Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość havana

brązowa wydzielina ??

Polecane posty

Gość martitt
Witam! Mam takie pytanko ale w sumie moze zaczne od poczatku, no wiec tak, z mezem staramy sie o dzidziusia no i tak staralismy sie kolo roku, bylam u ginekologa i przepisal mi tabletki antykoncepcyjne Diane na 3 miesiace i powiedzial ze jak skoncza mi sie tabletki zaraz starac sie o dzidziusia, no wiec skonczyly mi sie tabletki, dostalam miesiaczki w poniedzialek, skonczyla sie w piatek w sobote kochalismy sie z mezem i jak rano wstalam mialam wlasnie brazowa wydzieline i jest tak juz trzeci dzien, boli mnie tez podbrzusze a raczej jajnik taki bol jakby przed miesiaczka czy ktos mi moze powiedziec co to moze znaczyc? Powinnam sie martwic? Tyle sie naczytalam na tych forach ze juz nie mam pojecia co myslec. Oj ale sie rozpisalam :P No ale mam nadzieje ze ktos pomoze, z gory dziekuje (za odp i za dotarcie do konca mojej wypowiedzi) :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martitt
No tak brazowa wydzielina sie skonczyla od wczorajszego wieczora nic, dzis znowu kochalismy sie z mezem ale dalej nic to chyba dobrze, no ale jajnik dalej boli hmm czy cos moze byc nie tak? Ta wydzielina to chyba naprawde 'resztki' po miesiaczce no ale ten jajnik dalej te dziwne uczucie jakby przed miesiaczka, mam nadzieje ze w koncu doczekamy sie dzidziusia :) na poprzedni post nikt nie odpisal i na ten pewnie puki co tez nikt nie odpisze no ale poczekam :) Dzieki wszystkim czytajacym i odpowiadajacym (oby) :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovaczka
z tego co mi wiadomo to raczej nie jest ciąża a i dziewczyny mam takie pytanie Ja miałam taka brązową wydzieline przez 2 dni troche sie wystraszyłam mam prawie 15 lat a nie mam okresu co to mogło być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Za pół roku skończę 17 lat. Moje cykle trwają 28-29 dni. Od dwóch dni mam brązowy śluz. W pierwszy dzień był on brązowy, było widać niteczki krwi, a dziś jest taki beżowy. Za 3 dni powinnam dostać okres, ale nigdy wcześniej nie miałam takich objawów... Uprawiałam z chłopakiem petting, ale robiliśmy to rozsądnie, żeby nic nie mogło później być. Do tego dziwnego śluzu boli mnie dolna część kręgosłupa też i podbrzusze. Nie jest to silny ból, ale jakiś jest, taki choćby dyskomfort. No i mam pytanie, miała któraś z Was takie coś? Może to być jakimś cudem ciąża ? A no i ten śluz jak dla mnie nie śmierdzi, może ma taki kwasowy zapach, ale wydaje mi się że tak czasem jest... Proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do havana
nie masz co sie martwic poniewaz jest to normalne, pochwa przygotowuje sie do miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxMartaxxx
Biorę tabletki od roku. Bardzo skrupulatnie, nigdy zadnej nie zapomnialam i w wyznaczonych porach. NIgdy nie miałam problemow z okresem. teraz tydzien przed okresem pojawilo się brązowe plamienie, a okres dostałam, ale bardzo skąpy i brązowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 26
Witam jestem w 6 tygodniu w ciąży i dziś zaczęło mnie boleć podbrzusze gdy siusiam to na papieże zostaje mi gęsto brazoawa wydzielina a tak to.mam wkładkę czystą nie wiem co to oznacza czy już ktoś tak miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak samo.. znaczy ciaze podejrzewam, bo okres spóźnia mi się 10 dni. Tylko, że dziś właśnie zabolal mnie brzuch jak na okres A tam tylko przy sikaniu brązowa wydzielona na papierze, poza tym nic więcej. Od paru dni jestem senna, zmęczona, mam taki dziwny metaliczny smak w ustach. Resztę żadnych innych objawów. Też nie wiem co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delfina888
Hej. Jeszcze nie miałam pierwszej miesiączki, ale na bieliźnie wystąpiła brązowa wydzielina. Czy to znak, że niedługo dostanę pierwszą miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×