Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość havana

brązowa wydzielina ??

Polecane posty

Gość havana

od dwoch dni znajduje na mojej wkladce, bardzo gesta brązowa wydzieline, nie wiem co sie dzieje do okresu pozostal mi ponad tydzien... mam niewielkie bole podbrzusza i nie wiem czy mozna tez z tym wiazac bole zoladka od kilku dni... jak myslicie co moglo sie stac w moim organizmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra pne
najprawdopodobnie jajeczko się zagnieżdza gratulacje będziesz mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja propozycja
kleopatra na glowe upadlas ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaabigail
tez tak mialam ostatnio. ale to juz nie pierwszy raz w srodku cyklu mi sie to zdarzylo. i na pewno nie jestem w ciazy bo mam 17 lat i nie ma mozliwosci bym byla w tym stanie.czytalam ze to ponoc normalne w czasie owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość havana
w ciąży?? no ladnie, a przypadkiem podczas ciazy nie powinna byc biala "twarozkowata" ?? trzeciego dnia dostalam lekkiego krwawienia.. mam nadzieje ze to jednak poczatek miesiaczki, ale nigdy wczesniej nie mialam takich obiawow... kleopatro czy ty bylas (jestes) w ciazy i mialas brazowa wydzieline?? a moze ktos inny potrafi na to odowiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a możer to...
plamienie około owulacyjne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość havana
mam 24 lata i juz ponad rok wspolzyje ze swoim chlopakiem, nie jest to moja pierwsza owulacja w zyciu, ale wczesniej nie mialam takich obiawow, zdazala sie takiego koloru wydzielina ale dzien po lub przed miesiaczka, ale nie w srodku dlatego tez zasialo to niepokoj w mojej glowie... moze sie tak gwaltownie (znaczy z miesiaca na miesiac) zmienic sposob owulacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyh
może do gina czas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luteinka
Najprawdopodobniej to niedomoga lutealna- za mało luteiny zawsze objawia się plamieniem na tydzień przed właściwą miesiączką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luteinka
Musisz udać się do gina. Jeśli nie teraz to gdy powtórzy się taka sytuacja za miesiąc. I zbadaj poziom Prolaktyny. Sprwdź czy nie masz wycieku z piersi jak lekko uciśniesz. Nadmiar prolaktyny może spowodować zmniejszenie wydzielania progesteronu czyli luteiny i wyciek z piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość havana
w koncu jakas konkretna wypowiedz, dziekuje.. masz racje bez ginekologa sie nie obedzie, szczerze ci powiem wystraszylas mnie troche.. najgorsze to ze wiaze sie to z nieplodnoscia, o boze juz chyba wolala bym byc w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość havana
wyciekow z piersi nie mam, z tego co przed chwila sprawdzilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luteinka
A niedomoga lutealna może być nie tylko z powodu podwyższonej prolaktyny. Może to być też jak ktoś napisał plamienie okołoowulacyjne. Nie powinno ono trwać dłużej niż 2-3 dni. Chociaż mnie się kiedyś zdarzyło 5 dniowe. Najczęściej temu plamieniu towarzyszy płodny sluz- taki glutowaty - jak surowe białko jaja . A bezpłodnością tak od razu się nie zamartwiaj- wszystko się da wyleczyć, a już w szczególności zaburzenia hormonalne. Ale by spać spokojnie umów się na wizytę do gina. Podam Ci link do forum kobiecego, gdzie w wyszukiwarce znajdziesz setki tematów o podobnej problematyce jak twoja- plamienia. I można też tam zapytać prawdziwego ginekologa- zawsze odpowiada. http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=216 A pytania do gina- to jest topik pod tytułem ''pytania do doktor koali''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff dziewczyny a myślalam że tylko ja tak mam. Od kąd pamiętam zawsze miałam te plamienia przed miesiączką i trwały 2-3 dni. 3 lata temu zaczełam brac tabletki anty i miałam spokoj na 3 lata ale 2 miesiace temu odstawiłam i zastanawiam sie czy ta historia z plamieniem si powtórzy, pierwszy cykl po odstawieniu miałam dziwny w 18 dniu cyklu pojawiły sie te plamienia ktore w 22 dniu cyklu przekształciły sie w niewielkie krwawienie (domniemywam ze to był okres ale małoobfoty). Dzis jestem w 25 dniu cyklu i narazie plamień do tej pory nie miałam więc może jest szansa że pojawi się miesiączka bez tych plamień. Mówilam mojemu lekarzowi o tych plamieniach i też mi powiedział że to brak progesteronu ale postanowilismy ze poczekamy 3 miesiace i zobaczymy czy organizm sam sobie ureguluje wszystko. Mam pytanie do Luteinki: - czy brak progesteronu może oznaczać bezpłodność? Własnie o to zapomiałam zapytać lekarza. Pamiętam swoje cykle przed tabletkami i chyba nie zawsze dochodziło u mnie do owulacji. Martwie się tym wszystkim. Czy musiałabym się leczyć zeby zajść w ciąże? Luteinko bardzo proszę odpowiedz mi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość havana
poczytalam troszke o niedomodze luteinowej, i mysle ze jak na razie nie mam 100% objawow tej choroby, ale masz racje jezeli to sie powtorzy kolejny raz to ide bez wachania wczesniej, chyba ze nie wytrzymam i pojde na dniach profilaktycznie... dzieki jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luteinka
ejmi- z tego co wiem- to mała ilość progesteronu powoduje, że błona śluzowa macicy nie rozrasta się jak trzeba- i wtedy jest problem z zagnieżdżeniem się zarodka i utrzymaniem ciąży- ale stosuje się odpowiednie wtedy leki- sztuczny progesteron i jest ok. niedomoga lutealna wcale nie musi oznaczać braku owulacji- przecież to jest dysfunkcja ciałka żółtego- a ono by powstało musi dojść do owulacji- po prostu ono wydziela niedostateczną ilość progesteronu=luteiny. zbadaj sobie może poziom prolaktyny- bo jak już pisałam często hiperprolaktynemia powoduje niedomogę i oczywiście można zbadać też progesteron. chociaż ja osobiście mam lekko podwyższoną prolaktynę- skutkiem stresów- i fazę lutealną mam prawidłową, także nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luteinko - bardzo Ci dziękuję za jasną odpowiedz, wypowiadasz się profesjonalnie widać że się znasz na rzeczy:) Narazie nie bedę robiła badań bo mam nadzieje, że po dostawieniu tabletek organizm sam dojdzie do siebie. Dziś czyli w 26 dniu cyklu dostalam okres, który nie był poprzedzony plamieniami więc chyba do dobry znak, prawda? Ale jeśli przydarzą mi się wp rzyszłości te plamienia to napewno zbadam prolaktynę, obserwuje swoje piersi, nie mam wycieku ale za to przez cały cykl bolały i nadal bolą mnie sutki (nie drastycznie ale kiedy ściskam to czuję ból). Jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luteinka
Cieszę się ,że mogłam pomóc. Masz rację poczekaj spokojnie- może wszystko się ureguluje. Organizm kobiety to nie zegarek. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia17
czesc , mam na imie Iza i od miesiąca nie mam miesiączki , a za to od kilku dni na mojej wkładce pojawiła się brązowa wydzielina. Czy jest możłiwosc że jestem w ciąży skoro nie współżyję ze swoim chłopakiem??? błagam , niech ktoś mi pomoze:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aimee24
dziewczyny jak macie taką wydzieline to wypada zrobić USG dopochwowe...ja miałam coś takiego ...nie dostałam miesiączki, potem ją wywołałam luteiną i po jej skończeniu dalej miałam takie ciemne plamienia. USG wykazało torbiel :/ także to szybko do gina i na badanie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleQ
Wiesz...Ja też tak miałam dokładnie wczoraj =) i szperałam po necie szukając jakiegoś racjonalnego wytłumaczenia, pojawienia się tej wydzieliny. Oczywiście miałam tak też 2 miesiące temu ale o wiele mniej :| potem przy następnej miesiączce w ogóle tego nie miałam, więc myślałam, że już wszytsko ok. A Tu patrze mam znowu ten brązowy śluz. Na początQ wypowiedź Kleopatry mnie przeraziła;/ tym bardziej, że stosowaliśmy stosunek przerywany z chłopakiem:| Ale teraz jest ok, jeszcze tej samej nocy dostałam okresu ;) Więc i Ty się nie martw.! Ani nikt więcej kto Sam będzie szukał czegoś na ten temat :) Jak zbliża się termin okresu i masz ten śluz to tylko oznacza to, że niebawem on nastąpi;) Pozdro:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondina
ja mam inny problem wydzieline mam biała jaj własnie białko z jajka i jeszcze inna taka dziwna boli mnie podbrzusze i zołądek hmmmmm i tez nie wiem co to a do ginekologa mam termin za 18 dni dopiero. Wiecie co to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotyleQ
Blondina Taki właśnie śluz oznacza, że lada dzień pojawi się miesiączka;) nie martw się:* tylko cierpliwie poczekaj =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotyleQ
a co do bólu podbrzusza, to Ja przed okresem też mam takie bóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniao76
Luteinka-fajna wypowiedz, swietnie uzupelnia to co wczoraj uslyszalam od mojej lekarki. 25 dzien cyklu, USG wykazuje cieniutką błone macicy (6mm) brak sladow owulacji i torbiel 2cm (90% ze zniknie przy miesiaczce) . Dodam ze po odstawieniu Yasmin pol roku temu , zaczely sie wlasnie brazowe plamienia..Brak prolaktyny-stwierdzila lekarka. No i od wczoraj biore provere,zeby przyspieszyc miesiaczke i zobaczyc co z torbielem..jak nie zniknie to bedzie zle.Nastraszyla mnie troche ze widac tam jakis cyt.'dzyndzolek' na nim ..no i sie tym 'troche' przerazilam... Tak czy siak-to brak prolaktyny, ale czytalam o mieszankach ziolowych ktore pomagaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletka20
mam pytanie nie wiem co sie dzieje w tym miesiacu powinnam dostac okres 13 lutego.Mam od 2 tygodni bole jajników nie moge spac w nocy,mam wzdęcia.dzis 18 lutego bolała mnie glowa i brzuch mysalam ze dostalam wkoncu okres ale zauwazylam na wkladce lekko brazaowy śluz,pozniej nic nie bylo i po 5 godzinach pościla sie dopiero krew co to moze byc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANUM
IDZ DO GINEKOLOGA ,NIECH CI ZROBI USG MACICY ,PODOBNE UPŁAWY ZDARZAJA SIE PRZY MIĘSNIKACH I USG JAJNIKÓW-torbiel czeoladowa jajnika tez daje takie upławy i cytologie ,bo rak szyjki macicy tez daje takie upławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u arletki to
czasem nie ciąza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo_nika
witam mam pytanie bore tabletki antykoncepcyjne juz od roku zazwyczaj meisiaczka pojawia sie regularnie w sumie zawsze nie co do godziny al zawsze w ten sam dzien. tym razem jest to brazowa wydzielina z mala domieszka krwi. co to mzoe byc ktos wie?blagam dajcie odpowiedz bo tu chyba zwarjuje z nerwow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×