Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ukasz 23

Dziś zdobycie dziewicy to tak jak wygranie w totolotka

Polecane posty

:D:D:D ACH TE DOWODY...a gdzie zrozumienie dla innych poglądów... jak mozna mnie taka cudowną osobę podłączyć do ciemnogrodu kaferyjnego...czy naprawdę,az tak zle ujelam sprawe...nie... nie mogę sie bronic bo tego nie ma eeeeee...ide ...przynajmniej na innych topikach mnie kochaja:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemsiem
Dokladnie kruuk:O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"BTW\" - popieram w wiekszosci to co piszesz! ale sie rozpisalyscie - nie czytalem wszystkiego. Tak samo tez uwazam, ze czy bedzie miala 14 czy 22 lata to podobnie przezyje (podobno to stres porownywalny do skoku ze spadochronem:) tylko... zeby nie wyladowala za twardo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZSZOKOWANY
ja przeczytalem caly watek z nudow, pamietam tez co "diablica" napisala na poczatku i jak nic jest dla mnie 3:0 dla "już tu bylam-Ona"i "BTW" Zgadzasz sie z BTW, a ona wlasnie wyraznie twierdzi, ze jest DUZA roznica pomiedzy tą co bedzie miala wowczas 14, a ta co bedzie miala 22! No dobra, przezycie przezyciem, ale im poszlo o zdenerwowanie i reakcje pozniej. "smintucha":P jak mozesz uwazasz, ze 14 latka bedzie sie tak samo zachowywac jak majaca na to ochote 22latka i wiedzaca o co chodzi conajmniej teoretycznie. JASNA ZE POZIOM ZDENERWOWANIA BEDZIE ROZNY.i co sie z tym laczy, zachowanie:P z ta reakcja "pod koc"-to tez jakas bujda, mowiac z doswiadczenie jest zawsze inaczej:P jesli chodzi o lzy, brzuszek, to jest tak jak ujela "Ona", to wina braku odpowiedzialnosci a nie braku czlonko, wczesniej:P POZDRAWIAM dziewice i niedziewice;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZSZOKOWANY
gdyby bez roznicy byloba reakca 14 czy 22 latki to w zasadzie mozna byloby uprawiac seks z 12,13:/ a nie bez powodu ISTNIEJE TAKIE POJECIE JAK PEDOFILIA! jasne ze jest roznica, bo 14 latki to jeszcze dzieci i jak zobacza golowego faceta z wackiem :P na wierzchu to moga dostac urazu do konca zycia! co sie zreszta dzieje w przypadku ofiar pedofilii. i chyba tylko takie wslizguja pod koc, czemu zreszra nie ma co sie dziwotac!Nie no jestem zszokowany, zes sie popisal ekspercie! no dobra, ale ty jestes czlonek to jeszcze zrozumiem, ale ze diablica takie brednie wypisuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jednak zacznijmy od tego ,że 14latka powinna zajmowac się ksiązkami a nie bzykaniem ...poza tym skoro czytałeś to co było na początku...to post był skierowany do facetów zarówno prawiczków jak i nie przawiczków..ich wybór:\'\'za\'\' i\'\' przeciw\'\' dziewicy-szczerze mówiąc do tej pory nie rozumiem powodu oburzenia pani już tu byłam-ona..ale to mamy juz za sobą..zostały powyrywane jakieś zdania i dorobione do nich teorie a zupełnie nie potrzebnie-wystarczyło napisać,że się z tym nie zgadzam lub ,że mnie to jako kobietę czy dziewicę obraża.wyraziłam tylko swoje zdanie :że pierszy raz jest owiele mniej przyjemny niz następne-przynajmniej z tą intencją napisałam-a ,że ile ludzi tyle odbiorów to już inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym co można napisac osobie ,ktora jeszcze nie ma tego za sobą...ile można o teorii,zdenerwowaniu przecież ten cały akt przejścia inicjacji jest owiele ważniejszy niż wiedza ksiązkowa pozdrawiam ...choć wiem ,że zaraz posypie się lawina ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny Pan
w zasadzie bialadiablicko to pieprzysz trzy po trzy i robisz z dziewic cnotki chowajace sie pod koc kiedy przyjdzie co do czego. Mam za soba 2 dziewice, obie mialy ponad 20lat i ani u jednej ani u drugiej jakiegos przerazajacego zdenerwowania nie zauwazylem-tak jak napisaly obie te panny, wazny jest wiek i znajomosc wlasnego ciala. Te dwie, nawet mi czasem mowimy, ze tak im lepiej a tak mniej. sam lubie dziewice, ale te" gotowe" ze tak powiem:P Odpowiednio poprowadzone przez petting daja niesamowita rozkosz i ja tez umieja przezywac nawet juz za I razem. Ponadto ta spontanicznosc, swiezosć:P no i te ciasne ciepelko:P Pozdrawiam i panny warto troche poczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoj wybor o gustach sie nie dyskutuje......ale dobra wszystkie dziewice pałaja odwaga i spontanicznoscia w wyrku...jak ja lubie takie umaralniające pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy tu wchodzą w dziwicę jak w masło i panie ktore podczas pierszogo razu dobrze wiedzą co robic i te które co prawda nie mają tego za sobą ale juz wiedza ,ze będą zajebiste bo opanowaly teorie-pokłon dla mistrzostwa... ...własciwie tego się spdziewłam...proponuję chloste dla diablicy .. ale były tu i wyjątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najciekasze jest to ,że moja wypowiedz jako świntuchy wszystkim się podobała...do puki nie zostały z niej wyrwane fragmęty i dorobiona jakas bzdurna teoria-przemodzona na jej tok myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny Pan
ja postanowilem ze bede cierpliwie czekal na dziewice niezaleznie jak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka99
Do "innego pana". Po kilku latach małżeńsrwa, te "dziewice"zaczynaja być znudzone zyciem i zastanawiaja sie nad tym czy na pewno sa szczesliwe i czy z innmy mezczyzna nie czulyby sie wspanialej.Nawet na tym forum w ten sposob wypowiadaja sie byle dziewice !!!Z ich wypowiedzi wynika ,ze pragna poznac jeszcze cos innego. jedna z nich napisala ,ze stalo sie to jej obsesja.Maz nie wie dlaczego on,a ta jego DZIEWICA tak sie zmienila.Gdyby wiedzial ,o czym ona marzy nie byloby mu tak wesolo.Dla mnie wartosc kobiety nie jest uwarunkowana posiadaniem blony dziewiczej.Facet ktory tak sadzi, nie zasluguje na miano prawdziwego męzczyzny...To jest osobnik z kompleksami..Nie mam nic przeciwko dziewicom,ale na litosc boska dziewictwo nie gwarantuje udanego zwiazku ani tym bardziej sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny Pan
Choć przyznaję, że czekaniem tym jestem już nieco znużony. Mam 67 lat i mam nadzieję, że wreszcie znajdę tę jedyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewnasiebie i smutna
ja sie bede kochać z ukochanym jak bede mieć z nim rodzine i on mnie bedzie uczył ja sie temu poddam z miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoshihiro
Uprawiałem miłość tylko raz - z dziewicą... Inne po prostu je.bałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoshihiro
Przyznaję, że robiłem to z zemsty za to, iż jebie mnie regularnie tatuś z wujem i kolegami ze związku wędkarskiego. Nie żebym tego nie lubił, ale mam problemy ze zwieraczem, z którego notorycznie mi coś wypada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga podszywaczko - wycieruchu. Racz nie projektować na mnie swojej przeszłości, ok? :) Nie martw się, biorąc pod uwagę twoją przyrodzoną nędzę ciała i ducha, wybaczam ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczam też tausiowi, wujowi, bliższej i dalszej rodzinie, związkowi kolejarzy i panom spod monopolowego. To prawda, że mam przez was rozjechanego wedla, ale zapewniliście mi (i nadal zapewniacie) niezapomniane przeżycia. :) PS. Właśnie lobię loda z połykiem owczarkowi alzackiemu. Dziękuję panu Bronkowi za wszystkie godziny ćwiczeń praktycznych, dzięki którym mogę teraz naprawdę uszczęśliwić mojego psa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez ten topik
z przed 2lat kto wyciaga smieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hłe hłe hłe Biedna szmato \"i\" i \"l\" jeszcze może ktoś pomyli ale \"s\" i \"c\" raczej nie. Nie mierz ludzi swoją miarą z reguły - mają więcej pod kopułą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię gdy pan Bronek spod czwórki paca mnie karcąco swoim wielkim pytongiem w kark a później łaskawie się zgadza abym zrobił mu obciąg z połykiem. To nas bardzo zbliża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajeszczenie
zaciekawił mnie tytuł ów tematu... ja jestemjescze dziewicą, mam 23 lata czemu? a było to różnie, przez długi czas nie miałam chlopaków, potem jak byli to na krótki okres czasu, który nie pozwalal na to zebysmy poszli do łózka i w sumie po dzien dzisiejszy tak wyszło. nie wiem czy to dobrze, moje przekonania jeszcze ze dwa lata temu były inne, bowiem byłam 100% przekonana ze seks to dopiero po ślubie, teraz to jakos mi przeszło i niekoniecznie po ślubue, ale byle z milosci i z tym do ktorego bede czuła miłośc prawdziwą (bo jak dotad nie poznałam tej połowki która bym mocno pokochała, - smutne to jest, ale taki jest fakt...a na siłę nie będę tego zmieniać. mam nadzieję ze ten mój pierwszy raz bedzie niezapomniany (powiem szczerze, że jak sobie wyobrażałam jak to bedzie ...to trochę się boję, że może coś nie wyjść, że będzie mocno bolało albo ze bedzie problem z "rozdziewiczeniem")...to moze głupie sie komus wydawac ale mam w sobie takie poczucie po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retytubaregtrel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radawanka
Stracialm dyiwictwo w wieku 23 lat, tzm ye nigdz sie nie pryzynalam mojemu partnerowi ye nia jestem bo po prostu sie wstzdyilam.....ale on i tak o tzm wiedyial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baca leca
poprawka - dziewice w wieku 23+lat, ladne, zadbane i porzadne kobiety a nie szmaty to zadkosc. brzydule i glupie ktorych nikt kijem nie chce dotknac sa dziewicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady21
sa dziewice jeszcze,choc prawiczkowie to juz mniejszosc kompletna ;) trzeba brac pod uwage ze dziewica chce tez (nie przecze ze wszystkie) prawiczkow ja jestem ale wymarzylam sobie xhyba zbyt wiele-chce tego jedynego do knoca zycia tylko mojego:) wiem wiem to tylko pragnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×