Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość havana

brązowa wydzielina ??

Polecane posty

Gość tez ciekawa
tez ta kiedys mialam....i okazalo sie ze to ciaza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborowa
ja tez tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrapek77
czesc dziewczyny mam taki problem niedawno miałam okres i po okresie miałambrazowa wydzieline przed okresem tez to miałam a teraz strasznie mnie boli brzuch i piersi i nie mam apetyty jest mi nie gobrze czy ktoras z was moze by mi pomogła odpowiedziec co mi jest ? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutyna
Witam, moim problemem jest to, że ostatnią miesiączkę miałam jakoś dobrze przed świętami - około tygodnia - nie zwaracam na to zbytnio uwagi, ze względu na młody wiek. Także okres spóźnia mi się już dość sporo. Wcześniej już miewałam 2tygodniowe spóźnienia. Ale jakiś czas temu pojawiło sie 2 dniowe plamienie. Nie wiem co o tym myśleć. Nie odczuwam jakiegoś specjalnego bólu piersi, dwa dni temu miałam chwilowe bule lewego jajnika. Proszę o odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jestem ciekawa
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jestem ciekawa
dziewczyny podniosłam-bo pare wątkó w tym temacie pojawiło sie w ciągu 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyhyhy
Też mam własnie ten sam problem. Tylko ze u mnie wyglądało to tak: Okres mialam od 16 do 22, a od 22 do 7 marca mialam biały śluz z czarnymi strzepkami.. a potem .. przez 5 dni jednolicie brązowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim18
Hej dziewczyny! Od 3 dni powinnam miec okres... Niestety go nie mam :(. A zamiast niego mam brazowa wydzieline (od 5 dni). Czy to moze byc objaw ciazy??? Ponad 2 tyg temu wspolzylam z chlopakiem (stosunek przerywany, na pewno bez wytrysku). Nie ukrywam,ze mam stracha, ale wydaje mi sie ze ten nieszczesny brązowy śluz, nie jest objawem ciazy. Nigdy wczesniej go nie mialam i stad te obawy. Mam 18 lat i nie chce jeszcze zostac mamą.... Proszę o radę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim18_1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim18_1990
Hej dziewczyny! Od 3 dni powinnam miec okres... Niestety go nie mam :(. A zamiast niego mam brazowa wydzieline (od 5 dni). Czy to moze byc objaw ciazy??? Ponad 2 tyg temu wspolzylam z chlopakiem (stosunek przerywany, na pewno bez wytrysku). Nie ukrywam,ze mam stracha, ale wydaje mi sie ze ten nieszczesny brązowy śluz, nie jest objawem ciazy. Nigdy wczesniej go nie mialam i stad te obawy. Mam 18 lat i nie chce jeszcze zostac mamą.... Proszę o radę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimina
Witam wszystkich!Mam taki maly problem.Mam 21 lat,to tej pory miesiaczkowalam normalnie.Ale od zeszlego misiaca dostalam takie brazowawe uplawy z mala iloscia krwi.W tym miesciacu mam to po raz drugi.Wystepuje w tym samym czasie co mieciaczka,ale jest strasznie tego malo(wkladka to za duzo).W zeszlym msc bylam w zwiazku z tym u ginekologa,powiedziala ze niby wszystko jest ok,ale ja mam to po raz 2.Podpowiedzcie prosze,co robic???Za odpowiedzi z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka15
Mysle ze nie masz sie czym martwic,Poprostu masz jakies pozostalosci zamiast okresu..Skoro nawet ginekolog mowi ze to ok,to nie masz sie czym martwic:). Ja mam gorsza sprawe! Nie mialam jeszcze okresu.Mialam przez 3 lata białą wydzieline, przez ostatni tydzien mialam na majtkach juz wiekszy kawalki tej wydzieliny troche jak galaretka..Teraz przez 3 dni leciala mi brazowa wydzielina,teraz zrobila sie nieco bordowa i jest jej o wiele wiecej jak na wlkadke conajmniej..Czy to moze byc grzybica?:(Bo wszyscy na forach mnie tym straszą,a drudzy pisza ze to jest moja pierwsza miesiaczka.Co o tym sadzicie?:(Wy wiecie lepiej-jestescie starsze ode mnie.(I nie chce isc do ginekologa!:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka15
PS: Ej czy te malutkie kawalki "galaretki" wraz z bialym sluzem jest nromalny czy to zpaowiedz grzybicy???Prosze pomozcie!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka85
hej dziewczyny bardzo sie niepokoje bo spoznial mi sie okres ponad 2 tyg az w koncu dzis ucieszona myslalam ze nie bede mama i nagle patrze jest okres ale gdy zmienialam tampona po 3 godzianch zobaczylam tylko brazowe zabarwienie... boje sie ze jestem wciazy!!!! mam opuchniete piersi jak przed okresem ale dziwnie nie boli mnie brzuch bo zawsze pobolewal a teraz nie prosze o pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_1
u mnie nastapilo to bardzo dziwnie bo nigdy czegos takiego nie mialam i dopiero po przerywanym stosunku z chlopakiem wystapila ta brazowa wydzielina na drugi dzien... w dodatku wymiotowac mi sie chce jak cos jem ale to chyba przez stres jak myslicie obawiac sie czegos ?? boje sie ze to moze byc ciaza a tak naprawde to byl moj pierwszy stosunek ... plis o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania mam to samo-tez taki przypadek...hmm tez mnie to niepokoi ale trwalo5 dni a w miedzyczasie mialam poldniowy okres...hnmm tylko w moim przypadku moze to byc po tabletce\"po\"mam strasznego stracha-nigdy wiecej bez zabezpieczenia tego nie zrobie-chociaz moj facet jest pewny ze nic nie zrobil...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania mam to samo-tez taki przypadek...hmm tez mnie to niepokoi ale trwalo5 dni a w miedzyczasie mialam poldniowy okres...hnmm tylko w moim przypadku moze to byc po tabletce"po"mam strasznego stracha-nigdy wiecej bez zabezpieczenia tego nie zrobie-chociaz moj facet jest pewny ze nic nie zrobil...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_1
boje sie ze jestem w ciazy :(:( slyszalam o tabletce ktora mozna wziac kilka dni po stosunku i ze tak powiem ''usuwa ciąze'' to prawda? jak tak to po ilu dniach moge ja wziac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuniia
biorę pierwsze opakowanie yasminu i męczy mnie wydzielina którą mam po okresie już 3 dzień jest wlasnie mocno brazowa i nie mam pojecia czym to jest spowodowane i czy to jest normalne?? gdyby ktoras mogla mi odpowiedziec to bylabym wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iden
Tę tabletkę bierze się z tego co wiem najpóźniej w czasie DO 72 godzin po stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwi2303
ostanio miałam podobny problem - okres mi się spóźniał a zamiast tego jakaś brązowa wydzielina. Poszłam do lekarza i na 99% jestem w ciąży i jestem szczęśliwa. Lekarka przypisała mi tabletki Luteina50 (progesteron) - chyba ma mi pomóc by nie było tej wydzieliny. Jeżeli macie taki problem to idźcie od razu do lekarza - po co się zadręczać myślami co się dzieje, dlaczego coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie.. Jakie jest prawdopodobieństwo, ze kobieta zaszła w ciąże kochając sie z mężczyzną mniej więcej 2-3 minuty... bez zabezpieczenia? Wytrysku wcale nie bylo. To byla krótka chwila. Zapłodnienie chyba wręcz niemożliwe? Mam takiego stracha na tym punkcie, nie wiem co mam robić mam jakies chore paranoje :/ Czytam te wszytkie fora i jest różnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalia532
Kala555 jesli nie było wytrysku to nie mozliwoscia jest zajscie w ciąże,pozatym w jakim dniu w ktorym sie kochalas, przewaznie jest tak ze (choc kazda kobieta ma rozne cykle) miedzy 10-18 dnia sa dni plodne, co do wydzieliny brazowej najlepiej udac sie do ginekologa i zapytac sie co to oznacza bo moze to oznaczac jakis stan zapalny choc nie musi , moze np.nadzerke.. w moim przypadku okazała sie maleńka nadżerka ktorej sie juz pozbyla, idzcie do gona i zróbcie badanie dopochwowe usg, cytologie i bedziecie mialy pelna jasnosc, po co tracić czas na nerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooo tottt
no i ile z tych diewczyn od plamień zostało mamami???? ja sama dostałam te plamienia już 3 dzień plamię a okres powinnam dostać dopiero za 6 dni :( nie wiem co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what is the cause
Hej:) mam pytanie do Was mianowicie 11dni temu piescilismy sie z chlopakiem i on (nie wkładal) ale dotykal mojej pochwy penisem (bez zadnych zabazpieczen) wiec mogl sie dostac do mojej pochwy ten płyn ktory sie wydziela przy podnieceniu i to własnie jest powodem moich zmartwien bo nie chce byc w ciazy a dzien po tym "akcie" zaczal mi cieknac brozowawy sluz i mam juz tak 10dni:( czy to moze byc objaw ciazy?? odpowiedzcie prosze!:( z góry dziekuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka......
Witam! Mam pewien problem, mianowicie chodzi o to ze okres spoznia mi sie juz 7 dzien... 2 dni temu zauwazylam ze mam dzwny sluz na majtkach...niedawno wspolzylam z chlopakiem i nie wiem czy moze byc to ciaza!Dodam ze od czasu do czasu mam delikatne bole brzucha tak jak przed okresem...nie wiem co robic , lekarz odpada poniewaz jestem za granica, testu jeszcze nie chce robic... moze mi ktos pomoc? Boje sie ze moze byc to jakas choroba...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eudaimonius
Hej dziewczyny, brązowa wydzielina może oznaczać zbliżającą się miesiączkę. Nie denerwujcie sie niepotrzebnie, bo tym opóźnicie sobie jej nadejście. Ja miałam dokładnie tak samo, obawiałam się, że zaszłam w ciąże po stosunku przerywanym. Dostałam jednakże okres punktualnie, obfity jak zawsze, bóle te same co zawsze czyli wsyzstko jest w porządku. Zaczynam brać tabletki hormonalne, gdyż nie planuje jeszcze dzidzi:) Dziewczyny zabezpieczajcie się rozsądnie, bo stosunek przerywany to żadna gwarancja. Nie warto pozniej popadac w paranoje. Wizyta u lekarza to naprawde nic strasznego. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :( Trzy dni temu się kochałam ze swoim chłopakiem. Spuścił mi się tam... Nie zdąrzył wyciągnąć. Ale spuścił się jakieś 3/4cm od wejścia... no wiecie o co chodzi... Mało miał wtedy włożone. Od tego czasu mam brązową wydzielinę. :( Myślałam że to okres i wogóle... i że nie ma powodów do obaw. Ale chyba jednak to nie okres. Nie wiem co się dzieje. Mam się bać? Mogę być w ciąży? Proszę o szybką odpowiedź ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze że okres dopiero mialam miec za tydzień dopiero... takze to jest srodek cyklu. pomocyyyyyyyy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×