Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie to nie jest smieszne

CO OZNACZA GDY KOLEZANKA CHODZI Z CZERWONA NITKA OBWIAZANA NA RECE?

Polecane posty

Gość aleksandra.
w temacie było pytanie o znaczenie niebieskiej nitki. otóż już tłumaczę: kolorowe nitki na nadgarstkach mają symbolizować twoją własną chorobą i wsparcie dla innych osób. znaczenie kolorów: czerwony = anoreksja fioletowy = bulimia zielony = niesklasyfikowane zaburzenia odżywiania pomarańczowy lub czarny = samookaleczanie żółty = skłonności samobójcze niebieski lub zielony = depresja zielony = stany maniakalne / dwubiegunowa depresja morski = lęk, zaburzenia OCD + panika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie możlwości: 1) to symbol kabały 2) to symbol anorektyczek i wszystkich osób z zaburzeniami odżywiania, ale głównie anorektyczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ciebie
Mi taka nitke zawiazala oldzia i dzieki temu wyrosly mi takie piekne rogi na glowie. zaczely mi sie tez pojawiac ropki, brudzik od paseczka, skorupki w uszkach i frenczyk. Tylko musicie to wiązac trzymajac w reku lustereczko z pumeksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona nitka
ja nosze czerwoną nitke na lewym nadgarstku i naprawde bardzo daleko mi do anoreksji:) i jestem jej jestem baaaaaardzo przeciwna! zerwona nitka to bardzo stary zwyczaj a z tego co wiem to anoreksja nie siega chyba tak daleko swoją historia. wymyslcie inny symbol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona nitka ja mmammmm
nitke nosi sie na lewej rece i juz na tej rece nic nie mozna nosic, tylko tą niteczke,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka w odbycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica 47567
Moim zdaniem ona jest kabalistka sma nosze czerwona nitke na lewym nadgarstku i to zank ze ktos wiezy w kabałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brillantez
Najczęściej zawiązywana by dopędzić złe moce, chronić przed "złym spojrzeniem", urokami. Osobiście noszę nitkę 5 miesięcy i widzę znaczną poprawę - tzn. mniej problemów czepiających się mojej osoby. Nie jestem kabalistką. Stawiam Tarota, ale karty nie maja nic wspólnego z kabałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brillantez
Najczęściej zawiązywana by dopędzić złe moce, chronić przed "złym spojrzeniem", urokami. Osobiście noszę nitkę 5 miesięcy i widzę znaczną poprawę - tzn. mniej problemów czepiających się mojej osoby. Nie jestem kabalistką. Stawiam Tarota, ale karty nie maja nic wspólnego z kabałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandor139
Ja kiedyś w gazecie Fakt czytałem o gumowych bransolatkach, które wkłada się na dłoń by była owinięta wokół nadgarstka. Jest wiele kolorów m.in. czerwony, żółty, zielony, pomarańczowy, brązowy, fioletowy i biały. Do każdego z tych kolorów są przypisane preferencje seksualne: oral, anal, seks z gumką, klasyka, seks bez gumki, seks z wieloma partnerami/kobietami, seks ze zamianą partnera/partnerki. Nie pamiętam tylko jaka preferencja seksualna jest przypisana do danego koloru(!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hard
Taaa...ja nosze na prawej ręce(nie jestem anorektyczką!) ...podobno chroni przed tzw. urokami innych ludzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaŁ
Co do czerwonej nici, to trzeba wiedzieć, że żaden tekst kabbalistyczny nie mówi o Naszym świecie, lecz o wewnętrznym Duchowym, i każdy, kto próbuje za pomocą działań naszego świata zmusić do odreagowania świat Duchowy, będzie miał niepowodzenie w tym, i do tego może narobić sobie sporo kłopotów. Właśnie w ten sposób ta nauka weszła w ukrycie, gdyż ludzie zaczęli traktować wskazówki dosłownie, czyli odnosić je do materialnego świata. Zaś jeżeli usłyszałeś o czymś w miejscach innych niż to, wiedz, że niekoniecznie musi być to prawda, a pretekst do manipulacji naiwnym ludzkim umysłem, mam nadzieję, że odczujesz to wewnątrz. Ale żeby zaspokoić twoją ciekawość, to słowa „czerwona nić mają odniesienie to określonych sfirot (duchowego obiektu), czyli raczej ograniczenia rozprzestrzenienia światła w sfirot, które mają pamięć o nieczystości. W ten sposób część duchowego obiektu nie otrzymuje świateł, ale również nie opuszcza się ku nieczystym siłom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LekmedlechSzafr
Oznacza to schizofrenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handymanka1923
Ja też noszę czerwoną nitkę już od paru miesięcy i gorąco ją polecam. Kupiłam ją na allegro od osoby, która sprowadza je z izraela gdzie ma rodzinę (miła Pani, trochę ze sobą pisałyśmy) :) myślę, że to warte polecenia!! http://allegro.pl/show_item.php?item=1362223625

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artxxx
nie drwijcie z kabały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artxxx
kabała to nie żart.. a żeby nosić nic kabały,należy na to zasłużyć,kto ma do czynienia z kabałą,ten wie o co chodzi... nie tak łatwo jest wejść w nasze grono.... ale kto ma ochotę,nosi to na co ma ochotę... więcej na ten temat? arturbaczynski@interia.eu pozdrawiam wszystkich gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nik...
DZIECIOM ZAWSZE PRZY WÓZECZKACH COŚ CZERWONEGO SIĘ WIĄZAŁO-ŻEBY ICH NIKT NIE ZAUROCZYŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaa
kabała to bardzo SMUTNY żart! te czerwone nitki też... diabełki pewnie pękają ze śmiechu. Myślicie, że złego ducha powstrzyma nitka???? wtf? ludzie ogarnijcie się, Jezus Was kocha obwiązanych nitkami czy nie:D z miłością z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiu
ja noszę czerwona nitkę na lewym nadgarstku od 5 lat i jej juz raczej nie zdejmę a nie jestem kabalista tylko wierze ze to pomaga naprawde!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jothi
Nić noszona na nadgarstku nie jest przypisana wyłącznie do kręgów Kabalistów - choć jak wiadomo wszystkie religie świata mają wiele wspólnych aspektów. Nitka występuje również w świecie hinduistycznym - nosi ją prawie każdy wyznawca tej religii. Kolor jest myślę rzeczą drugorzędną, choć zapewne ma swoje znaczenie. Wiązana jest przez kapłanów przy okazji modlitw oraz przez bliskie sobie osoby - i rzeczywiście ma podobne znaczenia co u Kabalistów, a więc bogosławieństwo oraz ochronę noszącej jej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiaczeek
Ja noszę 2 takie wstążki czerwoną i różową i są one z bravo . Różowa była w bravo girl i była z taką zawieszką "only you" a czerwona to mam z bravo i do niej była też przywieszka chyba " J love NY " ale jej nie mam powieszonej . Obydwie mam na lewym nadgarstku i przywiesiłam sobie nie ze względy na jakieś wierzenia czy coś tylko po prostu mi się podobało :) Noi oczywiście mam powieszoną przywieszkę "only you" na różowej . Mam je od dawna ale pierwsza moja wstążka też była z bravo girl i była niebieska :))Ale hmnnn może by wierzyć w tą kabale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wakacje nosza directioners czerwone wstazki matoly !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrIvanGogh
bo czerwony kolor chroni od uroków wrednych bab i katoliczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek z Pro any
Chodzi o Pro-ane... Poczytajcie o tym troche a nie głupstwa wypisujecie. Ja sama także noszę czerwoną bransoletke. Motylki- dziewczyny z Pro-any dążą cały czas do ideału, rozmiaru 0... poczytajcie na blogach i wgl bo nie chce mi się tłumaczyć.. :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja82
Czerwona niteczka / sznureczek z MOTYLKIEM to symbol pro-ana. Bez motylka jakieś kabały czy inne cuda wianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogarnieta
lepiej oddajcie krew ,szpik lub narzady po smierci dla potrzebujacych zamiast zajmowac sie guslami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kot wierzy w gusła temu d...uschła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznie_gruba
A nie zauwazylas moze zmian w jej odzywianiu ? Czerwone bransoletki to znak milosci i ,,motylkow'' (pro ana itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×