Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

dyspersja snów dezintegracja wyobrażeń retencja uczuć akcji serca zaprzestanie ksenomorfizm zachowań rekultywacja duszy aktywacji serca bezskuteczne próby aktywacja serca życia ładowanie brak dostępu próby ponawianie brak serca dostępu ponów próbę ponów próbę ponów próbę ponów próbę ponów próbę ponów próbę ponów próbę ponów próbę ponów próbę ponów próbę ponów próbę ponów próbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystąpił błąd DDDD111DDDDDDDDDDDDDDDD1111111111DD DD1111111111111d111ddddddddd wwwwwwwww wszystkie nie zapisane aplikacje zostaną utracone ee wystąpił błąd wystąpił błąd wystąpił błąd wystąpił błąd wystąpił błąd połączenie przerwane --------------------------------------------------------------------------------------- nigdy juz adresu nie odnajdziesz nie na stronie wspólnych marzeń moje konto poza zasięgiem nie obejdziesz zabezpieczeń hasła które nie istnieje dla twojego serca dostęp niemożliwy anulowano twoje prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę otul mnie łzami nie uwierzyłem w ciała zmartwychwstanie już nie mogę, nie myśleć o jagodach i lesie to wszystko nieprawda drzewa wciąż nie dają cienia tak boli rozpacz widzę w niej twarz i dłonie cóż mi uczynił On w samotności stworzył niebo i ptaki ptaki umierają by być bliżej nieba a jak ja bez ciebie i czy to całe życie tak, całe życie Ps. Dziś ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, aż mnie kusi, żeby... a zresztą napiszę- Dlaczego zwątpiłaś w spojrzenie nie tylko na ciało w niezdarne wyznania miłosne w grę słów zazdrość ciszę niczym kamień w szczęście nieszczęście tak na wszelki wypadek Tylko ja jak osioł na wiosnę skaczę na jednej nodze wysyłam samotność w liście liczę chmury te czarne i białe szukam okularów różowych by wtykać nos w nie swoje serce Gdzie sens pytasz wcale go nie ma po prostu cię kocham chociaż tak trudno powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RALF LOPEZ MUNIOZ
Witam, dorzucę możę coś od siebie... Wciąż czekam Aż zjawisz się w przejrzystych szatach nagości Pachnąca deszczem i poranną trawą W naszyjniku z łez wypłakanych z tęsknoty za Tobą Czysta jak milczenie Niewinna jak śmierć Wciąż czekam By być gotowym gdy przybędziesz nocą Na siwym koniu księżycowego blasku Otoczona ognistym orszakiem świetlików Bezgranicznie cierpliwy Bo wiem że nie przyjdziesz Czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alcolumb -mam takie same odczucia:) a powiedz jesli można spytac -ila masz lat? ralf-piękne,bajeczne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wszyscy!! Szczególe powitanie dla nowego poety-Ralfa Lopeza Munioza( świetny pseudonim!). Fajnie ,że jeseście.Jedna uwaga- mam wrażenie ,że Ty Alcolumb 19 i Ty Wierszu 1888 macie bardzo podobny rodzaj wrażliwości . Wasze wiersze , często mają podobną atmosferę . Czy się mylę ?? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoimy zbyt prawdziwi romantyczna cisza dzwoni w uszach nie słyszę Ironia czasu niebo odległe od nieba gwiazdy zamknięte niebytem łzy dreptają przede mną Dłonie pomarszczone miłością trzymamy jak kulawe serce chrobotanie myśli Od prawdy bliżej końca ciemnieją głuche słowa tylko szum krwi Migotanie życia- biała zorza dźwięku samotności kłuje w oczy Odchodzisz wierząc w bliskość bez nadziei nie znajdziemy sensu by pojąć całość rozpaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcolubb 19- jak zwykle niezawodny . Dzięki , że ciągle tu wpadasz. Mam nadzieję ,że tak już zostanie . Napiszę swój. Kto? Wciąż czekam na ciebie Tylko nadal nie wiem Kim miałbyś być? Kompanem W dobrej zabawie? Pocieszycielem W smutku? Kochankiem W rozkoszy pożądania? Opiekunem W bezradności? ........................ Wciąż czekam na ciebie I pragnę tylko Byś przygarnął mnie Jak swoją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOAHIM
Bo ja się uczę największej sztuki życia: Uśmiechać się zawsze i wszędzie I bez rozpaczy znosić bóle, I nie żałować tego co przeszło, I nie bać się tego co będzie! Poznałem smak głodu I bezsennych nocy (to było dawno) I wiem jak kłuje zimno Gdy w kłębek chciałbyś być skulony, I wiem co znaczy lać łzy niemocy W niejeden dzień jasny , Niejedną noc ciemną I nauczyłem się popędzać myślami Czas, co bezlitośnie lubi się dłużyć. I wiem jak ciężko trzeba walczyć z sobą, Aby nie upaść i nie dać się znużyć Nie kończącą zda się drogą. I dalej uczę się najcięższej sztuki życia Uśmiechać się zawsze i wszędzie Bez rozpaczy znosić bóle, Nie żałować tego co przeszło I nie bać się tego co będzie. Ktoś po klawiszach palcami wodzi O struny skrzypiec czyjaś ręka trąca Jakaś melodia z dala nadchodzi - Chcę ją spamiętać, lecz tony się mącą - Śni mi się w nocy nasze pianino - Czarne i lśniące stoi pod ścianą - I na mnie czeka, gdy dni szare miną Wrócę do niego - gdy wolna zostanę... Na razie śnię tylko i rymy układam Czasem - choć rzadko - łzy leje I bajki sobie opowiadam, I do snów moich się śmieję Buduję przyszłość promienną, jasną Podkłady.(?) daję z dobroci A w słonecznej jasnej strudze W blasku prawdziwych urojeń Dusza się kąpie jak w strudze I lżej oddycha serce moje Przez gwiazdy, księżyc i słońca promienie Przez wszystkie blaski istniejące I moje serce tęskniące Przez drzewa, krzewy i przez wiatru tchnienie Przez wszystko co kwitnie i rośnie I moje sny o wiośnie Przez świeżą zieleń, przez błękit nieba Poprzez gry kolorów tęczowych lśnienie W tonach żałobnej piosenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Joahimie! Fajnie ,że do nas dołączyłeś.Też wciąż uczę się życia.Chociaż nie uśmiechu \"zawsze i wszędzie\" Umiem już też nie żałować , tego co było. Pewnie , dłużej od Ciebie żyję ..... Pozdrawiam i zapraszam znowu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOAHIM
JAGODKO NIE CHCI WIEDZIEC ILE TWOJ PRZECIWNIK MA LAT BO TWOJE NAPEWNO MOGE POMNOZYC PRZEZ DWA.JEZELI TWOJ NIK JEST ZARAZEM ROCZNIKIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOAHIM
Zabiorę Cię w sen mój głęboki Gdzie wszystko zdarzyć się może Gdzie marzeń suną obłoki Gdzie szczęścia palą się zorze W śnie mogę Cię nosić na rękach I z kwiatów szyć suknie dla Ciebie A w nostalgicznych piosenkach Malować Twe imię na niebie Tam łożę Ci z westchnień uścielę Smutek na radość wymienię Dzień szary przekształcę w niedziele I Twoim stanę się cieniem Symfonią będę Cię pieścił Całował usta, powieki I miejsca gdzie amor umieścił miłość Sen ten niech trwa na wieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOAHIM
Czat Czat -komputerowy narkotyk Monitora tafla szklana Klawiatury zimny dotyk Gdzieś tam 'Ona" ,nieznana Nick ciekawy być musi Obok papieros i kawa Może któryś się skusi Dla niej to nie zabawa Tak wielu czatuje I starsi i młodzi Każdy próbuje Nie każdemu wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joahim- rozszyfrowałeś mój nick . Jeżeli jest tak ,jak piszesz (dwa razy większe doświadczenie życiowe niż moje), to bardzo się cieszę ,że tu zajrzałeś i odważyłeś się zostawić swój ślad.Podoba mi się wiersz o śnie. Trochę w nim marzeń , trochę nadziei, trochę erotyki... Pozdrawiam . Wpadaj do nas jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOAHIM
NO JEST ROZNICA ALENIE AZ DWA RAZY PRZESADZILEM..DZIEKUJE ZA ZAPROSZENIE BEDE O WAS PAMIETAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOAHIM
NO PROSZE JAK MILO ZACHECASZ DO ODWIEDZIN DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOAHIM
A MOZESZ MI ZDRADZIC Z JAKIEGO KONCA POLSKI KLIKASZ TAK Z CIEKAWOSCI PYTAM???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOAHIM
CENTRALNA NO MNIJ WIECEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×