Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Witam Bywalcow tej strony :-)) I u mnie powoli \"jesien idzie przez park\" - jeszcze male ciut i wpadniemy w melancholie wrzesnia - powtarza sie ona kazdego roku i w tym bedzie podobnie;-)) Sloneczne mysli niechaj jednak dominuja - tego zycze..sobie... i..Reszcie Swiata:-))) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość połeta
napisałem ostatnio wiersz, proszę o opinie: A ja ino konia bije boję, się, że go zabiję bo cóż będę robił wtedy? W grę wchodzą tylko koledzy! Będę lał konika kumplom gębą, ręką,nogą dupom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłego wieczoru
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co dalej
gdzie jesteście moje dobe myśli pełne optymizmu pewnie wyjechały do Anglii w poszukiwaniu lepszego życia mam nadzieję że niedługo skończą im się funty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co dalej
ja też mam taką nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co dalej
zawołam cię raz jeszcze nie po raz ostatni co nas zagłusza rozsądek czy serce ten pierwszy nie pozwala marzyć to drugie nie daje zasnąć wołam szeptem myślami sobą nieznaną nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co dalej
przyznaję się, że ich wczesniej nie czytałam, ale masz rację - klimat podobny i struktura fajnie piszesz może teraz twoja kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się ,że Cię nie uraziłam :) Co do mojego pisania - chyba wyczerpała mi się wena;) Nic teraz nie piszę :( Za to Ty możesz tutaj pisac ile chcesz.Zachęcam i czekam na więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja - i co dalej :) będę zaglądać i pisywać - jak poukładam myśli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Jagoda :) między nami słowa niesłyszalne spojrzenia których nie widzimy gesty których nigdy nie odważymy się wykonać i tęsknota za kimś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×