Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Naughty Girl

The Drill.... z wokalem kobiety... ktos zna ?

Polecane posty

Gość qla81
mam same hity ale nie wiem co wy chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qla81
no qrwa ja podalem linka a nie jakis klauzone mi dziekuj anie jemu Bylem pierwszy huju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qla81
house keepers - go down (club mix) n-gels feat. estelle desanges - sex machine (orginal mix) anaklein - emotion benedict szlagowski - shakedown (orginal mix) p - fraeak p - comean dj jean - every single day armand van helden - into your eyes antoine clamaran - love for you lite frequency - high energy (extended club) joy kitikonti - joydontstop 2005 creambase - fiddle 2003 heiko & maiko - morseton (bass future fat bass mix) andain - beautiful things (gabriel & dresden remix) c-mos - two millions ways (axwell remix) mr x & mr y - n.o.d. (manieczki mix) dj hazel - weż pigułke dj noiserr - tidy bumpin'girlz (pink mammasitax mix) lexy & k-paul - freak dj pierce - valle de larmes marcel woods - advanced

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danserka
a ja tak troche odchodząc od tematu:) Prosze niech mi ktos przesle na e-mail MARCO V-RED BLUE PURPLE. bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macias
Kurde no widze ze masz same hity ajnowszej generacji.Przykładem tego może być np. -creambase - fiddle 2003 -dj hazel - weż pigułke -marcel woods - advanced Bez kitu te piosenki są przebojami w 2006r.Już byś przynajmniej niepisał ze są to hity ale że np. lubisz to słuchać albo ze są to twoje ulubiene piosenki ale nie ze hity.Śmieszny jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamtaksamojakty
a zna ktos piosenki dj matysa?? moglby zapodac tytulami,bo mam tylko 3 utwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopopop
Bob Sinclar - World Hold On (DJ Speed House Remix) Kalwi & Remi - Explosion (Axwell & S.Ingrosso TOTAL MIX) DJ T - Time Out (bootleg version) Hi Tack vs. Beny Benassi - Say, Bitch, Say (V888)(Club mix) dj smashed - house music in me C-Bool Feat. Magda Modra - Fire in my hands

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shanina
Hej ;* Mnie tymczasem interesuje "Get Drill and Work", ale bez wokalu [czy jak kto woli przepitego glosu tej kobity]. Jakby ktos mogl mi przeslac na maila bylabym MeGa wdzieczna.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolosina
a czy ktos wiec gdzie sa słowa do tej piosenki the drilla z polaczeniem pakito, tzn the drill z wokalem kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qla81
macias ty huju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qla81
nie tylko te 3 sa "najnowszej generacji "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qla81
kto powiedzial ze hit musi byc z bierzacego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macias
Ty wes zamknij morde pedale.To poco podajesz jakies piosenki,które są stare jak świat i szkoda juz ich słuchać bo poprostu siara... I sie nieudzielaj śmierdzielu bo Cie nieprzezwałem chuju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykk
kto wie gdzie moge znalesc sloewa do piosenki cylsound-get_drill_and_work co kobieta spiewa...normalnie utwrek masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drill
the drill z vocalem kobiety to morze byc tylko Britney_Spears_DRILL_-_Anticipating__JNX_Feelin__ThaT_Way_Mix i to nie jest zart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LukasDG
Chcecie drilla z vokalem krzykliwej murzynki to walcie gg 3444617

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qla81
macias ty chuju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość top85pl
No Tu juz dawno po temacie mam nadzieje ze na tym forum dowiem sie kto wykonje te drill z wokalem dracej sie murzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloneoiwko
moje typy: marco v-flase light marco v -red blue purple marco v-the funk battery marco v - simulated marco v-recovered marco v-more than a live away marco v-a great escape marco v-indicator marcel woods- times running out marcel woods-advanced dj tiesto-adiago for strings dj tiesto-lethal joy kitikonti-dirty summer members of mayday-10 in 01 bk-revolution (extended mix) armin va buuren-my my randy katana-plastic fantastic westbam & love committee-united states of love dla mnie te kawalki wymiataja wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qbek
dobra a ja mam amle pytanko i prosbe zaraz,od kilku dni bezsutecznie szukam piosenki ktora kiedys gral zespol Carpenters- Tcicket To Ride (*) I think I’m gonna be sad I think it’s today, yeah The boy that’s driving me mad is going away (**) he’s got a ticket to ride He’s got a ticket to ride He’s got a ticket to ride And he don’t care He said that living with me Is bringing him down, yeah He would never be free When I was aroun....itd :) teraz to rpzebia ktos,doszlym nie sluchy ze Syke'n Sugarstarr, ale nie dam glowy kawel jest zajebisty,jesli ktos mi pomoze go znlaezc...serdecznie podziekuje :) tylko nie podawajcie mi linkow prosze ktore nie dzialaja:) moze na poczte przeslecie jesli macie? qbelj@interia.pl z gory dziekuje i pozdrawiam...Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qbek
dobra a ja mam male pytanko i prosbe zarazem,od kilku dni bezskutecznie szukam piosenki ktora kiedys gral zespol Carpenters- Ticket To Ride: (*) I think I’m gonna be sad I think it’s today, yeah The boy that’s driving me mad is going away (**) he’s got a ticket to ride He’s got a ticket to ride He’s got a ticket to ride And he don’t care He said that living with me Is bringing him down, yeah He would never be free When I was aroun....itd teraz to przerabia ktos,doszly mnie sluchy ze Syke'n Sugarstarr, ale nie dam glowy kawalek jest zajebisty,jesli ktos mi pomoze go znlaezc...serdecznie podziekuje tylko nie podawajcie mi linkow prosze ktore nie dzialaja moze na poczte przeslecie jesli macie? qbelj@interia.pl z gory dziekuje i pozdrawiam...Kuba P.S.-SORKI ZA BLEDY W WYZEJ PODANYM POSCIKU,KLAWIATURKA MI SIE PSULA ;) POZDRO....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cloud
221. Offer Nissim Vs The Drill - First Time Of The Drill ( Dj Sever Remix 2006 ) Drill z fajnym vocalem..a po za tym polecam... DJ Jose -Stepping to the Beat (Dave Mcdonald Remix) ==Super!!== Eric Prydz & Steve Angello - Woz Not Woz ==Super!!== Marco V - Red Blue Purple ==Super!!== Who's Who - [What's What EP Vinyl ] Not So Dirty ==Super!!== Steve'n'king - Bounce ==Super!!== The Prodigy / Cut & Run - Outta Space (Booty Space Mix) ==Super!!== Alter Ego - Rocker Groove Coverage - 21st Century Digital Girl (Club Mix) The Boy Rackers - Bla Bla Bla (Flowers Trip Edit) == Stare ale jare!== Tocadisco - Music Loud ==Super!!== Monte E Fago - Esta Loca (Heiko & Maiko Remix) ATB - Let U Go (Tocadisco) ==Super!!== Dj Jean - Feel It (Main Anthem) Max Farenthide vs DJ Hubertuse - Easy Lady (Extended Version) Madonna VS The Drill - Hung Up (The Drill Radio Remix by Xelakad) Max Farenthide & DJ Hubertuse - Take U (Extended Version) limelight - gotta let u go Dj Cargo - Check It Out (Max Farenthide vs DJ Hubertuse remix) Pakito - Moving on stereo niles de vries - 12inch (rocco vs. bass-t remix) Dj Rooster.&.Sammy.Peralta.-Shake.It.(Steve.Angello.Remix) Best Of Discogalaxy - A1 Dont Go (Jr 80s Club Mix) g spott - sadness 2 vibez - move alone aston martinez & mario held presents the institution - rock the disco (vocal mix)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto zna takie piosenki, one są raczej house czy elektro house. W jednej cały czas powtarza się \"are you living alone\" potem coś tam \"...survive\" A w drugiej jest tylko tekst \"party, I\'d like to party\" i taka łupówka. Wiem, że może wam to nic nie mówić, ale może akurat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinksink
To jest po prostu zajebiscie wykurwiste...A jak ktoś lubi sie czasem zfazowac przy spoko muzie to niech poslucha "Smoke" E-Craig to odrazu odpłynie we własny świat--->SerIo wiem CoŚ o Tym ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinksink
To jest po prostu zajefajne...A jak ktoś lubi sie czasem zfazowac przy spoko muzie to niech poslucha Smoke E-Craig to odrazu odpłynie we własny świat--->SerIo wiem CoŚ o Tym ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blima
THE DRILL VS JUNIOR JACK-STUPIDRILL (KIZIOR 2006 BOOTLEG)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cloud
Ma ktoś keszcze jakies fajne tytuly?? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×