Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pinezkaaa

Zdradziłam...

Polecane posty

Gość kicia27
LUNAN meczysz sie tak juz 2 lata:( ja to chyba bym nie wytrzymala,chcesz to bierz bo warto zyc dla takich chwil...:P a co potem bedzie to bedzie.....zycie pisze rozne scenariusze...:) Wierz w lepsze jutro delektuj sie pieknymi wspomnieniami.....:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia27
Ja lece kobitki do pracy.. Wieczorkiem wpadne do was jeszcze poplotkowac.....:) wredna i zdradzajaca:p:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
no juz 2 lata sie tak mecze ja wiem czemu ale nie wiem co nim kieruje jak chce tylko seksu to czemu tyle czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
czemu znowu obiecal i niezadzwonil:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwionnnaaa
"to nie chodzi o to czy ty go kochasz lunan, chodzi o to, zeby bylo ci dobrze i juz " a co z mężem, któremu przyrzekała miłość i WIERNOŚĆ?? :P powtarzam: prawo do szczęścia ma każdy ale nie kosztem kogoś innego, nie okłamując osobę z którą się jest..... pinezkaaa.... kusisz!!! :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
pinezkaaa nie musi mnie kusic:) mam ochote juz od ponad 2 lat ale jak pisalam jakos niemoge i kuszenie nic nie zmieni na poczatku myslalam ze to zauroczenie i przejdzie ...tylko kiedy postanowilam do niego nie dzwonic i staram sie nie myslec o im zabardzo ale niezawsze sie udaje a co do przysiegi to moj maz tez skladal i byla mowa np. o szcunku a gdzie szcenek kiedy slysze codziennie ze do niczego sie nie nadaje i jak mi sie nie podoba moge spadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suonko26
Wiem, to nie maz a chlopak jednak i tak trudno mi odejsc. Z jednej storny nie chce go zranic (a przeciez juz to robie!!!) i jestem tez do niego przywiazana i to bardzo!!! On przywyczail mnie do tego ze jest kazdego dnia... zawsze pomaga.... a tamten jest daleko!!! jednak ja mam inna sytuacje niz wy - moj kochanek mowi ze kocha, a najczesciej kosiam Cie:):):) i wogole ma takie fajne teksty, fajnie mnie nazywa. I jest inny niz moj chlopak - i ta innosc mnie tak bardzo pociaga..... fascynuje..... Tyle ze on chce ze mna byc, zlosci sie ze tego nie wytrzyma, ja wiem ze to dlugo nie potrwa jeszcze moze jakies 3 miesiace,ja sama nie wiem co robic. Nie chce stracic jego... On jest taka odskocznia od wszystkiego, czuje sie niezwykle i te emocje... emocje ktore przy moim chlopaku sa nieobecne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suonko26
2 lata..... bez sexu, bez mowienia kocham cie.... to na czym to sie opiera?? jak ty zdradzasz sowjego faceta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
no ja wlasnie sie zastanawiam o co mu chodzi? ja zakochalam sie od pierwszego widzenia on mowi ze z tego nic byc nie moze bo jego zona dziecko trwa to juz ponad 2 lata i nie spalismy ze soba on mnie caluje przytula i mowi co chcialby ze mna robic hehe w sumie to nie wiem czemu tyle czeka? o co mu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze o to, ze nie chce cie do niczego przymuszac, a ze ty nie wykazujesz inicjatywy to biedny czeka... lunan nie mecz tak faceta no :P rzuc sie na niego i niech sie stanie wreszci :D:P podziwiam cie, ze tak wytrzymujesz.... ja bym nie dala rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
to fakt ze nie moge go rozgrysc zeby mi chociaz powiedzial za zalezy mu na mnie a on tylko ze jestem sliczna, ze ladnie wygladam ze mam super cialo czasem ze teskni seks pownie bylby gdybysmy mogli spotykac sie na dluzej ale nie mozemy:( bo jego praca na to nie pozwala jak jeszcze mu zamatuja ten GPS to juz calkiem sie poplacze a dzisiaj nie zadzwonil:( chociaz obiecqal a ja postanowilam tym razem nie dzwonic pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
ej gdzie jestescie kolezanki:)? ja jak zwykle w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
to facet!!!znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
spadaj podszywaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
spadaj podszywaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia27
Jestem......:Dale tu cisza:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
jestem:) co tam ja mam dola:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia27
Jakiego dola???co sie stalo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
on jak zykle nie zadzwonil chocia obiecal ,zdaza mu sie to czesto, mowi ze nie mial czasu ze zapracowany ja wiem ze pracuje po 10 godzi ale ... a ja nadal w pacy nadodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia27
Trudno mi teraz pisac bo maz nie spi muszebyc czujna:p ale jak zasnie to wroce i pogadamy lunan:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
moj tez nie spi:) ale ja mam nadzieje zaraz isc do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia27
Wpadniesz jeszcze pogadac czy nyny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
wlasnie wstalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia27
Tez juz jestem :)witam cie lunan ,hmmm a gdzie nam pinezkaaa sie podziewa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
moze ona ma chociaz lepszy humorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia27
O jestes lunan :) sorki ale latam miedzy kuchnia a kompem :p a jak u Ciebie dzis z humorkiem????bo wczoraj jakos kiepsko...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
ja znowu w pracy:( on nie zadzwonil , zobacze go dopiero za 3 tygodnie:( postanowilam nie dzwonic i sie nie narzucac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia27
nie lam sie moj tez nie zawsze dzwoni wlasnie wczoraj zostawil wiadomosc na gg ze mam sie o to nie zloscic bo czasem naprawde nie moze praca,obowiazki.... ale za to pisze eski no i zostawia wiadomosci na gadulcu:)a moze on czeka az Ty zadzwonisz...? moj czasami tak robi a potem twierdzi ze sprawdza czy mi na nim jeszcze zalezy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
nie no ja dzwonic zabardzo nie moge bo czsem jest w domu:( a w pracy ostatnio trafilam na zebranie i tez gadac nie bylo jak:( ale jak zaczniemy nawzajem sie nakrecac to tak 30 minutek spokojnie gadamy:) on nie moze czesciej przyjezdzac bo ma firmowy samochod a wedlug umowy powinien byc u mnie raz w miesiacu:) jak jest czesciej to jest to troche podejrzane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×