Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Coda -dzięki za żyzcenia :) Dzisiaj dla Ciebie kawałek tortu (świeżego;) i oczywiście winko:) Maleńka- kuruj się szybko ! A potem poszalej z fryzurką:) Czekam na dobre wieści od Ciebie :) Mocno ściskam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno tylko świat i ludzka głupota są nieskończone ---> zaczynam w to wierzyć :( Ale poza tym, mam znowu ochotę pisać. Jeszcze nic nie napisałam, poza tym, co wrzuciłam parę dni temu, ale chcę pisać, a słowa same układają mi się w jakąś całość. Lubię to uczucie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też :) ale jak teraz się nie uda, to chyba przyjdzie nam wszystkim się pakować :( pozdrawiam niepolitycznie ale i niepoetycko - pustka w głowie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak teraz nie wyjdzie, to nie ma się po co pakować, bo i tak wszystko się rozpadnie na strzępy :P Ale, bądźmy dobrej myśli :) Na razie jeszcze nie ma się czym martwić. Tylko pogoda do bani :( Jagoda -----> i znów nic z tego nie wyszło, tzn. z pisania. Dopadł mnie brak czasu na cokolwiek. Ale się z tego cieszę, tego chciałam i przynajmniej robię coś, co mi się podoba :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przecież takie łatwe przejść obok ciebie obojętnie to nietrudne trzymać mocno ręce w kieszeniach zaciskając do bólu pięści żeby nie dotykać tak łatwo przymknąć powieki żebyś nie zobaczył w moich oczach tych myśli które już dawno powinny uśpione czekać na wieczne niespełnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skakały zające po zielonej łące Ujrzały jelonkę,już uciekać chcące Lecz znalazły norkę i szybko schowały Nie spostrzegły że przybiegł jeleń biały Łania przestraszona też chce już uciekać Jeleń doświadczony wie jak ją zatrzymać Więc skuliła się w sobie i biernie czeka Myśli sobie:\"Co zrobi ten głupi chłopina\" A on zerwał z polanki maczek czerwony I frunie do jelonki niczym czarne wrony. Mówi do niej:\"Moja piękna,miła będziesz ze mną ogromnie szczęśliwa.\" Łania gdy go z bliska na oczka ujrzała Już była w nim śmiertelnie zakochana. Więc tylko skinęła swoim pięknym łebkiem Jeleń nie napawa ją już lękiem. I razem odeszli tam,gdzie wschodzi słońce. A zajączki czym prędzej zaczęły tańce. Hasały,śpiewały do białego rana Nim jednemu z nim się krzywda nie stała. Bo pobiły się dwa pijane zające O jedno miejsce siedzące..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam gdzie ciała martwych leżą ludzi co już nie będą płakać, tam żywi w zmartwychwstanie wierzą. Choć oni już dawno jak ptak mogą latać! Tam gdzie ciała martwych leżą ludzi co już świat zapomniał, tam żywi w zmartwychwstanie wierzą. Dopiero każdy z nich po śmierci oprzytomniał! Tam gdzie ciała martwych leżą ludzi co już się nie ukryją, tam żywi w zmartwychwstanie wierzą. A oni dopiero po śmierci żyją! Tam gdzie ciała martwych leżą ludzi co już nic nie krzykną, tam żywi w zmartwychwstanie wierzą. Oni nigdy z serc nam nie znikną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milosc mnie uskrzydlila caly swiat mi przyslonila czas mija bardzo powoli a mi juz nie starcza silnej woli chcialabym byc obok ciebie ale ty nie chcesz mi oddac siebie po nocach bezustannie mysle moze ci telegram wysle ? bedzie tam notatka spora ze uderzyla mnie strzala Amora lzy mi po policzkasz splywaja a ciebie wciaz mi nie przybywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapalam dziś uśmiech dla tych ,których ciepło , bliskośc i słowa wciąż w sobie noszę :) \'\'Non omnis moriar\"-to chyba sens naszej ziemskiej wędrowki :) Witam Cię Kasiu 1111 :) Dośc zróżnicowane to , co napisałaś .Pozdrawiam :) i zapraszam jeszcze do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda ----> tak mam jakiś dół emocjonalny i w ogóle funkcjonalny :( W sumie to nie mam o czym mówić, a z tymi wariactwami w mojej głowie, to muszę uporać się sama. Inaczej się niestety nie da. Poza tym to wszystko rutyna. Nie ma nic do mówienia. Naprawdę mi smutno i nie chcę na nikogo tego zwalać, nikomu psuć nastroju. Będę mówiła więcej jak mi minie, za parę tygodni, albo miesięcy. Na razie się tylko witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka - to przykro mi :( Mam nadzieję ,że szybko tutaj wrócisz .Brakuje mi Ciebie :) Pozdrawiam Cię serdecznie i przesyłam dużo optymizmu i uśmiechu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech więc będzie...Sprzed chwili. Wiersz, albo coś podobnego. Próbuję żyć w bladym świetle dnia W świecie, gdzie nie ma dobra, W świecie, gdzie nie ma zła. W początku monotonnego listopada Krzyczę, szukam, wołam Odpowiada mi echem tylko pustka W ramionach ukochanego nie ma gwiazd W ramionach mojej miłości nie ma snów W ramionach jego, nie ma już nic Nawet mnie. W początku monotonnego listopada Chciałabym zamknąć świat na cztery spusty Zasnąć na dobę, pogrążyć się w nicość Niech chociaż ten jeden raz Pierwszy listopada zniknie z kalendarza I wszystkie światła razem z nim Niech mrok pochłonie całą mnie Choć na tego jednego dnia Nie chcę pamiętać… 10.11.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zasypalo Was
Wracajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko się przywitam , bo i tak nikogo nie ma :( Jeszcze tylko coś zacytuję: \"Może nie najważniejsze jest chciec iśc z kimś do łóżka ,ale chciec wstac następnego dnia rano i zrobic sobie nawzajem herbatę ? \" - J.L .Wiśniewski \"Samotmośc w sieci \" 🌻 PS.Przepraszam ,ale nie pisze mi się \"C\" z kreseczką :( Wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Jagoda czekałam, aż się pojawisz :) też lubię Wiśniewskiego :D Pozdrawiam cieplutko i czekam, aż mi się coś znowu ułoży w słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×