Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Naughty Girl

The Drill.... z wokalem kobiety... ktos zna ?

Polecane posty

Gość Wariateczka
ja znam, bardzo mi sie podoba o to tytul: get drill and work a wykonawca Cyclosound :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katty=
posiada moze teXt tej piosenki...ta wrzeszczaca pani jest bardzo uderzajaca do serducha i warto byloby wiedziec co ona tam spiewa dokladniej:P prosze o kontakt na maila;) z gory dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc200001
Cześć , zna ktoś moze taki utwór jak Somebody Scream? jaki jest tego doklady tytuł i kto jest wykonawcą? ponoc fajna nutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli lubicie słuchać takich klubowych klimatów to.. zapraszam.. www.ersko.net --> kanał główny!! Tam własnie znajdziecie wszystkie te nutki, o których tutaj piszecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_a
ten utwór, którego szukasz to the drill & work jest zajebisty ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od siebie - Marcel Woods Advanced , Cherry Blossom i Don\'t Tar Me With The Same Brush Randy Katana - Plastic Fantastic i Play it louder Mr Bronkz (ztego jest bania, charakterystyczny pisk) touch me!!!!!, bodyrock, be happy, dj kris - hymn sunrise 2006 (swietny!!!!!!!) 4 clubbers - let me be your fantasy benassi bros - castaway Armin van buuren - sail, serenity (sensation white), yet another day, galaxia, Communication, 4 strings - take me away, high on life Alchemist Project- we gonna take U Cj Stone - Satisfy my Love (Dj Shog Remix) Airscape - sosei jak cos to dopisze jeszcze mam tego sporo, ale randy katana, marcel woods, mr bronkz i armin van buuren musicie znac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karciak___
siemka. widze tu pełno moich rytmÓw. :D:D:D ale ostatnio przypadkiem ktoś skasowal mi sporo muzy. ;/ jeśli ktoś miał by coś fajnego to była bym wdzięczna jeśli mÓgl by mi wysłać. ;] z góry thnx ;* a ta piosenka z tematu to na pewno `cylsound` get drill & work :P ale widze że już każdy to wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weruś
mam wielką proźbe!!! zna może ktoś was kawałek w którym na końcu refrenu albo zwrotki (nie pamiętam ;/) taka kobieta sobie śpiewa i mówi too explosion. Jest to kawałek z tymu muzyki house!!! to jest świetny kawałek!!! j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubera
Jest wersja drilla z wokalem kobiety, w ktorej nie drze się ta baba. Jest chyba nawet ten sam tekst tylko, ze w wykonaniu takim "bardziej subtelnym " w PACE to czesto leci i jest wyj***** w kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka----------
a mozecie podeslac linka do sciagniecia tego z netu? :) :cylsound` get drill & work...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiullaD
czy ktos mógłby byc taki dobry i przesłać mi ten kawałek na poczte?? chcaiłam ściągnąć ale w tym najnowszym bearsherze nic nie ma... wrrrr... jak cos to czekam z góry dziękuje;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spyware
Witam jestem tu pierwszy raz no ale kiedys trzeba zaczac:P asiullaD powinnas urzywac emula fakt trzeba czekac w kolejce ale jest tam pratycznie wszystko. I mam do was tako mała mrozbe potrzebuj fajnej nutki typu tech house. szczególnie jest mi to potrzebn na drugi dzien swiat z góry dzieki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muu
Offer Nissim Vs The Drill - First Time Of The Drill ( Dj Sever Remix 2006) znacznie fajniejsze. goraco polecam. katuje to od lipca i jeszcze mi sie nie znudzilo. a gdyby ktoe nie wiedzial to tez jest z wokalem kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EpSiGiRl
Alchemist Project - We Gonna Take U (Reworked Mix) :D Benny Benassi- Who's Your Daddy Max Farenthide & Dj Hubertuse- Take U (Extended Version) Monte e Fago- Esta Loca Miłego słuchania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maten
cylsound - get drill and work wymiata ale ostatnio probowalam sobie przetlumaczyc o czym ta kobieta spiewa i niestety slowa są bez sensu haha ta kobieta spiewa o ZAMIATANIU piersze slowa brzmia jakos tak " i want you take your broom " co oznacza miej wiecej potrzebuje was zabierzcie swoje miotły . . . BROOMSTICK to jest miotła :D a wlasnie to slowo czesto sie powtarza w tej piosence w "refrenie" good now good now cam on poprostu chwali ich za zamiatanie . . . . jednym slowem porażka ale i tak kocham ta piosenke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maten
a najlepsza piosenka jaka slyszalam jest FEDDE LE GRAND - put your hands up 4 ditroit POPROSTU ODLATUJE :)) NUTA MUSI WUCHCIĆ NAWET MOJA STARA JA LUBI HAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maten
SLUCHAJCIE FEDDE LE GRANDA ALE TYLKO NA MOCNYCH BASACH :) TOOO JEEST TOOO LALAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Can
no właśnie, mam cylsound - get drill & work ale zdawało mi sie, ze słyszałam oinną wersję, własnie z subtelniejszym głosem :) ale jak mi sie tylko zdaje, to pocieszam sie tą piosenką, i tak jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Club - rozkrecacz
Ja polecam nutki : Mr Bronkz, K-Boox , C-Bool, Brokenbeatz , Miss 4Tune.W zasadzie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamWieszKto
No dajcie jeszcze jakies nazwy fajnych kawalkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja potrzebuje piosenki, takiej techno bardzo fajnej. wykonawca jest DJ W tylko tyle wiem. zna ktos jego piosenki? jakies sety cyz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskit
co do tematu to Cylsound - get drill and work , nie wiem czy ktoś na to juz odpowiedzail bo mi sie czytać nie chcialo :P pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskit
maten cylsound - get drill and work wymiata ale ostatnio probowalam sobie przetlumaczyc o czym ta kobieta spiewa i niestety slowa są bez sensu haha ta kobieta spiewa o ZAMIATANIU piersze slowa brzmia jakos tak " i want you take your broom " co oznacza miej wiecej potrzebuje was zabierzcie swoje miotły . . . BROOMSTICK to jest miotła a wlasnie to slowo czesto sie powtarza w tej piosence w "refrenie" good now good now cam on poprostu chwali ich za zamiatanie . . . . jednym slowem porażka ale i tak kocham ta piosenke ejjjj przecież to jest metafora... widze ze jednak ktos odpowedzial :D ta piosenka ze tak powiem jest o SEKSIE... Tekst mówi : what you waitng for, put your cock in net, just a little more.... itd itd czyli poprostu na co czekasz włóż **** do **** jeszcze troszke mocniej ... ogólnie kiedys tłumaczyłem to znajomej całe ale nie mam archiwum i mi sie nie chce drugi raz tego 5 razy słuchać :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migootkaa
OMG! ja nie wiedziałam, że ta piosenka o seksie jest :P ale śmieszna jest i tyle ;) do tej pory jak słyszę ją na jumprezach, szaleje przy niej na całego! ;D _______ Pozdr ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek1621
czy moze mi ktoś wyslac get drill and work bo nie moge teo sciaganc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuziunia
Poszukuje Cj Stone Satisfaty my love (dj Shog rmx) w mp3, błagam podajcie linka albo przeslijcie mi na poczte, to jest bossskie a nie mam skąd wziąść!!! Plissssssss...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskit
http://www.zaycev.net/pages/362/36241.shtml to link do get drill and work, wystarczy nacisnąć na napis mp3 a tak wogóle dla wszystkich, którzy szukają różnych mp3 polecam strone zaycev.net co prawda ruska czy jakaś inna wschodnia ale wyszukiwarka normalna, pozdro ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×