Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pinezkaaa

Zdradziłam...

Polecane posty

Gość pinezkaaa

zdradzilam swojego mezczyzne i... nie ma wyrzytow sumienia, a wrecz przeciwnie - podobalo mi sie, spedzilam swietnie czas, zrelaksowalam sie i poprawilam humor... chce jeszcze ;P wyrachowanie czy brak milosci w zwiazku? ech... napiszcze jak tam u was z tym bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe... nie swedzi ;P ech... nie ma to jak proba zwrocenia na siebie uwagi ludzi malo interesujacych ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwiekafki
ja na początku miałąm wyrzuty a pozniej nie , było mi cudownie i od widac było ze rozprominiałam, chciało mi sie zyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
To mnie zawsze na nowo zadziwia. Jeden czlowiek zrobi cos okreslonego i splynie to po nim jak po kaczce, nie czuje sie gorszy, nie zmienia sie, przechodzi nad tym do porzadku dziennego i zycie mu wybacza, inny dokona tego samego i wyrzuty sumienia zniszcza go psychicznie. Ja bym sie zalamala chyba a juz na pewno gdybym zdradzila, wywarloby to wplyw na cale moje zycie. Dlatego wiem ze zdrada zniszczylaby mnie przede wszystkim. Zastanawiam sie czy by zdradzac trzeba byc tak chlodnym uczuciowo, czy niedojrzalym emocjonalnie, nie kochac, chciec zranic siebie lub partnera, a moze po prostu cierpiec na "schizofrenie moralna"? A moze to genetyczne predyspozycje, jak do uzaleznien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
Skoro zdradzacie i jest wam z tym dobrze, to nie lepiej dla wszystkich stron byloby po prostu zerwac zwiazki w ktorych tkwicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samo zycie.
Do zdradzonej . I nie masz wyrzutów sumienia ze jestes z kims w zwiazku i tak poprostu sobie zdradzasz . To brzmi jak zemsta a co ci to dało . Zdradziłas i czujesz sie silniejsza to tylko pozur. Bedziesz tego załowac ze byłas taka wywłoka . Co innego kiedy sie nie jest w zwiazku z nikim to sobie mozesz zdradzac sama siebie . To swinstwo.Zrobiłas to jednemu zrobisz i drugiemu z kim bedziesz w zwiazku to choroba sie juz zaczeła .A kiedy znajdziesz ta prawdziwa mniłosc to ona cię zdradzi . Wtedy się przekonasz ze nie warto było kiedys zdradzac to w zyciu sie odbija sama z czasem zobaczysz . Przeczytałam mnóstwo ksiazek i listów o zdradzie . I dlatego ten wniosek .Poczujesz ten smak i przyznasz mi racje .Człowiek jest tylko człowiekiem .Ale zdrada to najwieksze zło , poprostu potepienie .Oby ci sie nie sprawdziło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia36
powie mi ktoś co oznacza :P w Waszych wypowiedziach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDD
DZIWKA!!!!! Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesniara
I czym tu się chwalisz ze dajesz dupy na prawo i lewo jak dziwka. Nie dziwki maja lepiej bo przyjemność i kase ,a ty co masz rozepchana dziure?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbb kofooxk
Ja zdradziłam rok temu i do dziś się nie dowiedział. A nieraz z nim piłam alkohol i ani słowa na ten temat. Trzeba sobie zrobić blokadę :) . a i nieraz się kłóciliśmy w stanie nietrzeźwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDD
no prosze ile dziwek mamy w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia36
do WIEŚNIARY to chyba nie do mnie mam nadzieję,a jeśli chodzi o dwukropek i dużą literę P,to dlatego że chciałam się dowiedzieć co to oznacza jeśli jest poprzedzone zdaniem "w miłości i koszykówce graj fair, podwójnie albo nic" idalej ta litera.Liczę na szczerość.To dla mnie b.ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesniara
KASIU36 TO NIE BYLO DO CIEBIE TO JEST DO WSZYSTKICH DZIWEK KTÓRE SIE PUSZCZAJA A W DOMU KOCHAJACA ZONA MATKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesniara
KASIU36 TO NIE BYLO DO CIEBIE TO JEST DO WSZYSTKICH DZIWEK KTÓRE SIE PUSZCZAJA A W DOMU KOCHAJACA ZONA MATKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muffinka
Kasia 36, to oznacza taki usmiech z figlarnym pokazaniem języczka :) czyli cos jakby puszczenie oczka, taki zabawny emotikon. Kiedy mówisz coś żartobliwie, albo ironicznie, smialo możesz używać tego znaczka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagaaaaaaaaa
qrwa jakbyś kochała tego swego mena to miałabyś wyrzytu sumienia ale ty go po prostu nie kochasz to nie jest miłość ja pierr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesniara
masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesniara
poprostu qrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia36
Dzięki Muffinko za wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwiekafki
.... marne te wasze wypowiedzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwiekafki
Kasa się zgadza P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwiekafki
jaka kasu podszywaczu>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSZE POWIEDZIAL CO WIEDZIAL
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem dziwka i wywloka... 3 lata nalezalam do jednego faceta, nigdy w zyciu nie zdradzilam... po prostu jak przyszedl kryzys to zaczelam sie skupiac na sobie i nie zaluje!!!!!!!!!!!!!!!!! a najlepiej jest kogos nawyzywac, prawda? lepiej wam? moze nalezaloby sie zastanowic dlaczego to zrobilam? poszukac genezy... trzeba byc prostakiem zeby tak oceniac ;P a tu z takimi maluczkimi chyba mamy do czynienia. ja jestem zadowolona - spotkalam fajnego faceta do lozka, jest mi dobrze, kumplujemy sie, gadamy o wszystkim :) czego oczy nie widza, tego sercu nie zal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak trzymaj
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmn
zdrada swiadczy o niedojrzalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni zdradzilam nigdy i nie wyobrazam sobie ze moglabym to zrobic...a to dlatego ze jestem z moim mezem bardzo szczesliwa, dalje mi wszystko czego tylko pragne od mezczyzny...poza tym zaden inny facet tak na mnie nie dziala, nie pociaga mnie jak ON, jest bardzo atraktycjny to fakt, ale przede wszystkim KOCHAM GO i daje mi szczescie w kazdej dziedzinie zycia...w lozku rowniez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raija.... i co? myslisz, ze tak juz bedzie zawsze???? umnie tez bylo idealnie i pryslo ;) nigdy nie mow nigdy... wiem cos o tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×