Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiesta295

Despratki co mają do zgubienia 5kg,przez dwa miesiące,zapraszam

Polecane posty

jeśli bedzie mi ubywać 1 kg na tydzień to napewno wytrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja jestem na diecie już 3 tygodnie i schudłam 3 kg.Ograniczam jedzenie i nie jem kolacji - to wszystko.Na początku było trudno, ale teraz już przyzwyczaiłam się do tego, że kładę się spać głodna.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już druga której sie udało 1 kg w tydz. no to teraz naprawde zaczynam na powarznie dzięki dziewczyny trochę się podbudowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ide spać szczęśliwsza bo wiem że komuś się udało ,pozdrawiam i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 1000kcal naprawdę można przeżyć: Zobaczcie ile to jedzonka, Podaje przykład: 1000kcal= 10 kromek razowego 1000kcal= jogurt danone mały, 4 jabłka, gotowana pierś z kurczaka, prince polo, sałatka z ogórka i pomidorka z majonezem light, 4 wasy posmarowane serkiem 1000= zestaw mcChicken w mcDonaldzie 1000= 10 bananów pierwsze kilka dni żołądek będzie się zmniejszał, bedziecie czuć głód, ale po 4 dniach się przyzwyczaji i będzie lux i pysznie, kochajcie siebie, chcecie batonika - zjedzcie go, ale pamiętajcie ile macie max kcal w dietce, wsłuchujcie się w swój organizm, nie katujcie go, a odwdzięczy się, zobaczycie.Ja w to wierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękności!!! Idę się wykąpać w algach zmikronizowanych - polecam, wyszczuplają - wierze w to. Później masaż i kremik anty cell. I lulu. Pozdrawiam, do jutra na pysznym, lekkim śniadanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Musze Wam coś zdradzić.Zawsze przed każdym posiłkiem łykam po 2 tab.błonnika, 2 tab.HCA i po 1 tab.zielonej herbatki, przemiana materii bomba i efekty zauważyłam po tyg - kilo w dół przy pożeraniu czekolady - do czego oczywiście nie zachęcam - ja już od jutra będę grzeczna, ale kapsułki rewelacja!!! ❤️ śpioch]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że zaczełyśmy.Ja idę już spać,dzisiaj zjadłam jeden jugurt naturalny,szkalnke mleka 2,0( to wipiłam) no i jeszcze trochę zimnianiaków(bardzo lubię ziemniaki( i nie odmówie ich sobie,w :mundurkach gotuje:,do lata,od lata,jesteśmy razem więc dieta łatwo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczynki,jutro z rana tylko jugurt i kromka chleba z chudą kiełabsą,na drugie śniadanie jugurt albo owoc(pomarańcza lub grejfrut...)a potem na obiad,zjedz to co chcesz ale bardzo mało,wypijmy szkalnke wody przed psiłekim i szklanke po ,do siedemnastej możemy się udać z lubym na kebaba ale pod wrunkiem że spalimy to poprzez seks.Tak postę powałam i zgubiłam wtedy duuużo nadwagi.Teraz nie mgę się powstrzymać i jem o wiele za dużo.Fajnie że odchudzacie się ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej??? No i jak? Nie popiszecie się, a może nie macie czym.... Ja napewno nie, moje dziejiejsze menu: big mac frytki cola kanapka no coment.... Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to disiaj zaszalałaś a ja trzymałam się dopuki na stole nie pojawiło się ciasto,ale jak wruciłam do domu to troche poćwiczyłam ale jestem zła na siebie i bardz głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megus
moja wczorajsza cudowna zupa odchudzila mnie prawie kilogram :P dzis zjadlam lekki obiadek i trzy kawaly sernika ;) nie jest zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megus
zwykla taka z 'kostki' i mrozonek - brukselki, kalafiory, buraki, marchewki, groszki, fasolki itd.. bez zadnego miecha :) jest pyszna i nie tuczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwwwwwwwwwwwwwwka
gdzie jesteście? mam nadzieję, że nie przerwałyście diety :-) u mnie tak sobie, staram się nie jeść, ale nie jest łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory dziewczynki że nie było mnie parę dni,dużo pracowałam.Diety nie przerwałam chodzę głodna i zła;),ale trwam dalej,najgorsze że moja wga tez dalej trwa.Co tam, u was?Jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxylady
Cześć ! Dołącze do was. Tylko że ja w ogólę nie mam wielkiego ciśnienia na schudnięcie, bo dobrze się czuję w swojej skórze, ale 5 kilo mogłabym zrzucić. Od jutra - bez cukru, mało tłuszczu, dużo wody ! I adidaski wyjąć czas na jogging ! Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×