Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość witam prawie jesiennie
👄 i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusto u Was
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ciemno wszedzie...pusto wszedzie...co to bedzie ????... co to bedzie ..???\" ...\"Bal Wszystkich Swietych\"...:-)) strasznie lubie !!! Witajcie Poeci i Reszta Ludnosci:-))) Lato dzisiaj raczej do du.... ale.... \"nic nie moze wiecznie trwac\" ..lalalala i... by przy Budce Suflera pozostac: \"A po nocy przychodzi dzien, a po burzy spokoj\":-))) pozdrowionka! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radosny ------> święte słowa :D A ja właśnie wróciłam z wioski, na której uprawiałam z koleżanką słodkie nicnierobienie. Przez parę dni po prostu odpuściłyśmy sobie wszystko. Mam teraz mnóstwo energii na dalsze życie... Pozdrawiam wszystkich :) 🌻 PS Ktoś tu czasem powinien wpaść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani :) Ja czasem wpadam ;) ale w niedzielę jadę nad morze .Może chociaż na parę chwil zaświeci tam słońce ? Jak myślicie ? Ściskam Was mocno i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę ci Jagoda duuuużo słoneczka i zazdroszczę wyjazdu nad nasze zimne, ale piękne polskie morze - mi on tego roku nie pisany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda ------> na pewno będziesz miała mnóstwo słońca :) Teraz prognozy przewidują tylko słońce, upały i w ogóle świetną pogodę, więc chyba wybrałaś idealny moment. Życzę wspaniałego wyjazdu. Kurczę, jak ja ci zazdroszczę... morze, plaża, zachody słońca... eh, rozmarzyłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam ,moje Kochane :) Mam tylko nadzieję ,że tym razem prognozy się sprawdzą , bo ostatnio z tym dośc kiepsko :D POmyślę O Was i pozdrowię nasze morze .Oczywiście dam znac po powrocie i opowiem jak było .Na razie trzymajcie się ciepło ,a ja Wam prześlę wiatr pachnący morzem i duuuuuuuuuuuuuużo romantyzmu .......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej!!! Ja przy tej pogodzie uskuteczniam siedzenie w domu - najmniejszą szkodę może mi wyrządzić. Za parę dni moje koleżanki wyjeżdżają na co najmniej rok do Londynu... Dziwnie tak się z nimi żegnać, wiedząc... No ale... lato w pełni, pogoda zabójcza :D, po prostu nic nie robię :) i podoba mi się to. Jagoda ------> jak tam morze? Musi być cudownie... Też tak chcę :) !!! Baw się tam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo Was tj. nas znalazłem, prawie w odmętach zapomnienia ;) Pozdrawiam serdecznie :) Ostatnio przechodzę ciężkie chwile, więc prawie nie piszę ani na forum, ani poezji. Powiem tylko tak, kobieta stwierdziła, że ona nie potrzebuje nikogo, że samotność jej odpowiada, a za kilka lat może zacznie sobie kogoś szukać, na razie woli samotność i jej z tym dobrze, więc sami widzicie, że po takich słowach to raczej ciężko się pozbierać było i wciąż jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 grosze -------> nie wiem, co ci powiedzieć. Chyba tylko, że nic się nie dzieje bez przyczyny. Trzymaj się... wszystko się ułoży. Chociaż wiem, że to tak łatwo mówić, a uwierzyć to już inna sprawa. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZV
TAJEMNICZY PANIE-kocham czytac to co wstawiasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie KOchani :) Właśnie wróciłam .Było ciepło i pięknie .Morze jak zawsze szumi , pachnie i nastraja romantycznie .Tylko trochę za dużo ludzi i te poparzone plecy .................;) 3 Grosze - to nie byla Twoja druga połowa pomarańczy .......Poczekaj , gdzieś na pewno taka na Ciebie czeka. Pozdrawiam Was ciepło i jeszcze za zapachem morza i piaskiem w każdej walizce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja też byłam nad morzem
było pieknie............................................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tu czasem zaglądam
Lubię ten spokój , który tu panuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tu zaglądam codziennie!!!Już ci kiedyś napisałam, że tak łatwo się mnie nie pozbędziesz!!! Nikt nic nie pisze, mi jakoś tak też pióro rdzewieje, nie mam tutaj co wrzucać, więc tylko zaglądam, czy ktoś czegoś nie wrzucił. Ale chyba nie tylko moje pióro rdzewieje powoli :( Jagoda ------> A ty też nic nie piszesz ostatnio? Może to jakaś choroba zakaźna, co to się przez łącza internetowe przenosi? Nie wiem, nie mam ostatnio nic do powiedzenia, więc nawet nie wyciągam kartki, żeby coś napisać. A z drugiej strony, właśnie sobie uświadomiłam, pisząc to, że tęsknię za dźwiękiem, jakie wydaje pióro, prześlizgując się po papierze. Ale co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maleńka :) Jakże się cieszę ,że wciąż przy mnie trwasz .Dla Ciebie ,więc 🌻 i [ usta] .Jeżeli chodzi o pisanie , u mnie też jakaś posucha .Tak naprawdę zapomniałam jak to jest , kiedy coś zmusza do wzięcia kartki i zapisania czegoś .Zawsze jednak powtarzam - życie nie stoi w miejscu -ciągle więc coś się zmienia .... Może poczekajmy do jesieni .Ona lepiej nastraja ( przynajmniej mnie ) Ciepło Cię pozdrawiam i bardzo się cieszę ,że Cię poznałam i wciąż mogę z Tobą rozmawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda -----> nawzajem :) 🌻👄 Mnie ostatnio nic nie nastraja do pisania. Może to i lepiej, bo zawsze piszę na czarno, na smutno, więc może to oznacza, że jestem radosna, może nawet szczęśliwa... Ale mimo wszystko brakuje mi tego. Zabawy słowami. Wena raz jest, a raz jej nie ma, takie życie. A mimo to tęsknię za pisaniem. Może jutro coś naskrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malerńka - to czekam na Twoje pisanie :) Jutro znów wyjeżdżam na tydzień ,więc nie będę się pewnie odzywac .Ale jak wrócę na pewno dam znac. Miłego sirpnia Ci życzę .U mnie już czuc wczesną jesień,Uwielbiam ten zapach .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda ------> W takim razie ponownie: Miłego wyjazdu życzę :) A ja muszę się wreszcie zabrać za naukę do wrześniowego egzaminu... a tak mi się nie chce... No cóż, trzeba się będzie przemóc, innego wyjścia nie ma :/ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna pogoda... chodzę po parku, słucham muzyki, trochę się bawię, czytam... uwielbiam to... po prostu uwielbiam. ----> ładuje baterie na cały rok. To dopiero jest życie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka - wróciłam .Było pięknie , w górach już pachnie jesienią i jakaś taką nostalgią .Uwielbiam ten zapach :) Może to dlatego ,że jestem jesienną dziewczyną :D Cieplutko Cię pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×