Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MadziaBi

Poronienie od upadku???

Polecane posty

Gość MadziaBi

Nie wiem co mam myśleć, byłam w 4 tygodniu ciąży, wszystko było dobrze, rano wyszłam z psem na spacer, zczepił się z innym psem i tak mnie szarpnął, że wylądowałam na betonie, oprócz zdartych kolan nic mi poczatkowo nie było, po ok. 2 godzinach zaczęłam lekko plamic, i zaczęły mnie boleć jajniki, a po nastypnych ok. 4 godzinach silny krwotok. Od razu poszłam do lekarza, powiedział, ze to poronienie samoistne, , ze nie jest konieczny zabieg, i mam przyjść na kontrole za 3 dni, chyba ze będę się źle czuć to mam się zgłosić. Powiedzcie mi czy to jest możliwe, żebym mogła poronić przez ten upadek? Zawsze mi się wydawało, że dzidzia jest b. Dobrze chroniona, ale już nie wiem. Jutro ide na kontrole, ale ta myśl nie daje mi spokoju.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penguinka
jest to jakieś prawdopodobieństwo.. przy poronieniach często nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to : dlaczego? nie ma sensu, żebyś to rozdrapywała i się zadręczała i im szybciej się z tym pogodzisz tym lepiej dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
A może do tego emocje które towarzyszyły temu upadkowi?Przypomnij sobie co czułaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×