Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiap9

o co zapytać lekarza podczas pierwszej wizyty - 1 podczas ciąży

Polecane posty

Gość Kasiap9

Dzisiaj ide pierwszy raz do lekarza (dwa tygodnie temu zrobilam dwa testy i wyszlo pozytywnie - ide dopiero teraz ponieważ chcę żeby na USG było juz widać)> To moja pierwsza ciążą, nie wiem co moge robić, a czego nie, teraz boje się nawet schylić, żeby nie zaszkodziło to dziecku. Proszę o pomoc. Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pierwszej wizycie zapytałam się z 10 razy czy napewno jestem w ciazy :) bo jakoś nie mogłam uwierzyć w swoje szczęście.Potem zapytałam się czy wszystko jest w porządku i czy nie ma przeciwskazań do sexu,ile powinnam przytyć miesięcznie, jakie badania powinnam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady,tak łatwo to mu krzywdy nie zrobisz,a co do pytań to powinnaś się zastanowić co cię niepokoi ,o co chciałabyś się zapytać i zapisać to sobie,uwierz mi że lepiej będzie jak weźmiesz tą ściągę bo jak nie to z nerwów wszystko zapomnisz i będziesz zła na siebie.A tak swoją drogą to ci gratuluję i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) gratuluje dwuch kreseczek;) zapytaj o co tylko chcesz ;) smiało lekarz jest po to aby odpowiadac na twoje pytania! zapytaj jaki tryb zycia powinnaś prowadzic zeby nie zaszkodzić dziecku,jak sie dzywaiac itp. lekarz powinien ci odpowiedizeć na takie pytania! a jeżeli lekarz podejdzie do ciebie jak do kolejnego \"przypadku\" to pamietaj ze masz prawo wyboru lekarza prowadzącego twoją ciazę! ja zmieniłąm bo mój lekarz był ozredmiotowy nie umiał zajmowac sie ciażą!!! ppowinnaś czuć się w miare swobodnie i nie ba c sie pytac o to co cię interesuje czy zastanawia ;) powodzenia i jeszcze raz gratulacje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiap9
Dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiap9
Witam byłam wczoraj u lekarza:), zrobił mi usg i widziałamtakie małe kółeczko :) to dzidzia, bardzo się ciesze i dziękuję z rady. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matkiupadki
Hej Wizyta nie jest tak stresująca jakby się mogło wydawać. Raczej dużo gadania niz cokowliek innego. Bardzo obszernie temat wizyty w ciąży opisałam tutaj: matkiupadki.wordpress.com/2017/08/02/jak-wyglada-pierwsza-wizyta-u-ginekologa-w-ciazy/ Pozdrawiam i życzę pięknej ciąży! Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×