Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Maleńka - nie polegniesz!! Maleńkie Kobietki zawsze dają sobie radę , bo są małe i zwinne :) Miłej nauki ;) WITAM WSZYSTKICH, DESZCZOWO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modlitwa poranna.
Modlitwa poranna. Panie, o którym tak często zapominam, Co cierpliwie wybaczasz moje słabości. Ustrzeż mnie od ścieżek egoizmu, Zarozumiałej pychy.... Pamiętliwej,zawistnej nienawiści. Nakarm wyrozumiałością i przebaczeniem, W kieracie codziennego przemijania. A czasem,chociaż przez mgnienie Pozwól kochać i być kochanym Jeżeli zaś upadnę nie odbieraj nadziei O więcej nie proszę,bo Ty wiesz, Jak ciężko mi przychodzi prosić! Dla Jagódki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJĘ ZA TĘ PIĘKNĄ MODLITWĘ PORANNĄ 🌻 CZĘSTO PROSZĘ O TO SAMO , A NAJBARDZIEJ O NADZIEJĘ - BO ONA CODZIENNIE PRZYPOMINA ,ŻE WCIĄŻ WARTO SIĘ STARAĆ , MÓWIĆ DO LUDZI , UŚMIECHAĆ SIĘ I CZEKAĆ NA NOWE JUTRO..... CIEPŁO POZDRAWIAM AUTORA ( AUTORKĘ ) :D DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM :) MIŁEGO WEEKENDU ,PEŁNEGO MIŁOŚCI , NADZIEI I CIEPŁA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koda
Kochani...przeuroczego i ciepłego weekendu bez względu na pogodę...bo najważniejsze to, co nam w duszy gra:) Trzymajcie się ciepło🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snobka.
Pan i Jego niewolnica. Co tylko chciał, ona robiła. Na każde Jego zawołanie była gotowa. Robił z nią co chciał, z jej ciałem, z jej duszą. Manipulował uczuciami. Kierował myślami. Był wszędzie. W każdym jej spojrzeniu, W każdym łyku powietrza. Rozbierał wzrokiem, nie mówiąc nic. Kiwnięciem palca mówił „chodź tu niewolnico” Nie mogła się od Niego uwolnić. Każdą próbę odejścia On potrafił zabić. Pozwalał tygodniami na rozłąkę, Bo i tak wiedział, że jednym słowem ją omami. Była uzależniona. Ma jej duszę teraz zechce ciała. Może w porę uda jej się uciec. Moze to nie wiersz, ale chcialam sie z tym kims podzielic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Snobka :) To wiersz :) A Bohaterka wiersza , niech szybko ucieka , bo zabrnęła w bardzo toksyczny układ .Im szybciej ,tym lepiej .Szkoda życia ... Pozdrawiam sobotnio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snobka.
Dzieki za odpowiedz Jagodko :) Bohaterka nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jagoda - zaglądam tak często jak mogę. Nie zawsze się odzywam, ale już postaram się w tej materii poprawić. Widzę, że trochę nowych kawałków się pojawiło. Snobka - rzeczywiście, bohaterka wpakowała się w coś, co chyba nie jest dla niej najlepsze. Mam nadzieję, że wszystko będzie z nią w porządku. Żegnam wszystkich, nauka znów czeka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snobka - cieszę się ,że to tylko opowieść podmiotu lirycznego :) POzdrawiam :D Maleńka - mam nadzieję ,że kiedyś ta Twoja nauka się skończy :) POzdrawiam . WITAM NIEDZIELNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WITAM WIERSZOKLETÓW
czlowiek popelnia bledy ktorych potem zaluje,aaale probuje dalej:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśle
Miłość to cud, który jest zawsze możliwy, zło to fakt, który zawsze istnieje. Sprawiedliwość potępia zło, nadzieja chce poprawy, miłość wybacza. Tylko ona potrafi przyjąć łaskę taką jaka ona jest. Nie ma nic trudniejszego, wiem to. Świat jest straszny i bezsensowny. Tylko ci, którzy pomimo wszystko kochają, potrafią zachować nadzieją, że za całym tym nonsensem, za całą tą grozą, kryje się jakiś sens...(*:*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy to wiersz, jeśli tak, napewno nie oszlifowany, ale niech będzie... niedzielna wizyta w kościele a pod nim dorosłe dziecko w ramionach niedorosłej matki kołysze się i kwili jak osierocona brzoza pośrodku lasu drzewa padają bezgłośnie wprost pod koła samochodów. 12.11.2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...więc nie bój się bo ja jestem tu już przytulam Cię i odbieram złu zło jest tylko złem a miłość czymś więcej miłość będzie Cię strzec i śpiewać piosenkę śpij malutka śpij uwolnij się od świata o miłości śnij ja Ci będe warkocz rozplatać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANI , JAK SIĘ CIESZĘ ,ŻE TYLU WAS DZISIAJ TUTAJ WPADŁO :D SZCZEGÓLNIE WITAM NOWYCH ODWAŻNYCH : MYŚLĘ - TAK WSZYSTKO , CO NAPISAŁAŚ ( ŁEŚ ) TO ŚWIĘTA PRAWDA , KTÓRĄ TRZEBA SIĘ KIEROWAĆ 🌻 BLACK_ROSE -DZIĘKI ZA WIERSZ :) MALEŃKA -DLA CIEBIE 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie:-) Jeden kamien rzucony po zboczu moze pociagnac za soba lawine ;-) moze i tutaj spadnie *lawina wierszy* dla nas - odwiedzajacych i czasami takze ciut piszacych??? OBY!! :-) :-) :-) Lenistwo slodkie na okolicznosc konca tygodnia zaliczone;-) A teraz sle pozdrowionka :-) hey-- *Jagoda Lee* --- \"ile to juz lat trwa ta strona\" ?;-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Radosny :D Na taką lawinę warto czekać i oby zeszła :D Stronkę otworzyłam 05.04.2006- a więc to już SIEDEM MIESIĘCY :D To także , dzięki Tobie :) Ściskam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przypomniala sie teraz piosenka sprzed wiekow:\"Nic nie moze przeciez wiecznie trwac - co zeslal los - trzeba bedzie stracic , nic nie moze przeciez wiecznie trwac - za milosc takze - przyjdzie nam zaplacic\" - ale to tylko piosenka - wiec niech ta strona internetowa \"trwa wiecznie\"---->>> *Jagoda Lee*:-)))) Hey Poeci - jak poniedzialek leci? ;-) :-) Meldujcie sie tutaj proza i rymami My - konsumenci Czekamy na Wasze Dziela - calymi godzinami! ;-) pozdrowionka poniedzialkowe ! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosny - właśnie wróciłam z basenu i zaczynam nowy tydzień , jak zwykle z uśmiechem na twarzy :D Pozdrawiam i życzę tego samego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie - w sierpniu tego roku - na Rynku bylo spiewanie kolejne piesni Legionow - kto moglby zdobyc ten spiewnik i zorganizowac dla mnie kopie??? Wiem, ze kilka tysiecy spiewnikow rozdano wsrod obecnych Krakowian. Kto pomoze ???? pozdrowionka:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jagódko :D Cieszę sie ze odnalazłam Twój topik, miałam piekną lekture na dzisiejszy poranek :) Tak na marginesie... wysłałam Ci maila, ale chyba masz skrzyneczkę pełną bo wiadomosć wróciła :( Pozdrawiam wszystkich twórców, naprawdę miło się Was czyta :) 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie :) Alcolumb wielkie dzięki za nowe wiersze. Wieczorem juz będą na stronie. Jestes wielki :) Jagódko, a Ty? Obiecałas i czekam, czekam i doczekac się nie mogę ;). Zapraszam ponownie wszystkich do siebie. Wystarczy przesłac swoje utwory mailem (esza@esza.pl), zaznaczając, że się zgadzacie na umieszczenie na stronie. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz zapraszam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×