Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Witajcie :D Bardzo lubię ten zaciszny kącik. Pozwólcie zatem, że się przyłączę. *** Burza - skłoniła do przemyśleń Wiatr - rozwiał złudzenia Deszcz - zmył wątpliwości Słońce - rozjaśniło smutek Drzewa w lesie - dodały energii i teraz...rosnę od nowa z nadzieją że kiedyś znowu zakwitnę w miłość Pozdrawiam serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda ----> oj, powinna być nauka, bo poprawkę mam we wrześniu, ale jakoś nie chce mi się :/ Dlatego na razie czytam książki (dla rozrywki), trochę baluję, odwiedzam stare kąty w moim mieście, jakoś tak po prostu sobie żyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria..
"Zagubiona" Zagubiona ja, zagubiona posrod gwiazd, beyszelestnie blakam sie wsrod czarnej nocy.. Niezrazona porazkami, szukam dalej, swego miejsca na ziemi, swych przyjaciol.. Jedni szczerze odpychaja, drudzy nawet nie zauwazaja, trzeci niby uwielbiaja, ale gdy pojawia sie ktos i nny, zaraz opuszczaja.. Po policzku zaczyna plynac lza, jedna,druga,trzecia.. Spowodowana zalem i bezradnoscia, smutkiem i wsciekloscia, na ten chory swiat, swiat,w ktorym falszywi ludzie maja przewage nad tymi dobrymi.. Mimo wszystko bede szukac.. "Bol" Pograzona w marzeniach nie uslyszalam Cie, jak prosiles bym wrocila,bym Ci zdrade przebaczyla.. Stales przede mna z ogromnym bukietem czerwonych roz, z blagalnym spojrzeniem w oczach.. Jednak ja,kiedy sie ocknelam machnelam tylko reka i powiedzialam ZEGNAJ.. Przepraszam,ale zbyt wielka krzywde zrobiles mi, by teraz znowu ze mna byc.. Chcialabym przebaczyc,ale nie potrafie.. Rana jest zbyt swieza..Za duzo bolu sprawiles mi.. O ktorym chce zapomniec.. "Odszedles" Moje zycie stracilo sens, oczy zaszklily sie lzami, gdy powiedziales te okrutne slowa- 'Koniec z nami'. Po wypowiedzeniu ich, odwrociles sie na piecie i poszedles przed siebie, innymi slowy-odszedles.. W tym czasie ja stalam zalamana,lzami zalana,zaplakana, z myslami glupimi,ze smiercia zwiazanymi.. Bo po co mam zyc,kiedy nie mam Ciebie? Nie potrafie,nie umiem,nie chce.. Zaczelam krzyczec 'Zaczekaj,zaczekaj' lecz Ty nie uslyszales,bo byles za daleko.. Mam jeszcze mnostwo innych wierszy,ale na razie dalam tylko te..Jesli uwazacie,ze sa denne,to sie nie zdziwie:P Szczerze,to jestem od Was duzo mlodsza..Mimo wszystko pozdrawiam i czekam na komentarze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Jak miło Was widziec:) Maleńka- nauka nie zając , nie ucieknie ;) A życie bez zachwycania się światem i dobrej zabawy nie ma smaku :) Pozdrawiam Cię ciepło :) SErdecznie witam Nowe Twarze :) Oreore- witaj i zapraszam do nas .Przyłączaj się natychmiast :) Czekam na nowe wiesze :)Mam nadzieję,że jeszcze tu wpadniesz :) Daria - witam :) Nie uważam ,że Twoje wiersze są \'\'denne\" Tak jak powiedziałaś ,jesteś od nas młodsza ( ile masz lat ? ) ,więc i układanie myśli , emocje są trochę inne niż np. moje . I bardzo dobrze :) Zapraszam Cię do naszego Kącika i czekam na więcej .POzdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda :) teraz raczej nie wiersz... wspomnienie? najbardziej lubiłam dotykać dłonią twojego policzka magiczne miejsce ciepłe pachnące trochę szorstkie i pamiętam jeszcze jak ty delikatnie odgarniałeś kosmyki z mojego czoła i... dlaczego wspomnienia nie potrafią być trójwymiarowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj smutne - czy lubimy smutek :) jest taki... uduchowiony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie burzy nie było
i też świeci słońce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Jagoda u mnie słonecznie :) wieczorem była wieelka ulewa pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczno - pochmurne - pozdrowienia Wam sle;-) tendencja sloneczna zawsze zwyciezy ..hehe... \"bo w sercu ciagle maj\";-) za male ciut (czyli w sobote rano) wybywam ponownie w podroz po Europie - po powrocie zamelduje sie u Was Poeci :-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda :) u mnie z braku czasu - brak weny ;) właśnie weszłam tu na chwilkę, żeby sprawdzić, co słychać pozdrawiam cieplutko (chyba się przyda na taką pogodę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Pogoda taka za oknem, że tylko zakopać się w łóżku nie wyściubiać nawet nosa. Nie mam ochoty na nic, nie mam na nic siły, a nie mam czasu, żeby spać, bo się muszę uczyć :( Do bani. A miał być taki piękny wrzesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam jesiennie i pełen nadziei :) Po 🌻 Więdzę, że nasz kącik troszkę podupadł w rankingach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani ! Zimno ,leje ,wieje .Nie na taką jesień czekałam :( Ale nie tracmy nadziei ,przecież \".....a po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój ....\" Ja dodam- po lecie przychodzi złota , polska jesień :) Wszystkich pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda ----> jesień to czas wierszy :) Co do mnie, to mogę wreszcie zacząć żyć... w każdym razie przez tydzień, bo potem wyniki egzaminu, który pisałam dzisiaj. Przez ostatnich kilka tygodni udawałam że się uczę, a tak naprawdę nie miałam na to najmniejszej ochoty i niewiele z tego wyszło, ale z życia też. A tak poza tym, to zupełnie nie mam o czym pisać. Całe moje życie to telewizor i książki. Takie to jakieś dziwne. Ale i tak bywa. PS nie stawiaj jeszcze krzyżyka na tym topiku. Jest potrzebny. Może nie na codzień, może nie bez przerwy, ale przydaje się, kiedy nagle dopada cię chęć przelania na papier myśli, które bolą albo cieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×