Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trevira

Szukam zdesperowanych, zawzietych i silnych osób

Polecane posty

zapraszam zapraszam :) ja się trzymam cały czas :) tygrysku a do jakiej wagi dazysz? lushinko,a tobie jak idzie? Gdzie reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaded
hej trevira- powiedz, jak ta dietka wygląda w praktyce, tzn. jedzenia jest wystarczająco, żeby zaspokoić głód? aaa jakie są efekty i czy ruch jest wskazany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem :)zaraz smigam po zakupki i od jutra wchodze do Waszej grupki ;) dzis jesxcze dokoncze swoja dietke ale nie jakeis obzeranki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja ogólnie juz sie odchudzam od stycznia i startowałam z 70kg. Miałam dietkę 1000kcal i teraz ta dietkę :) mi ogólnie jesc się niechce i ćwicze dośc dużo i jest ok. ale wiadomo,że jak się ciagle myśli o jedzeniu to sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od jutra tez zaczynam,bo dzis nie miałam składników,ale dziś robie takie wprowadzenie i jem jak wróbelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie trzymam :) mam nadziję,że nic mnie nie skusi :) Dziewczyny to może tabelka??? NICK....WAGA.....WZROST......B......T.....B......U.......CEL trevira...59kg....170...........94......65....90....50.......54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....WAGA.....WZROST......B......T.....B......U.......CEL...UBYŁO trevira...59kg....170...........94......65....90....50.......54......0....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jutra wielki start :) ja sie tak obżarłam :( nie wiem co we mnie wstąpiło :( boje się,że wszystko popsuje :( wpisze sobie większą wage,bo pewnie jutro będzie o wiele wyższa :( NICK....WAGA.....WZROST......B......T.....B......U.......CEL...UBYŁO trevira...59kg....170...........94......65....90....50.......54......0.... lushinka...59kg.....170.........92......66....89.....49.......54.....0....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja juz po śniadanku :) myśle,że ten topik umiera :( ale dzięki za naprawde fajna dietkę. Zdam relacje co i jak później jak ja skończe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez chce... na sniadanie byla kawa pomarancza i jablko... ale zaczne dzisiaj... ;) bo jak nie zaczne natychmiast to utro znowu bedzie kg wiecej. ile czasu dziennie poswicacie na cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak miło,że sie ktoś odezwał :) Ja chodze na aerobik 4x w tygodniu,a tak to ćwicze w domku po 1h i duzo spaceruje :) a co do dietki to ja dzis: śniadanko:herbatka, marchewka obiad:mięso pieczone na grilu elektyrycznym i czerwona kapustka podwieczorek: mała pomarańcza i troche truskawek teraz spadam na spacer,a wieczorkiem koło 17-18 pochłone 1 jajko,a od jutra jak zacznie się pełny tydzień postaram sie w 100% dostosować do jadłospisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umarłabym z głodu na takiej diecie... Pamiętajcie, ze dieta żeby była skuteczna musi być pełnowartościowa i nie może być głodówką. Najlepiej, żeby była dobrana przez dietetyka, który dodatkowo nauczy nas prawidłowych nawyków żywieniowych. Tylko trwała zmiana nawyków da trwałe rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×