Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotna mamaa

ZBIÓRKA WYPRAWKI I INNYCH POTRZEBNYCH RZECZY DLA DZIECKA !!

Polecane posty

Gość figazmakiemipumpernikiel
fajne zdjecia, szybo rosnie Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyjemy głównie planami wyjazdu... za tydzień upragniony urlop męża i... będziemy musieli wszystko \"co niezbędne\" wcisnąć do samochodu... a teraz już zmykam do łóżka... wakacje są męczące :) jak nasza Izunia? napisz, że znudziło jej się ulewanie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zza granicy
czy ktos moze podac maila do Ani, bo chcialabym cos przeslac jej coreczce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos ktos ktos 333
malutka_istota@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktos
co słychac u mamy ????? wie ktos moze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, sorki duzo nie napisze bo mam mało czasu, wogole mam mało czasu dlatego topik stoi w miejscu, były chrzciny, mała chorowała, bylismy w szpitalu, scepienia, ja sobie zeby leczyłam, szkołe mam itd, itd, wciaz zabiegana wkleiłam nowe fotki wejdzcie :) www.malutkaistota.bobasy.pl pa pozdrawiam 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a TY W CIAZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 G ❤️ R ❤️ A ❤️ T ❤️ U ❤️ L ❤️ U ❤️ J ❤️ E 🌼 !!!!!!! no kurde ale numer :) i nic nie mówisz, kiedy masz termin, kurde to juz prawie trzeci miesiac :) i fotki miałas mi przesłac malutka_istota@wp.pl bede na nie czekac u nas jakos leci :) powoli do przodu, mała d;lugo chorowała prawie miesiac, rosnie, wielka juz jest, juz ciuszki przebieram :) takze wiesz hehe wysle ci :) nie mam co dluzej pisac bo mała nie daje pluc sie nauczyła i cały dzien z jezykiem na wierzchu cała opluta zaczeła jesc z łyzeczki, wciaz sie rusza, przekreca, wszystko chce do rak, ciagnie za włosy, kopie nogami, kreci sie no meksyk :D najlepiej przywiazac do łózeczka :) kiedys spała mi od 21 do 9 rano, teraz jest gorzej, zasypia o 24 i wstaje o 6 rano :( na jedzenie, meczace to troche ale daje jakos rade :) dobra konce bo mi z lezaka sie zsuwa :D pa i powodzenia, pisz co u Ciebie :) no i na kiedy masz terminm, ty zaszłas w ciaze tak jak ja rok temu zaszłam czyli termin masz pewno jakos na czerwiec, moze 1 czerwca :D:D dobra juz koncze bo zaraz mi spadnie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helloł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolychhh
WESOŁYCH ŚWIAT WSZYSTKIM !!!!!!!!!!!! życzy Świety Mikołaj :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikołaj to się troszkę spóźnił... bo on chyba 6. grudnia \"działa\" a nie 20... Ania... czerwcówki bardzo \"tęsknią\" za Twoim niepowtarzalnym stylem ;) pierwsze święta z Małą :) życzę, byście były szczęśliwe! ps. termin mam na 20. maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) dawno nie zagladałam, prawie pół roku. jest juz pozno, nie bede sie rozpisywac za duzo, jutro cos napisze wiecejjjj. ogolnie moja iza od 2 dni sama chodzi z "kąta" w "kąt" innymi słowy od kanapy do kanapy, od szafy do szafy, mowi mamammama dadadada tatatata tititi itd. Dla wszystkich, ktorzy zle mowili na cały ten temat Znalazłam prace, pracuje w dobrej restauracji, bardzo dobrze zarabiam, ale tez bardzo duzo pracuje, czasem po 12 godzin, non stop na stojaco, dzis nie wytrzymałam w pracy i bekse walnełam, wszystko mnie denerwowało od rana, wszystkiego brakowało, wszystko miało byc na juz na zaraz, a nie było nic, wszedzie brudno i nieład, pełno ludzi, zamowien, gonitwa za samym soba, gubiłam nogi, restauracja jest w centrum starego miasta, a teraz w lecie makabra :( dziewczyny pocieszały ale jak juz sie rozryczałam to koniec, miałam ochote wyjsc ubrac sie i złozyc wypowiedzenie, ale skoro przezywam tak ciezkie dni to przezyje wszystko :) co jeszcze :P mala ma 8 zębów :) 1 czerwca miała rok, wyprawiłam 3 bo przypadał weekend, kupilam nowa zielona spacerowke na prezent ;) byli goscie prezenty smiech :) moge powiedziec ze ułozyło mi sie, kolejny raz w zyciu mimo ostrego ślizgu, dalej stoje i zyje, a dzieki takim przezycia inne z pozoru ciezkie sprawy, problemy, staja sie dla człowieka łatwe i proste. Kiedy na dzien dobry wpadniesz w burze ktora zdarza sie żadko i ja przetrwasza, to potem gdy świeci słonce czujesz sie bezpiecznie bo wiesz ze mimo wszystko sobie poradzisz, bo gdzies za plecami masz bagaz ogromnych doswiadczen ktore wzmacniaja i daja siłe na przyszłosc. masło maślene :P z chlopami to mi nie wychodzi :/ kolezanki z pracy mowia ze to normalne i ze jest okres przestoju jakis czas, tylko u mnie kurna troche sie ten przestuj dłuzy, faceci woja sie kobiet z dziecmi, to juz zdazyłam zauwazyc. Moze kiedys... przydrepta do mnie ten odpowiedni, kazdego dnia zastanawiam sie co moj przyszły facet teraz robi i czy tez o tym mysli, czy teskni za kobieta i czeka na mnie jak ja na niego rozklejam sie sorki :) koncze na dzis, do juterka. Odezwijcie sie bo nie bede gadac do siebie, kiedys było nas duzo, mam nadzieje ze tak pozostało całuje 🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo upssssss kochanych ortografiarzy przepraszam za wszystkie błedy ortograficzne, napewno wciaz zyjecie na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Aniu :D dobrze, że się w końcu odezwałaś, ciekawa byłam, co u Was nowego! no i dobrze, że dobrze ;) chwilowe kryzysy zdarzają się w każdej branży, a w restauracji są wręcz nieuniknione! kto się zajmuje Izunią, gdy tyle czasu spędzasz w pracy? a facetami sobie głowy nie zaprzątaj! ten właściwy pojawi się wtedy, gdy nie będziesz szukać... czasem trzeba poczekać dłużej! dobrze wiesz, że nie warto się spieszyć :p a co u mnie? 30. kwietnia urodziłam synka :D wklejam Ci link do stronki, na której jest kilka naszych zdjęć! tyle razy już o to prosiłaś :) http://www.fotosik.pl/search.php?search=grubymis&wyslij=szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghklg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey czy jest Tu ktos kto kiedys sie udzielał Jestem Anka Ta która kiedys prosiła o pomoc-Samotnam mama Jesli jeszcze udzielacie sie na forum tutaj to bardzo prosiła bym o odzew chce miec kontakt z wszystkimi ktorzy wtedy tak bardzo pomogli ! Chciała bym odswierzyc kontakty opowiedziec co u mnie i jak mi sie ułozyło A nie wiem jakby było gdybyscie Wy zwykli bezinteresowni ludzie, nie pomogli w najtrudniejszym dla mnie momecie Czekam na odzew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udzialalam sie
co u ciebie Aniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×