Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinkaaaaaaaaaaaaaaaa

mam 169 i 51 kg i uważam się dalej za grubą

Polecane posty

Gość karolinkaaaaaaaaaaaaaaaa

kiedyś wazylam 65 teraz 51 i dalej uwazam sie za gruba i dalej sie odchudzam moje wymiary to biust-86 cm talia-65 biodra-87 udo-48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada nie jest zła
Anoreksja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolores86
ja wazę o 1 kg mniej i uważam sie za chudą biust:88 talia:62 biodra:88 udo:50 no, cóżale ja się nei odchudzam , to u mnie genetyczne:( ale ważnejsze jest chyba to że się nie ma problemów zdrowotnych , a nie to że się waży o kg za duzo lub za mało wcale nie jesteś gruba wybij to sobie z głowy dziewczyno, chcesz miec póxniej jakieś problemy!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudux
wyluzuj. Masz świetną figurę, tak trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaaaaaaaaaaaaaa
20 :( niewiem czemu tak uwazam niepodoba mi sie jak wygladam kiedys tak niemialam a wiecej wazylam :( ale nie głodze sie tylko jestem na 1000 kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaaaaaaaaaaaaaa
co takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rety
jesli chcesz byc zgrabniejsza po prostu cwiczac wyrzezb cialo,wage masz idealna,sadze ze narzekasz tylko na zgrabnosc a raczej jej brak:P do cwiczen dziewczyno a bedziesz taaaka laska ze hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudux
hm. ja mam 163 i 50 kg. ostatnio wszyscy namiętnie mi mówią, że jestem ZA CHUDA i naprawdę jest to nieprzyjemne - ale jestem zadowolona ze swojej sylwetki i wiem, że jest w porządku. Dlatego myślę, że masz śliczną figurę i już na pewno nie musisz zmieniać więcej. Uwierz mi - wbrew pozorom faceci nie lubią szkieletów - mój powiedział, że jak schudnę jeszcze jeden kilogram to będę zdecydowanie za chuda. No więc jem normlanie. Ale rozumiem cię dobrze - też ważyłam niedawno więcej i dlatego ciągle mam wrażenie, że jestem 'za gruba' ot, taka pozostałość po lekkiej nadwadze. Zostaje cos takiego w psychice no i ci się wydaje, że dalej masz trochę za dużo. Ale prawda jest taka - że nie masz, na pewno. Twoje wymiary są jak najbardziej w porządku i myślę, że jesteś bardzo atrakcyjna. Na twoim miejscu już dałabym sobie spokój z dietą i zaczęła jeść w granicach 1400-1500 kcal, tak na początek. Na pewno nie przytyjesz, a po co masz wyglądać jak wieszak. Lepiej jak atrakcyjna kobieta, którą jesteś =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaaaaaaaaaaa20lat
dzięki dziewczyny :) a tobie dudux najbardziej :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz 20 lat to nie jest z Tobą tak źle;) z wiekiem to przechodzi. Inaczej będziesz myśleć o sobie jak będziesz miała chociażby 10 lat więcej i cały czas te same wymiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×