Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość =========ON 22========

A ja tam nie dowierzam, że dziewczyny lubią seks!

Polecane posty

Gość =========ON 22========

Dlatego, że dowody na piśmie nie są dla mnie przekonywujace, bo równie dobrze każda z "Was" może byc "nim" a nie "nią" A nigdy nie miałem dziewczyny ani nie uprawiałem seksu. Po co to piszę? Nie nie kiedys sie nad soba użalałęm, teram mi to juz przeszlo a pisze tylko dlatego, ze MOGĘ:) bo na tym forum kazdy moze a przy okazji i wy sie czegos dowiecie, nauczycie o zyciu, a mianowicie tego, ze sa ludzie ktorzy nie wierza w to lub tamto a jak by tego malo, dowiecie sie czemu w to lub tamto nie wierza:) Czy to nie wspanial?:) i to wszystko zupelnie za darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no .... wszystko ok tylko chyba masz kiepskie źródła tych informacji ;) ja tam lubie :):) hehehheheheee :) oczywiście z moim lubym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokradorotka
ja czasem lubie seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do on22
Dziewczyny tak jak i faceci odczuwaja pociag seksualny i snuja fantazje, czasem jednak realny seks je rozczarowuje, bo np uwazaja, ze szanujacej sie kobiecie nie wypada robic niektorych rzeczy, albo np maja kiepskich kochankow i mysla, ze zawsze jest kiepsko. Kobieta gdy rozwinie skrzydla uwielbia seks, gdy pozna smak orgazmu, lubi go tak samo jak mezczyzni, niestety musi czasem cieszyc sie swa seksualnoscia wbrew obyczajom i opinii innych, bo niestety ludzie wciaz lubia uzywac okreslenie "dziwka" w stosunku do takich kobiet, zwlaszcza jezeli nie ma stalego partnera seksualnego. Zreszta duzo dziewczyn boi sie, ze nawet ich chlopak sobie tak o nich pomysli gdy za bardzo sie rozhulaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =========ON 22========
mnie wlasnie zawsze denerwowalo to jak mozna krytykwoac kobiety za to ze lubia seks, tepic w nich upodobanie do seksu. Zwlaszcza jesli upodobanie do seksu tępia w kobietach mężczyzni to ejst dla mnie niezrozumiałe, bo jesli inne kobiety to moze jakas zazdrosc czy konkurencja. W ogole funkcjonuja na swiecie przeciez pewne takie zlozone mechanizmy. Zwlaszcza dawniej ale i obecnie w niektorych krajach wlasnie glosi sie ze kobieta powinna nie lubic seksu. To irytujace i niezrozumiale. PRzeciez dla facetow jest lepiej jesli kobiety lubia seks? Jesli nie to wytlmacznie mi jaka korzysc ma facet z tego ze kobieta nie lubi seksu? !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do on22
Polska poszla krok na przod i mozna lubic seks, ale tylko z milosci :O W innych przypadkach jest sie k... Dlaczego faceci krytykuja? Bo boja sie zdrady, proste :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =========ON 22========
ja jesem za tym zeby dziewczyny lubily seks bez zadnych ograniczen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra Gertruda
ja tak samo twierdze jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjdhlvnlghsmgkl
cha!!! a ja tu rozpoznaję (w autorze topiku) styl pana prof. co to twierdził, że seks nie istnieje i miał na to dowody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahm ...
sex is gorgeous, fabulous, the best !!!!!!! with the one You want to have sex, of course ...I can't see any better thing than good fuck. Maybe I'm sounding like a bitch but You have to admit that this is perfectly and always true!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shakiraaa
Ja pewno lubie sex. Mam marzenia których pewne normy obyczajowe nie pozwalaja mi spelnić. Chciałabym np poznać kogoś w klubie i robic to gdzie popadnie ,ale takich kobiet sie nie szanuje. Czułabym się z tym źle.Mam jakąś blokade. Kobiety nie mogą sie realizowac seksualnie bo takie kobiety w naszym kraju nazywa sie dziwkami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt ze kobiety które chca
uprawiac sex dla czystej przyjemnosci a nie z milosci są narazone na opinie puszczalskich - łagodnie mówiąc. Ale przeciez nie wszędzie, nie w każdym srodowisku. Tylko nie narzekajcie że tak jest tylko w naszym kraju, gdzie indziej wcale nie mówi sie o nich lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×