Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie to nie jest smieszne

CO OZNACZA GDY KOLEZANKA CHODZI Z CZERWONA NITKA OBWIAZANA NA RECE?

Polecane posty

Gość MIchasss
ja tez nosze taka nitka. mam zawiązaną ją na 7 supełków nie licząc tego pierwszego. przynosi pieniądze:) i to sie naprawde sprawdza:) np dzisiaj trafiłam 5 w duzego lotka:) a mam ją od tygodnia:) a 3 dni temu znalazlam 100zl nad jeziorem Piasseczno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allabissa
Zależy na której ręce ją nosi. Jeśli na prawej to albo anoreksja albo pro-ana, jeżeli na lewej raczej kabała. Tylko, że gdyby to była kabała to raczej by ci o tym powiedziała bo nie ma w tym nic złego (chociaż czy na pewno?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoveAna
sama noszę czerowną nitkę, to znak Pro Any :) dążenie do perfekcji :) cos jak nosi Aneta Kręglicka, ta pięknie chuda laska... :) ŻADNA kabała!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciam__
No to ci co popierają pro-ane. Ja sobie chciałam nosić ale w szkole zaczęły by sie durne komentarzee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porcelain Butterfly
nosilam ale mi sie znudzilo, nie musze tym swiecic jak tez niczym innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a autorka nam zniknela ....
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmjejckakcuckakdlkalkdlak
gdzie można kupić taką nitkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska 22
hey ja nosze taka czerona nitka na rece jest to bardzo modne na zachodzie coraz bardziej w polsce! pozdrawiał Kabała nitka na szczescie taki talizmann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara__
Zgadzam się z niektórymi, czerwona nitka to symbol pro-ana. sama taką noszę, czerwona - anoreksja, fioletowa-bulimia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia140505050
tez nosze czerwona nitke, słyszalam o niej od p. B. Pawlikowskiej, która opwiadala ze dostala ja od starszej kobiety (gdzies w afryce) po to by dodawac szczescia. moja babcia takze mówi ze ta nitka chroni przed tzw, urokiem - innych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missanne
ej. to oznacza ze ona jest pro-ana.! czyli promujemy anorexie. styl zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spytaj sie
tej kolezanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawlos
Czy można samemu zrobić tę nitkę, jak??? Czy trzeba kupić w jakims sklepie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czytalam,ze czerwone nitki to anorektyczki nosza,a kolezanka to bardzo chuda jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest kabała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwone sznurki i wstążki od wieków uważane są za chroniące przed złem. Ponoć mędrcy obwiązali grób Racheli, biblijnej matki, czerwoną wełną. Później pocięli włókna na kawałki i zawiązali je na lewych nadgarstkach wyznawców. Kabaliści uważają, że lewa strona to strona „przyjmująca” ciała i duszy. Czerwona nitka z tej strony chroni przed negatywnymi siłami i nie pozwala dotrzeć im do duszy czy ciała. Poza tym czerwona nitka pozwala ludziom czerpać z cudownej siły Racheli za każdym razem, gdy potrzebują dodatkowej ochrony lub błogosławieństwa. Adepci kabały wierzą, że święte osoby mogą towarzyszyć ludziom w ich codziennym życiu. Największym pragnieniem Racheli było ochronienie wszystkich jej dzieci przed złem. Gdy ktoś przewiąże swój lewy nadgarstek czerwoną nitką, także dostaje się pod jej ochronę. Aby amulet zadziałał, nitka musi być zawiązana przez ukochaną osobę na siedem węzłów. Potrzebna jest także specjalna modlitwa Ben Porat. Osoba szukająca ochrony musi także wyrzec się negatywnych myśli o innych ludziach, gdyż zakłócają one zarówno otrzymaną energię jak i osiągniecie wewnętrznego spełnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Egipcie chroniono sie przed złym okiem za pomaca pierscienia atlantów i oka Horusa a w katolicy to maja krzyże ,różaniec modlitwa też chroni przed złem a oto co znalazłem http://www.vampiry.wwt.pl/glowna/psi/obrona.html http://czarostwo.blogspot.com/search/label/amulety http://www.sklep.podgwiazdami.pl/strona_59_2/talizmany/ochronne Talizman Aniołów Na talizmanie wypisane są imiona siedmiu aniołów władajacych siedmioma planetami. Łacińskie motto znaczy: „Dla cnoty nie ma drogi nie do przebycia”. To jeden z najpotężniejszych talizmanów świata. Działa w dziwny sposób- przynosi noszącemu szczęście, przy czym często właściciel jest zaskoczony jego działaniem. Otóż nie otrzymujemy tego, co według nas miałoby zapewnić nam szczęście, tylko to , co naprawdę nas uszczęśliwi. Anioły, znając nasze najgłębsze, często nieuświadomione pragnienia, wiedzą lepiej od nas, czego nam potrzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anorektyczvka
niteczka na rece i w dodatku czerwona oznacza kobiete chora na anoreksje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja noszę.... tooo
JA NOSZĘ- NA PRAWYM I LEWYM NADGRASTKU!!! żadna anoreksja, izadna kabała co za głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ochrona
jest to ochrona przed urokami...osób zawistnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenifaaaarr
jaka znowu pro- ana!!!!!!!! ludzie nie znacie się po co piszecie- pro- ana sobie to wymyśliła to ich znak nieoficjalny! A TAK NAPRAWDE TO CZERWOWNE NITKI, SZNURKI od wieków UWAŻANE SĄ ZA CHRONIĄCE PRZED ZŁEM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patii...
czerwona nitka to symbol PRO-ANA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona nitka ma chronić przed urokiem zawistnych osób i wszelakim złem jak rodzice mnie przywieźli ze szpitala po narodzinach to babcia mi taką przewiązała na nóżce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×