Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość filizanka bez uszka

potrzebuje ktos rozmowy ... wysłucham

Polecane posty

Gość filizanka bez uszka

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filizanka bez uszka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..hm, widac nikt się nie kwapi... :) ..no i co samotna wyspo, lepiej juz dzis? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia137
hej:) oj bardzo potrzebuje rozmowy..nie ma mnie kto wysłuchac a sprawa dotyczy mojego bólu ktory cały czas mi towarzyszy, bo wiąże sie z utrata bliskiej osoby , która chyba kochałam...straciłam go poniewaz miał kobiete a ja byłam jego tylko kochanka a teraz po dłuższej przerwie zobaczyłam go ponownie i wszystko powrociło. jak z tym zyc?czy można zapomniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaaa
zakochal sie chyba we mnie zonaty. jest bardzo religijny i w ogole, ale ja wiem, ze cos go do mnie mocno ciagnie. moze nie fizycznie, ale tak jakos... najgorzej, ze uwielbiam jego dotyk... oczywiscie rece, ktore kiedys mi podal... ehhh... bierze mnie... co robic/>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ty chcesz słuchać
jak tyś bez ucha? ściema jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaaa
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczna20
witam kochane choć sama mam problem postaram sie jakos Wam pomoc , pogadac jesli tylko chcecie moze i jestem młoda bo mam tylko 21 lat ale życie mnie nie szczędzi :( i znam wiel trudnych przypadk ów a więc po kolei teraz bede pisac na wasze problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczna20
nadia137 ==> kochana niestety często tak jest ,ze kochanka jest na jakis czas a męzczyzna powraca do żony choć nie wyklucza sie ,że mężczyzna w kochance dostrzega prawdziwą miłość i bierze rozwód z żoną ,wiodąc później szczęsliwe życie z żoną jednak sądze ,że skoro spotykał się z Toba i było dobrze na pewno mu zależało i nie byłas obojętna skoro chciał to ciągnąć jednak sama widzisz wrócił do żony coś wiec musiało być nie tak i wolał żonę wiem ,że niektórzy mężczyźni tacy są ale Ty się kochana nie przejmuj znajdziesz kogoś wartościowszego , sama widzisz zdradza żone i chciałabys aby ciebie zdradzał skoro tak robi ?? na pewno nie więc dokladnie się zastanow ! zobaczysz ,że jego życie pokara za oszustwa żony i rodziny a ty ułożysz sobie szczęsliwe ,życie , myśl pozytywnie nie załamuj się , korzystaj z życia wiem ,że trudno jest zapomnieć sama teraz przeżywam ból ale kiedys to musi minąć .. pozdrawiam jak coś to pisz .. pytajacaaaaa ==> kochan a więc moja odpowiedz jest następująca przeczytaj co napisałam nadi sama widfzisz była ona kochanką więc dokladnie zastanów się wszystkie za i przeciw , możliwe ,że rozkocha cię w sobie i wróci do żony bądź będzie z Toba nie wiem jakie są relacje wasze ,ale dokładnie4 sie zastanów nad tym wszytskim , sama zapewne też nie chciałabyś być oswzukiwana tak jak on oszukuje rodzinę więc sie zastanów , mam nadzieje ,że podejmiesz odpowiednią decyzję jak cospisz a postarm się pomóc .. opozdrawiam ,, mam nadzieje ,że serduszko podpowie Ci co zrobic ... Dziewczyny jednak wybór należy do Was co zrobicie ja staram się tylko poprowadzić pewne rozważania a nie nakazuje wam podjęcia jednoznacznej decyzji Piszcie a chętnie doradzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filizanka bez uszka
filizanka słucha nawet bez uszka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filizanka bez uszka
= ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczna20
PISZCIE A CHĘTNIE POMOGĘ , jak powyżej ,ale chyba nikt nie chce skoro nie piszecie :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filizanka bez uszka
magiczna oni sobie zartowali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem
napisz mi jak odzyskac radosc zycia i uwolnic sie z toksycznego zwiazku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filizanka bez uszka
ja jestem od słuchania a nie dawania dobrych rad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaaa
o jakimkolwiek odejsciu od zony nie ma mowy. 0n chce pobyc troche ze mna, pobyc w innym swiecie ukradkiem za jej plecami. tez mi dobzre z nim sie gada itp ale juz kiedys cos podobnego przeszlam bo bylo mi smutno. dodam ze nie mam teraz nikogo, a on jest mily dla mnie. wiem, ze to glupie ale jednego dnia za nim tesknie, a innego nie chce go znac. cos ze mna nie tak :O magiczna masz 20lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pytajacaaaaaaaaa
ile masz lat dziewucho? a on ile ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaaa
ja 22... on 36 :/ p.s. nie bij :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczna20
Ja jestem ==> kochana jestem w dokładnie takiej sytuacji i jakoś mam pecha do takich związków gdzie partner sie zneca psychicznie nade mna i czasem chce uderzyć jednak zerwalismy teraz i jest ciężko choć on ciągle pisze :( wyjście jest jedno pomyśl kochana o wizji za kilka lat jak on się znęca nad Tobą bo niestety nie będzie lepiej tylko gorzej nie oszukujmy się :( wiem sama przez to przechodzilam :( kiedy on sprawia ci samą przyukrośc a Ty płaczesz po kątach , tego chcesz ?? na pewno nie . Stac Cie na kogoś lepszego uwierz !! nie bedzie łatwo ale pomysl o tej okrutnej wizji kiedy bedziesz wracac i o tym ,że masz innego wspanialego chłopaka z ktorym kiedys stworzysz rodzine bedziecie szczesliwi , mieli ustatkowane zycie materialne i emocjonalne, a o tamtym staraj sie nie myslec , umawiaj sie czesciej z przyjaciolmi , wychodz z domu itd wmow sobie ze nie jest ciebie wart bo w koncu tak jest a bedzie dobrze kochan trzymam kciuki jak coś to pisz ... całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filizanka bez uszka
pytajacaaaa powiedz ze zartujesz ,,0n chce pobyc troche ze mna, pobyc w innym swiecie ukradkiem za jej plecami.,, jakim swiecie boze słyszysz i nie grzmisz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem
magiczna -dziekuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaaa
no wiem, odbija mi, jemu tez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza ta od llisa
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pytajacaaaaaaaaa
Ty dziewczyno to robisz tylko z niewiedzy i braku doswiadczneia...kufa..jej uczucia to on szanuje i za jej plecami dziala a Twoje ma w dupie..no zesz, dziewczyno..czy nikt ci nie powiedzial, ze to uklad do d...?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza ta od llisa
moge wynuzyc swoja opowiesc, smutek mnie opetal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filizanka bez uszka
mow roza mow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filizanka bez uszka
tu mozna zostawic swoje zale smutki i rozterki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza ta od llisa
wlasnie spojrzalam na posty wyzej, chyba moj przypadek jest yjatkowo banalny, wiec moze odpuszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaaa
no wlasnie mnie w sobie rozkochuje :( a potem powie ze sama chcialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza ta od llisa
jak to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×