Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Friend

Podobają się Wam facecie z dużymi pełnymi ustami ??

Polecane posty

Gość don kamilla
Ten podesłany akurat szalenie mi się podoba. Jestem tam zalogowana i poczytałam troszkę co sam o sobie napisał i średnio mi się spodobał, nie musiał od razu pisać gdzie można go spotkać:P Żalosne. Podobają mi się faceci z dużymi ustami, ale wszystko zależy od tego czy te usta pasują do reszty twarzy. Duże usta u faceta to rzadkość. Poza tym koleś na fotce nie ma aż tak wielkich ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambam
Ej,ten typ to pedal nie? Ja pierdole,jebany metroseksualizm... Az rzygac sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj ma grube wary i jest to okai ( u niego), ten koles mi sie nie podoba, zbyt metroseksualny jak dla mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam kedys chlopaka z takimi mieciutkimi pelnymi ustami, a jak calowal.... no marzenie..... a ten wcale nie jest zly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-no-nimka
tak po prawdzie, w zasadzie wmawiam sobie ze wyglad nie ma dla mnie znaczenia ale duze wargi u mezczyzny wydaja mi sie bardzo nieladne ale to kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unconfiused
Ten koleś jest jak dla mnie obrzydliwy. Palcem bym nie tknęła. Ale tak ogólnie duże usta bywają ok. Jeśli chłopak jako całość jest ok:D Tylko problem w tym, że jeśli chłopak miewa przesuszone i łuszczące się usta to przy większych rozmiarach bardziej rzuca się to w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezkjhguo-ona
murzyni? -mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wygladu fajny
Ci z duzymi ustami strasznie slina podczas pocalunkow, ale za to jak minetke robi to cudoooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werlppll
jem kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werlppll
i wkładam całego stolca bo mam duży otwór gębowy tylko pozniej laski mi mowia ze mi jedzie z ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×