Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Naughty Girl

The Drill.... z wokalem kobiety... ktos zna ?

Polecane posty

Gość Sergiusz...
niezle tu piosenki leca, wiekszasc znam ale 1)Ten Kobiecy glos jest tez na White Sensation David Gueta Mix und ludzie sie ostro bawia i 2)refrain to: Go down go down come up come up...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vil.
Cylsound - get drill and work.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuziunia
Dziękuje rybson za linka...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malleństwo
Britney Spears vs The Drill - Anticipating znam tylko to, jeśli chcesz mogę Ci przesłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malleństwo
ooo ale klapa... Jestem tu pierwszy raz i troszku się pomyliłam :P sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuziunia
Szukam takiego fajnego kawałka...tytuł chyba Nimanya ale nie jestem pewna...na necie nigdzie tego nie ma:( jakby ktos wiedział to proszę o linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżenisz WWO
Fonzerelli-Moonlight Party (Original) Divini & Warning - 4LB (radio edit) Dj Maniana & Dj Maximus - MegaMusic Wilga Freeform Five - No More Conversations (Mylo Remix) John O'Callaghan & Bryan Kearney - Exactly marc_romboy_vs_tommie_sunshine-body_jack__dj_delicious_remix Micha Moor - Slip & Slide (Tim Le El Remix) Simmons & Christopher - The Weekend (Dennis Christopher Silicon Remix) Tune Brothers feat. Anthony Locks - I Like It (Ian Carey Remix) Who's Who - Not So Dirty 105 - haji and emanuel - take me away (stonebridge remix) Yahel & Eyal Barkan - Voyage (DJ Tiesto Magikal Remake vinyl) DJ Tiesto - Lethal Industry Dj Tiesto - barbers bang bang Moby feat mylene farmer - Sleeping away (axwell remix) Outwork feat Mr Gee - Electro (Cubeguys Dwlano Remix) beka z tego Phunk-A-Delic - Rockin(Benjamin Bates Remix)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agik
ludzie to jest Cylsound & The Drill - Get Drill and Work......... extraaaaaa muzaaaaaaaaa pozdrawiam :):) hehehe i zycze milego sluchania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agik
jak ktoś by potrzebował tekstu...... heheeWork! Oh, so you’re the man who comes to sweep my yard The Yard Man I like that broomstick you’re carrying Yes baby, I like it! Work! Oh yes baby, I like it what you do with my yard You do work well The Yard Man I want you to take your broom, and sweep my yard You’d better brush it good, or we’re gonna fall apart Don’t give me no shorcutting, you have all day and night I have a satisfiser You’d better do it right Work! What are you waiting for? Put your back in it! Just a little more, Throw your waste in it now! Tell your body again, Walk it hard and long! When you finish that, How’d you go down town. Go down x3 Come up x4 Go down x4 Come up x4 What you came to do, Just remember that! And don’t pick my fruits, You have put them back! You started walking nice, With that bedroom stick Now you’re even back, Like you were a brick. What are you waiting for? Put your back in it! Just a little more, Throw your waste in it now! Tell your body again, Walk it hard and long! When you finish that, How’d you go down town. Go down x6 Come up x6 Oh yes baby,yeah... I like it what you do with my yard You do work well The Yard Man I find you’re looking nervous,it’s like you’re afraid to feel, Now you’re making issues, about your feeling hands Just don’t waste my time, cause’ you’ll get me mad I have ... Work your broomstick hard! What are you waiting for? Put your back in it! Just a little more, Throw your waste in it now! x2 Tell your body again, Walk it hard and long! When you finish that, How’d you go down town. Go down x7 Come up x7 Go down x7 Come up x7 Work! I want you to take your broom, and sweep my yard You’d better brush it good, or we’re gonna fall apart Don’t give me no shorcutting, you have all day and night I have a satisfiser You’d better do it right Work! What are you waiting for? Put your back in it! Just a little more, Throw your waste in it now! Tell your body again, Walk it hard and long! When you finish that, How’d you go down town. Go down x3 Come up x4 Go down x4 Come up x4 What you came to do, Just remember that! And don’t pick my fruits, You have put them back! You started walking nice, With that bedroom stick Now you’re even back, Like you were a brick. What are you waiting for? Put your back in it! Just a little more, Throw your waste in it now! Tell your body again, Walk it hard and long! When you finish that, How’d you go down town. Go down x6 Come up x6 .................. hehhehe :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalioa
the drill - dj Geru - the dril mic (cylsound) kozackieee typowoo i tu sie babka wydziera. pakito to pakito..! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzejek
David Amo and Julio Navas pres Paco Maroto - Electronic Electro Prosiłbym o jakiegoś linka do tego, jesli mozna to nie na rapidshare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Likrucz
Hehe beka z niektórych tutaj ludzi ;) Wy się w ogóle na dobrej muzyce tego typu nie znacie albo dopiero dostajecie wolnego przeobrażeniana pozytywne brzmienia. Po za tym Creambase - Fiddle 2003 jest starą piosenką, ale nadal zajebistą... Polecam: Max Farenthide feat. Dj Hubertuse - Easy Lady Max Farenthide feat. Mr Bronkz - Get Down Max Farenthide feat. Dj Magic - Inside Groovebusterz feat. East Clubbers - Destiny Mr Bronkz - Be Happy Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueska
Takich mega wypasionych kawałków to jest full.. nie mowiąc już o tych standardach jak Riva - Runaway, Emma Shaplin - Spente le stelle, Lite Frequency - High energy, Scott Mac - Damager, Svenson&Gielen - Twisted, Inside&Outside czy mega wypasionej nuty 4Strings - Take me away (we wszystkich remixach świata) to mogłabym tu dodać jeszcze: - Paul van Dyk - Buenaventura - Giuseppe Ottaviani - Through your eyes - Tiesto - Lethal industry, Forever today, Open your mind - Heiko&Meiko - Glucklich - Fedde le Grande - Put your hands up - Laguna - Unforgiven - Alex Morph - Antrax - Marcel Woods - Cherry blossom, Don`t tar me wi - Richard Durand - Hump me in the morning - Vincent de Moore - Sunflowers - Over Division - Dancing nation - East Clubbers - Like a drug, Happy (mega wypas) - L Project - Let it go - Mario Lopez - Lonely - Swifft - My angel - MBrother - Dance electric - Ernesto&Bastian - Dark side of the moon - Max Farenthide - Open your heart, Take U, I don`t know, Love enjoy - Real Booty Babes - 4ever - Paffendorf - Planet dance, Under my skin - Sound Players - Infinity - Offer Nissim feat. Maya - Alone - Discotronic - World of discotronic Niektóre z tych nut są już jakiś czas, więc pewnie co niektórzy z was je już dawno znają.. ale jak dla mnie to jest meeeega muza po prostu :) Pozdro dla klimaciarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaczajna
A ja się dowiem co to za utwór bo tez za nim szaleję,a usłyszałam go ostatnio na esce.Wiec napisałam maila i mają mi odpisać.Jak się dowiem to dam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalunia
nio ja mam ta pioseneczke o ile ci o to chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOM84
Witam a ja poszukuje piosenki z podkładem The Drill którą kiedyś udało mi się usłyszeć na dyskotece a teraz chodzi mi on po głowie i nigdzie znaleść go nie mogę. Najgorsze to,że nie znam tytułu ani wykonawcy. Pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afonka
A kto mi pomoże .. jakie znacie francuskie bądź hiszpańskie piosenki techno pop itede. gdzie spiewa kobieta ?? bo na dyskotece kiedys usłyszałam taką piosenke i sie w niej zakochałam a nic o niej nie wiem :/ jak coś komus przyjdzie do głowy niech pisze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzejek
z tymi franuskimi to idzie tak, ze spiewa jakas kobieta z gosciem i leci to jakoś :"Ready Bonjur"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiruSska
02_cylsound-get_drill_and_work_upl a Ja chce słowa tej piosenki czy zna ktoś całe piszcie 5843200 !!;) dzieki z Gory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuciaa
Mam prośbę-jeżeli znacie tytuł piosenki,w której śpiewa ( a raczej wyje mniej więcej tak:aaaaaa ;) ) to podajcie w komentarzach tytuł tej pioseneczki,proszę..... to dla mne ważne... Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuciaa
Acha, tam wyje KOBIETA -AAAAA coś w tym stylu... POzdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny
Oh yes baby,yeah... I like it what you do with my yard You do work well The Yard Man czy może mi ktos to przetłumaczyć??:):) będę wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata22
do Anuciaa- byc moze chodzi Ci o piosenke Tiesto Feat Charlotte Martin "Sweet Things" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny
Oh yes baby,yeah... I like it what you do with my yard You do work well The Yard Man czy może mi ktos to przetłumaczyć?? będę wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisara16
Wiem o jaką ci chodzi piosenkę też jej szukam , była puszczana w omenie ,jak ją znajdę to ci powiem tytuł. Ale ona chyba nazywa się Dj Hazel - the drill , ale nigdzie jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj andre michael
to jest master work a nie zadne pakito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj andre michael
to jest master work a nie zadne pakito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Ojciec
witam poszukuje piosenki The Drilla z wokalem kobiety. to nie jest The Drill work. Tam śpiewają Leadys let`s go so this let`s go leadys let`s go so this let`s go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magier
moglby ktos poratowac mnie kawalkiem Parade - Touch My Soul pls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×