionka serdeczne leca do Was-amen :-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, piszący na tym topiku, mam tylko jedno pytanie... Co się dzieje? Czyżbym została tu sama? Nadmieniam, że nie mam najmniejszego zamiaru na razie zostawiać tego topiku samemu sobie. Ale zastanawiam się co się stało, Jagoda? Parę dni temu powiedziałaś, że nie zostawisz tego topiku. Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglada na to, ze...\"przemawial chlop do obrazu - a obraz do niego ani razu\"..hehe zatem jest to moj \"wklad\" ostatni do istnienia tej strony - zegnam i niech sie wszystkim zycie rozami sciele-amen;-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka8
Pogoda ducha Dzisiaj jestem pogodna jak tegoroczne lato, zresztą nie tylko dzisiaj, i nic nie poradzę na to, że ciągle mam ochotę na uśmiech do człowieka. Chcę go rozdawać wokoło, bo może gdzieś ktoś czeka na taką oznakę radości, i cieszy go moja mimika, więc uśmiechu nie żałuję i staram się go nie unikać. A najbardziej jest mi miło mówię to z przyjemnością, gdy ktoś go odwzajemnia, przyjmuję więc z radością ten dar, niby nic takiego, a serduszko topnieje... Kochanie... popatrz na mnie, do ciebie się śmieję. Witam:) i pozdrawiam i nieśmiało się przedstawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka8
Czy ktoś tu jeszcze zagląda??? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka ------> niestety wygląda na to, że nikt już tu nie zagląda. Smutne to, bo jednak ta strona trwała tutaj przecież całkiem długo i, jak sądzę była ważna dla kilku osób w ten czy w inny sposób. Dla mnie napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogotowie podnoszące....
tup tup tup ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bursztyn powietrza przycichł zastygł czas pod stopami wiatr trzepot kamieni na sumieniu mam lekkość ran wyczekuję wschodów słońca nie pragnę odkupienia dotarłem do brzegu z oddali pachniały tobą świetliki taki mały świat uwierało mnie serce jakby obecne w dwóch miejscach naraz brak tętna niemożliwość zniknięcia więc zniknęło zachłysnąłem się bólem zaplątałem się w niebo o świcie wszedłem na morze nie było ciebie skuliłem się w zamarznięte drzewo i nie wrócę na przystań życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość txt
Ewuniu gdzie jesteś ludzie narzekają na Ciebie co ja słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOCHANI!!!!! WRÓCIŁAM - TO NIE MOJA WINA- POWAŻNA AWARIA KOMPA:( MAM NADZIEJĘ ,ŻE JUŻ NIE ZNIKNĘ :) KTO WE MNIE ZWĄTPIŁ , DOSTANIE ZARAZ LANIE :) MIŁEGO DNIA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...\"gdy los techniki - gdzies cie rzuci - gdzies - daleko stad - i - gdy poznasz bezkomputerowy zycia smak - i zatesknisz do internetowych stron --- powrocisz tu ---*JagodaLee* zza siedmiu gor i rzek --powrocisz tu - do poezji i prozy -- powrocisz --dobrze wiem :-) -powrocisz tu - by witac z usmiechem - kazdy nowy dzien - by czytac nasze \"elaboraty\" i wiersze - to wszystko dobrze wiem:-)\" Witaj *JagodaLee* ! Typowalo sie na : 1. milion dolarow w Lotto i Twoj wyjazd \"w daleki swiat\" 2. sile wyzsza - skutki jeje dzialania niewiadome 3. brak zainteresowania i rezygnacje A jednak przyczyna i innym znana byla - wcielo totalnie komputer:-( Mam nadzieje, ze ten stary lub nowy - pracuje teraz extrem dobrze! Przedswiateczne pozdrowienia sle! Tobie---*JagodaLee* i Reszcie Swiata-amen:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka8
Mały człowiek Utytłana w mściwość i nienawiść dysząca zemstą a nawet karą ludzka jednostka i jej zawiść jest człowieczeństwa miarą ? Oko za oko,ząb za ząb - dewiza zero ustępstwa, pobłażania wad chyba, że ważnemu komuś coś lizać oto obraz homo sapiens tych lat. Nic za darmo, ktoś już to rzekł można schować w kieszeń ideały zero tolerancji, nieważny człek ważny człowieczek, ten mały. Tuż przed Wigilią, Boże sprawże, by zmieniły się ludzkie nastawienia niech dobro obudzi się na zawsze WESOŁYCH ŚWIĄT - pobożne życzenia. Wszystkim dobrym, życzliwym, miłym ludziom, zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Pozdr.blondynka8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×