Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość SWIETY MIKOLAJ
Wesołych Świąt Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! - Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia. Włodzimierz Melzacki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blancia -> taka jesteś mondra to pokaż swoje. PS. Wyraz \"mondra\" specjalnie napisałem przez ON żeby nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor :-) :-) :-) milo czytac te rymy i usmiecham sie bo jestem w totalnie przedwigilijnej juz atmosferze:-) pozdrowionka sle tym, ktorzy tutaj pisza - czesto ujmujecie tak trafnie mysli- takze innych - ktorym nie dane jest pisac rymowato;-) a ja- na to- jak na lato..hehe i nie zniechecajcie sie \"psami ogrodnikow\" - bo i takowi tutaj zagladaja i za glowny cel swego zycia uwazaja koniecznosc \"robienia na szaro\" tego co tutaj wpisaliscie - piszcie dalej i olewajcie absolutnie takich pseudo -krytykow..hehe Nikt Wam Poeci nie stawia tutaj pomnikow za tworczosc, ale kazdy z Was jest tutaj mile widziany, to strona dla Was i dla nas (konsumentow Waszej Poezji) . A co to takiego \"pies ogrodnika\" ? odpowiem- pies ogrodnika sam nie je warzyw i innym nie pozwoli ;-) Jak tutaj wejdzie taki super kulturalny czlowiek i zacznie wysuwac wniosek : te strone trza zamknac , bo nic nie warta, bo te wiersze takie marne, bo juz w Podstawowce lepiej pisal - to musi uslyszec- jestes psem ogrodnika hehe hehe hehe Niech sobie zalozy wlasna strone internetowa -a te, ktora w jego oczach tak marna jest- te strone - niechaj omija jak diabel swiecona wode hehe hehe hehe Sa rozne poziomy poezji ale tutaj nie jest szkola czy Komisja jakas..hehe tutaj jak kiedys Stuhr cwierkal: \"spiewac kazdy moze - troche lepiej lub troche gorzej\" ;-) jest podobnie: \"\"\"PISAC KAZDY MOZE TROCHE LEPIEJ LUB TROCHE GORZEJ SZCZEGOLNIE JAK CIE COS WZRUSZY I WYRWAC MUSI SIE Z DUSZY ;-) (na papier))) rymy czestochowskie - a co tam! kto mi podskoczy? taki super krytyk? nigdy! hehe hehe hehe *********************** ********************************* Mili Rodacy - jutro Wigilia sle Wam Serdeczne Zyczenia Przemilych Swiat Bozego Narodzenia uklony extra dla Szefowej tej strony internetowej *Jagoda Lee*:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOCHANI :D WITAJ 3 GROSZE - DAWNO CIĘ TU NIE BYŁO 🌻 DZISIAJ WIGILIA , A U MNIE W DOMU MAWIANO -JAKA WIGILIA TAKI CAŁY ROK .NIECH ,WIĘC BĘDZIE PIĘKNIE , CIEPŁO , SERDECZNIE , CAŁUŚNIE I NAJ 👄 DROGA BLANCIO -TO JEST KĄCIK POEZJI ,A WIĘC MIEJSCE - MIŁE , SPOKOJNE ,GDZIE KAŻDY MOŻE BEZ STRACHU ,ŻE \'\'POWAŻNA \'\' KRYTYKA POZBAWI GO ZŁUDZEŃ -POKAZAĆ KAWAŁEK SIEBIE :) CÓŻ I PRZEPIS KULINARNY , W WŁŚCIWIE TO CO Z NIEGO POWSTANIE -MOŻE BYĆ POEZJĄ :) CO DO ZAMYKANIA TOPIKU-POZWÓL ,ŻE JA I MOI BYWALCY BĘDZIEMY OTYM DECYDOWAĆ .NA RAZIE , NIE MAM TAKIEGO ZAMIARU :) BLANCIU- ŻYCZĘ CI ,ŻEBYŚ POTRAFIŁA W TYCH \'\'WIERSZYDŁACH \'\'( JAK NAPISAŁAŚ- ZOBACZYĆ CZŁOWIEKA .NAM TYLKO O TO CHODZI , A POEZJA LUB JEJ BRAK -JEST TYLKO PRETEKSTEM DO POZNANIA CZŁOWIEKA :) WYJATKOWYCH ŚWIĄT CI ŻYCZĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"\"..Jest taki dzien - bardzo cieply , choc grudniowy\"...spiewaly kiedys Czerwone Gitary - a ja Wam zycze przemilych, pelnych ciepla i bliskosci Swiat Bozego Narodzenia :-) :-) :-) pozdrowionka! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka8tlen.pl
Zapach świąt Uśmiech, miłe słówko oczy pełne radości zachwyt tym co daję dom pełen gości muzyka rozbrzmiewa zapach uszek z grzybami ktoś kolędy już śpiewa szczęście, że mogę być z Wami... Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń, tych małych, dużych, radości, uśmiechu na codzień i wszystkiego co najlepsze w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka8tlen.pl
W końcu to kącik poezji, więc wklejam swoje...przemyślenia:) Do przyjaciół... nie zaspokoją pragnienia nienasycone żądze mam garść marzeń do spełnienia więc nawróć mnie, gdy pobłądzę wskaż w ciemnościach kierunek pójdę za światłem w tunelu gdy będzie ci źle, na ratunek przybiegnę... mój przyjacielu. W życiu ważna jest tylko przyjaźń i miłość. Niekiedy natrafia się na obie, niekiedy na żadną. Nie płacz. Napotkasz w życiu jedno i drugie. Napisany 2006.12.23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka8tlen.pl
póki trzymam w ręce myszkę hihihihi lecę za ciosem: Chciałabym Liczyć na dotyk dłoni nieskromnie z czułością patrzeć w oczy przyjazne lubieżnie wołać byś poszeptał do mnie chciałabym dać Ci najpiękniejszą gwiazdę... oglądać ją z Tobą, jak dziecko się radować płakać ze szczęścia, tulić się, całować dla T. Napisany 2006.12.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka8tlen.pl
a to dla tych, co narzekają na brak weny twórczej. Spoko, wróci:))) Brak weny Jestem w kropce. Weny mi zabrakło. Szkoda, nie mam żadnego pomysła. I o czym pisać, gdy tematu brakło. W głowie pustka. Inwencja prysła. O miłości? No, temat rzeka, bla, bla... Jakoś jestem wyjałowiona. Jeśli ktoś na to czeka, niech trwa. Narazie sprawa skończona. Szperam w mózgownicy i nic. Cisza. Bębnię palcami po stole zadumana. Zero pomysłu. Inteligencka nisza. Chyba jestem jakaś niepociumana. Może o przyrodzie? Szaro na dworze. I co mam pisać, że liście spadają? Zrobię przerwę. Przecież każdy może. Niech inni główkują. Lepsze wątki mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka8tlen.pl
Hahaha ale się naprodukowałam Pozdrawiam ciepło i serdecznie wszystkich:)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie leci dość leniwie
cóż -Święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie leci dość leniwie
jeszcze - pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzakers
nie widze sensu dnia nie wiem o co zycie trwa czekam na noc az sen otul9i mnie jak koc az zasnje me powieki a ja zasne na wieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to w święta... Najadłam się na cały rok!!! Same pyszności, siedzenie przed TV i w ogóle nic nie robienie. PS Miałam się uczyć... No właśnie, miałam ;) 🌻 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blancia
Myślicie że będe marnować czas na pisanie tutaj czegokolwiek ze swojich wierszy...po co?? ...i tak nic nie zrozumiecie....hahahahahahaha/.....bojcie się przyznac przed sobą że pisanie wierszy wam jakos nie idzie ...jeśli wogóle ....hahaha ...to żałosne...a....myślicie pewnie również że jestem zarozumiała aby się dowartościowac ......bo wcale nie mam powodó :^...ha...śmieje się do rozpuchu... bo właśnie mam powody .... pewnie jestem niby dla was okropną wyniosłą suką...i dobrze ...bo jestem...i bardzo sie z tego ciesze..moge ....nikt mi nie zabroni...czemu mam być miła dla głupich ludzi którzy mają o sobie zbyt wysokie mniemanie...?? bo powinnam....??bo będziecie mnie wtedy lubić...??nie zależy mi na waszym uznaniu....jesteście dla mnie niczym...więc czemu miałabym kłamac ...wole być szczera...choćby i do bólu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blancia
a co do poznania człowieka...hmmm....poznałam juz człowieka nazbyt dobrze więc nie dziwi mnie że tak nie inaczej mnie traktujecie....lub bardziej moja szczera ...ostrą krytyke...a im bardziej poznaje człeka tym bardziej jestem zawiedziona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blancia- to co o sobie napisałaś -Ty powiedziałaś ..... To są Twoje , nie moje słowa ,więc nie przypisuj swoich emocji mnie , lub Komuś , kto do mnie zagląda . Co do szczerości do bólu - nie jestem przekonana , czy to zawsze jedyna i na pewno najwłaściwsza droga ( patrz Ibsen \"Dzika kaczka \" ),ale to Twój wybór i Ty będziesz ponosić jego konsekwencje . Nie rozumiem \" ...Nie dziwi mnie ,że tak , nie inaczej mnie traktujecie ....\" To znaczy jak ? Czy ja Cię obraziłam .To Ty napisałaś \"Pewenie jestem dla was ,okropną , wyniosłą suką ....i dobrze ....bo jestem ....\" Jak widzę , masz tendencje do przenoszenia własnych emocji na innych .Przecież , Ty o moich emocjach -NIC NIE WIESZ ,a ja nic takiego nie powiedziałam . Blancia- nie zawsze atak jest najlepszą obroną .Częściej , uśmiech , dobre słowo -wytrąca miecz z ręki przeciwnika .Tylko ,żeby się o tym przekonać , trzeba choć raz zaryzykować i uwierzyć jeszcze raz -CHOĆBY W JEDNEGO CZŁOWIEKA . Życzę CI Spokojnych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno- \"....nie zależy mi na waszym uznaniu ( nam na Twoim też nie :) ) ......JESTEŚCIE DLA MNIE NICZYM ....\"- tu naprawdę przesadziłaś ....Mam wrażenie ,że właśnie w tych słowach mieście się cała prawda o Tobie , bardzo smutna i żałosna prawda ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby ta \"blancia\" miala kompleks przesladowania? weszla na te strone internetowa i uznala za konieczne ocenic wszystkie tutaj wiersze i mysli - OK- kazdy moze sie wypowiedziec - ale jej lub jego - bo moze to chlopak nawet ..--zadania, by te strone zamknac, bo nic nie jest warta - to totalna przesada - to zwykly, pospolity \"pies ogrodnika\" - ta/ten - blancia..hehe..i jej /jego sztuczna nienawisc albo zazdrosc albo kopanie za wiersze tutaj wydrukowane to nic innego jak absolutna rozpacz kogos, kto jest sam, kto sie zawiodl na innych , kto nienawidzi siebie i ludzi ... tylko wybral ten nick \"blancia\" czy jakos tak..droge ataku zamiast drogi rozmowy - i co z tego ma? - odpowiem jasno i dobitnie - blancia ma z tego GOWNO - i nadal bedzie w swej ciemnosci mysli widziec w ludziach wrogow i za wlasne losu ciegi - rozdawac bedzie piescia ciosy w kierunku innych , nie znanych sobie ludzi - ale tylko po to , by sie przez chwile lepiej poczuc , bo walnal /walnela - juz kiedys taka osoba byla tutaj -przed stronami wielu - i wtedy takze uslyszala jedyna wlasciwa odpowiedz: zmien sie i daj ludziom zyc i zyj sama - albo SPADAJ stad - bo nikt twego blota tutaj za swoje proby poetyckie (lepsze i gorsze -to fakt -wiemy o tym wszyscy) nie oczekuje..hehe SPADAJ zatem blancio w swoj swiat nienawisci , albo - wroc do nas jako normalny czlowiek - TY MASZ WYBOR- wybor mamy wszyscy zawsze i zaden cios losu nie daje nam rekojmi by innych - nawet nie znanych nam ludzi - walic piescia - zapamietaj to sobie niejaki/niejaka \"blancia\" czy jakos ..tak v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blancia -----> jestem święcie przekonana, że w dużym stopniu masz rację. Nie uważam się za wirtuoza słowa. Piszę, bo mam taką potrzebę. Bo są rzeczy, których nie umiem powiedzieć w inny sposób. Bo kocham pisać, kocham poezję, kocham to uczucie, kiedy odnajduję w czyjejś twórczości swoje emocje, swoje myśli, swój sposób patrzenia na świat. Nie twierdzę, że robię to dobrze. Robię to, bo to jest dla mnie jedyny sposób na wyrzucenie z siebie tego, co mnie boli. Tutaj znalazłam ludzi, którzy chcą tego wysłuchać i mnie też interesuje to, co oni mają do powiedzenia i tyle. Nigdy nie twierdziłam, że moje wiersze są jakimiś arcydziełami. Blancia -----> i jeszcze jedno. Nie twierdzę, że twoja krytyka jest bezzasadna albo że nie masz racji. Chętnie wysłucham krytyki, byleby była konstruktywna. A twoja nie jest. Poza tym tutaj ludzie zamieszczają swoje wiersze. Nic poza tym o nas nie wiesz. Więc jeśli chcesz oceniać, bardzo chętnie wysłucham rzeczowych argumentów na temat moich kawałków (choć wydaje mi się, że reszta stałych bywalców tego topiku, też będzie wdzięczna za takowe). Ale nie wiedząc nic na temat tego, jakim jestem człowiekiem, co mną kieruje i jakich wyborów dokonuję, NIE OCENIAJ MNIE!!! (Cytuję: \"jesteście dla mnie niczym\") Tylko o tyle cię proszę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje sie chetnie pod Twoja wypowiedzia *malenka-kobieta*:-) istnieje krytyka dla krytyki i krytyka konstruktywna - a to dwie rozne pary butow..hehe miej pikny dzien i relaks nim wir nauki, pracy i codziennej normalki wciagnie znow w swe \"sidla\";-) *posluchajmy prze chwile muzyki - tak ogluszaja dzis nas dzieje - wiec niech ta iskra nas ogrzeje\":-) zaraz wrzuce \"gwiazdkowe\" CD i poslucham i zanuce i basta;-) pozdrowionka:-) i byl 24grudnia i Wigilia i lamalismy sie Oplatkiem:-) a poza tym... nie lamajmy sie niczym! amen;-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka i Radosny - posłuchajmy muzyki , porozmawiajmy z przyjaznymi ludźmi , bo agresywnych i obrażających innych ( jak widzimy ) nie brakuje .Cóż , świat nie jest idealny :) Wszystkich ciepło nastawionych do innych ludzi ( nawet tych krytykujących ,acz konstruktywnie , a nie personalnie ) CIEPŁO POZDRAWIAM :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×