Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość JOAHIM
MOZE ALE LEPIEJ ZEBY BYLO DALEJ MILO MI SIE KLIKA NIE CHCIAL BYM TEGO ZEPSUC GLUPIMI ZAPROSZENIAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez cos mam: Na obiedzie raz pewna Francuzka Była gościem faceta z pułtuska Była ósma za sześć Gdy usiedli by jeść; Kwadrans później już miała go w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOAHIM
I CZASEM TAKIE BURAKI WPADAJA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie odpowiadam na zaproszenia osób , których nie znam . Też wolę klikać . Sama również nie zapraszam. Pozdrowienia , Joahimie ! Jeszcze coś do \"Buraka\"-trochę mało odkrywcze... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOAHIM
A JUZ MYSLALEM ZE WARZYWKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOAHIM
Rozmowa banalna Frazesy ,półsłówka Gra wirtualna Wyobraźni krzyżówka Pytanie odpowiedź Zaczepne słowa Czasami spowiedź Łatwa anonimowa To wsysa każdego Niezależnie od wieku Szukasz tego drugiego Gdzie jesteś "człowieku"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurde, wiersze miały być...Ja sie nie czepiam waszych, że mało odkrywcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOAHIM
MASZ RACJE BURAKU PRZEPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOAHIM
PEWNIE PO DRUGIEJ STRONIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOAHIM
CZASEM SIEDZI CZLOWIEK Z GLOWA W CHMURACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOAHIM
JA TEZ UCIEKAM BEDE DOPIERO 23:OO POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOAHIM
Z CALA PEWNOSCIA BEDE TU JUTRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOAHIM
BOZE A JA MUSZE DO PRACY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co treść, co treść? Mają tu być same słodkie wierszyki o miłości? To ja takich nie umiem... Zapytam, może suka jakieś zna... pewno coś pisze na moją cześć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie muszą być słodkie i wcale nie wszystkie są o miłośći .Przeczytaj wszystkie.Masz rację , wiersz może mieć różną formę i treść . Wpadaj ,więc do nas.Pozdrawiam i chwilowo żegnam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vredna_suka
nie znam słodkich wierszy :-( ale widziałam w stopce u kogoś taki : Gdy nastał cudny miesiąc maj i róz rozkwitla bialość poczułem dziwna prężność jaj i kuśki ociężąłość. Ad astra - chuja rwie się żerdź i dymiąc spermą chlupie Chcialbym sie zjebać az na smierć i być pogrzebion w dupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w obliczu przetrwania ciągłości bezsensu sens zapadł się pod powierzchnię bardziej niż wczoraj gdy dryfował poza orbitą celu skrajem płytszego niż dzisiaj topieli obłędu od upadku po słońce od śmierci po brzmienie samoświadomością własnego bezsensu wielkości kosmicznej typowe nadludzkie obciążenie jeśłi odmęt nicością wszechświata zasięgu dzisiejsze dno jutro przekroczy głębia obłędu nowe granice stałego lądu zasiedli na bagnach zamglonych życie otoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesień przychodzi od wschodu z miejsca gdzie rodzi się dzień pokorne czekanie na śmierć aż zabraknie sił aż opadnie ostatni liść czas chociaż krótki dopełnia się widać by odejść pomału to chyba pora limit trasy malutki wyczerpany niemal do zera nie będzie przykro gdy wszystko umiera odejść po cichu niekt przecież nie patrzy aura jedyna przyjazna deszczem ukryte łzy kamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały łabędz
piekne wiersze, mowia co chemy powiedziec co w nas:) nie ma mnie bez ciebie:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są wśród nas tacy którzy rozumieją, kochają słabych co w nic już nie wierzą, co poszli drogą prostą, odeszli daleko od Ciebie, od siebie, od miłości prawdziwej, podziwu, wzruszenia, a jednak ktoś ich kocha Są wśród nas tacy którzy rozumieją, znają nieszczęście, pustkę, odrzucenie, serce naprawią głowa się buntuje, gdy miłość przychodzi z nią wielkie zdziwienie, nagle wszystko nie do pary za wyjątkiem serca i każdy dzień piękny, znów tęcza na niebie, chcesz podziękować tym co zrozumieli, już ich nie ma, odeszli, wciąż kochają ciebie tak szybko odchodzą ci ludzie wspaniali dlaczego tych zabierasz co innych kochali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budować serca z piasku lepić kulki z czułości płakać gdy dziadek okulary zgubi chodzić po ziemi tylko głowa w niebie Uśmiechać się do lodów truskawkowych niemądrze ale za to jak smacznie tupać nogą na śmierć może ucieknie I nie wiedzieć jeszcze co by się zrobiło gdy na starość nam przyjdzie przypominać sobie dawną czystą miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×