Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pilohika

co myślicie o tych nieszczęsnych silikoholiczkach

Polecane posty

Gość pilohika

czy w ogołe można zrozumieć kobiety, które wstawiają sobie silikon, plastyk, metal czy inne badziewie ? Pomijam stany ewidentnej konieczności ... po wypadku itp. Kobieta, która wstawia sobie sztuczności pokazuje, że jest idiotką bez poczucia własnej wartości. Po prostu taka silikoholiczka. A teraz TV jeszcze reklamuje te praktyki w ohydnych programach "Chcę być piękna". Uczy chciejstwa i ucieczki od siebie ... a chirurdzy liczą kasę. Oni najlepiej zarbiają na najmniejuczciwych biznesach jak zabijanie dzieci nienarodzonych a teraz te majstrowanie przy kobiecych przydatkach. To powinno zostać prawnie zakazane ... i pewnie byłoby dawno gdyby nie feministki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już prawa w to nie mieszaj
wystarczy że aborcja nielegalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty chyba jesteś PISohika a nie pilohika jak któraś sobie chce powiększać to niech sobie powiększa, jej sprawa i jej kasa i nic ci do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już prawa w to nie mieszaj
dokładnie, co Cie obchodzi biust innych, swoim się zajmij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym to przysięgnij z ręką na sercu, że jakby tobie ktoś zaproponował jakąś plastykę za darmo to byś odmówiłą i nie skorzystała z okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumpek
cycków sztucznych nie poważam i macać nie będę, tak mi dopomóż Bóg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macowa
autorko topicu, troche przesadzilas z ta krytyka. Jestem zadowolona ze swojego wygladu, zwlaszcza z biustu i szczerze mowiac mam to gdzies co sobie robia inni, ich zycie, ich problemy, ich wybor. Zastanawia mnie skad w Tobie tyle pogardy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilohika
jesteśmy dziećmi według jednych Boga, według innych natury ... i nie do nas należy majstrowanie przy nas samych. Silikoholiczki majstrują przy ciele, a alkoholicy i narkomani przy nastrojach ... i to też uważasz jest wyłącznie ich sprawa ? To chorzy ludzie, którym trzeba pomóc wyjśc ze zgubnego stanu zamiast akceptowaać ich brewerie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qumullo
Kobieto, im bardziej cię poznaję tym bardziej mnie przerażasz i zniesmaczasz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macowa
Wez pod uwage to, ze Ty takze majstrujesz przy swoim ciele chodzac do lekarza i robiac makijaz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilohika
napisałam na początku, że są stany wyższej kobieczności, w których to jest dopuszczalne. Ale nie jest dopuszczalne na każde życzenie. Tak jak z narkotykami. Czasem si ę je podaje aby znieść ból ale nie pozwala sie ich używać bez oczywistej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilohika
a swoją drogą co trzeba mieć w głowie by wciskanie dużego obcego ciała do środka organizmu porównać do makijażu ... to typowa feministyczna zagrywka wymieszać, zamieszać i pomieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macowa
Robienie makijazu i chodzenie do lekarza tez jest majstrowaniem przy wlasnym ciele :O Jak sie nie ma argumentow w dyskusji to najlatwiej powolac sie na spisek feministek, homoseksualistow tudziez Zydow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macowa idź się macać
to może jakiś pożytek z ciebie będzie bo do myśłenia się nie nadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkasdpof
biust napompowany plastikiem to rozpoznaję z kilometra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×